Zdaniem singli - badania, jak myślą single.

Sondy zdaniem Singli. Pytaliśmy samotne osoby o ich zdanie w sprawach poszukiwania miłości, przyszłego partnera i randek. Sprawdzćie odpowiedzi.
Czas na wiosenną dietę? Kobieca figura męskim okiem
Zaczęła się wiosna. Temperatura szybko rośnie w górę. Słońce prowokuje do zmiany odzieży z zimową na znacznie lżejszą. Czy panie, którym marzy się wiosenna randka muszą dążyć do rozmiaru 34 lub 36? Portal randkowy MyDwoje poprosił o głos mężczyzn pytając "Która kobieca figura podoba Ci się najbardziej?". Sami zainteresowani zdradzają, jakie kobiety robią wrażenie na mężczyznach i czy są oni jednomyślni w tym względzie?
2020-04-01
Dzień Kobiet 8 marca - jak lubimy go obchodzić?
Dla części Polaków 8. marca nie ma zbyt dobrych konotacji i przywołuje na myśl socjalistyczne, siermiężne obchody Dnia Kobiet w zakładach pracy i szkołach. Ale czy współczesnym Polakom Dzień Kobiet kojarzy się wyłącznie negatywnie? A może raczej traktujemy go, jak okazję do tego, by sprawić przyjemność kobietom, przypomnieć i docenić właśnie te cechy ich natury, które odróżniają je od mężczyzn i o tej kobiecości stanowią?
2020-03-01
Idealne Walentynki
Walentynki to dzień wszystkich zakochanych. Każdy z nas chce w szczególny sposób właśnie tego dnia okazać to, jak ważna i wyjątkowa jest dla niego ta druga osoba. Nie da się ukryć, że szczególnie wymagające w tym względzie są kobiety. Czy pragną one drogich prezentów, stanowczych deklaracji, kobierca kwiatów czy raczej niczym niezmąconego wyjątkowego czasu we dwoje? Czy mężczyźni potrafią czytać w damskich myślach, jak sprostać oczekiwaniom kobiet i zdobyć ich serca na zawsze.
2020-02-11
Plasterek, klin czy świadoma decyzja o nowym związku
Czy na pewno zaraz po rozstaniu powinieneś szukać nowego partnera, nie dając sobie czasu na refleksje, „żałobę” po dotychczasowym związku i chwili na oswojenie się z nową sytuacją? Serwis MyDwoje.pl zapytał Singli od jak dawna są samotni i czy nowa miłość ma być lekiem na ból rozstania, czy raczej świadomą decyzją o gotowości na nowy związek.
2020-01-27
Dziecko w rozwodzie
Według danych GUS ilość rozwodów w Polsce stanowi już jedną trzecią liczby zawartych związków małżeńskich. Warto pamiętać, że zapadają wówczas również decyzje dotyczące opieki nad dziećmi. W rozmowie z Panią Adwokat Małgorzatą Lewandowską wyjaśniamy wszelkie wątpliwości dotyczące podziału władzy rodzicielskiej, zabezpieczenia interesów dziecka krzywdzonego oraz tego, jak wygląda postępowanie dowodowe i nowa procedura cywilna w tym zakresie.
2020-01-21
Miłość na Dzień Babci i Dziadka
Z czym kojarzy nam się jesień życia? Z ciepłymi kapciami, bujanym fotelem i domem pachnącym świeżą szarlotką? Czy wszelkie przejawy miłości skierowanej do nich powinny kończyć się wyłącznie na laurkach od wnucząt na Dzień Babci i Dziadka? Czy na emeryturze wolno nam się jeszcze zakochać?
2020-01-12
Prawdziwe przyczyny rozwodów - statystyki rozwodowe i trendy
Serwis matrymonialny MyDwoje.pl sprawdził, jakie są najczęstsze przyczyny rozwodów w Polsce. Sprawdziliśmy statystyki ogólnopolskie i trendy z ostatniej dekady. Poznaliśmy opinię adwokata i psychologów. Szukamy prawdziwych powodów, dlaczego się rozstajemy. Sprawdzamy, jakie znaczenie ma niedopasowanie charakterów w rozwodowej praktyce, czego brakuje dzisiejszym parom i jak pokierować rodzinny okręt na właściwy kurs, by zapobiec rozwodowi.
2019-11-13
Wybuchowe święta, jak je przeżyć i nie zwariować?
Święta kojarzą nam się z ucztowaniem w gronie bliższej i dalszej rodziny, ze spotkaniami z dawno niewidzianymi znajomymi, z życzeniami, łamaniem się opłatkiem, ze wspólnym śpiewaniem kolęd... Niestety, czasem sielankę przerywa sprzeczka i święta stają się wybuchowe. Czego dotyczą konflikty przy świątecznym stole? Męczący krewni, nietrafione prezenty, a może inne przyczyny powodują, że w święta wybuchamy?
2019-12-13
Sposób na bezbolesny powrót z wakacji
Za czym najbardziej tęsknimy, gdy kończą się wakacje. Czego mamy dużo na wakacjach, a najbardziej brakuje nam w życiu codziennym? Jak powrót z wakacji przeżyć bezboleśnie? Być może dzięki kilku radom uda nam się przemycić trochę wakacyjnego czaru do dnia powszedniego.
2019-11-12
Stosunki z EX – poprawne, przyjazne czy wrogie?
Jak zachowujemy się po rozstaniu z partnerem i czy nasze stosunki z EX można uznać za poprawne. Czy odcinamy wszystko „grubą kreską”, czy też potrafimy pozostać w poprawnych a nawet przyjacielskich stosunkach, choćby dla dobra dzieci, gdy miłość nimi zaowocowała?
2019-07-26
Mężczyźni i małżeństwo. Po co facetowi ślub?
Kiedy mężczyzna kupuje pierścionek i po co facetowi ślub? Czy według współczesnych mężczyzn małżeństwo jest już passe i boją się oni takiego zobowiązania „jak diabeł święconej wody”? Serwis MyDwoje zapytał panów, poszukujących singli, jakie znaczenie ma dla nich małżeństwo. Czy i dlaczego nadal pragną żenić się ze swoimi ukochanymi?
2019-06-28
Kobiety i małżeństwo, co decyduje, że kobieta mówi TAK?
Współczesne kobiety są niezależne, robią karierę, osiągają sukcesy, potrafią pogodzić założenie rodziny z rozwojem osobistym i wcale nie przychodzi im to z trudem. Serwis MyDwoje zapytał singielki, dlaczego chętnie wychodzą za mąż i czego się po nim spodziewają, czyli dlaczego mówią TAK?
2019-07-18
Co robisz w Wielkanoc? Dlatego singielki i single mają różne plany.
Singielka i singiel mają różne plany na Wielkanoc! Panowie uważają, że Wielkanoc należy spędzać tradycyjnie, a panie raczej wolą wtedy wykorzystać czas na odpoczynek. Czy chcemy jeszcze celebrować wyjątkowość tego czasu w sposób duchowy, czy raczej stajemy się narodem zlaicyzowanym i wygody ciała przedkładamy nad aspekt religijny? A może tajemnica tych preferencji tkwi w ... płci i podziale obowiązków?
2019-04-11
O czym marzą kobiety na wiosnę?
Wiosna i jej pierwszy miesiąc marzec jest dedykowany kobietom. To właśnie wtedy obdarowujemy je najczęściej. A czego z okazji rodzącej się wiosny życzą sobie same kobiety? O czym marzą panie? Zobaczcie, jakie są wiosenne marzenia Polek!
2019-04-12
Jak zdobyć kobietę inteligentną?
Zdobycie wymarzonej kobiety jest rzeczą trudną do zrealizowania, a zdobycie wymarzonej kobiety inteligentnej wydaje się zabiegiem dużo bardziej skomplikowanym, a nawet niewykonalnym. Portal randkowy MyDwoje postanowił ułatwić to zadanie samotnym panom i sprawdzić u źródła - czyli zapytać samych pań oraz poszukujących miłości mężczyzn - jaki jest według nich sposób na kobietę inteligentną.
2019-02-11
Idealne Walentynki dla Niej i dla Niego
Zwyczaj obchodzenia Walentynek podoba się nie tylko zdecydowanej większości dorosłych Polaków, ale również obywatelom całego świata. Zobacz, jak Dzień Zakochanych spędzają Francuzi, Włosi, Malezyjczycy czy Japończycy, czego pragną kobiety, a czego mężczyźni i doskonale zaplanuj Walentynki, a zdobędziesz jego/ jej serce.
2019-01-14
Gdzie spotkasz ciekawych singli w Sylwestra?
Wielkimi krokami zbliża się ta najważniejsza noc w roku, kiedy pożegnamy Stary 2018, a powitamy Nowy 2019 Rok. Sprawdzałeś już co robią inne samotne osoby w ten wyjątkowy wieczór? 42% singli wychodzi w sylwestra, a Ty? Dołącz do nich, baw się i poznaj nowe ciekawe osoby!
2018-12-11
Co poświęcisz, by go zdobyć?
Co poświęcisz by go zdobyć? Założysz szpile, powiększysz biust czy będziesz się głodzić? A może żadna z tych opcji? Czy dla urody, bombowego wrażenia jesteśmy w stanie przekroczyć granice naszego własnego bezpieczeństwa i komfortu? Czy zdecydujemy się narazić na uszczerbek nasze zdrowie, by być piękne i zdobyć partnera? Jak myślą kobiety w Polsce pod koniec 2018 roku?
2018-10-25
Miłość zamknięta w słowach, kiedy sięgamy do miłosnej literatury?
Kiedy sięgamy do cytatów o miłości? By zabłysnąć, na kartkach okolicznościowych, dla własnej przyjemności, a może by wyrazić wyznanie miłosne w poetycki sposób? Ludzie, od zarania dziejów, poświęcają gro czasu miłości i każdy przeżywa ja na swój sposób. Mimo to, wszyscy, aby wyrazić miłość potrzebujemy właśnie słów, a gdy ich nam brakuje lub nie do końca jesteśmy pewni tego, co chcemy powiedzieć o tym największym z uczuć, chętnie sięgamy do sentencji wielkich tego świata. Po co potrzebne są nam ich słowa? O to zapytaliśmy użytkowników serwisu.
2018-09-25
Wakacyjna miłość z happy endem - tego pragniemy.
Niedawno skończyły się wakacje. Czy powinniśmy grubą linią odkreślić wszystko co z nimi związane i żyć według zasady „co zdarzyło się na wakacjach zostaje na wakacjach”? Zapytaliśmy Polaków czy wierzą w prawdziwość wakacyjnego romansu i w to, że może on być preludium do miłości na zawsze?
2018-09-18
Tajna broń kobieca, czyli co działa na mężczyzn?
Kobiety uwodzą mężczyzn od wieków, ale robią to tak subtelnie, że najczęściej są oni zupełnie nieświadomi gry w jaką zostali uwikłani.  Jaka jest więc tajna broń kobiet, która pozwala im na ustalanie zasad gry? Co tak działa na panów, że są w stanie nie tylko ulec płci pięknej, ale dodatkowo w tych niemal czarów nie potrafią określić jak to się zaczęło i czemu to ta?
2019-11-12
Jak spędzamy letni urlop?
Dokąd jedziemy na letnie wakacje? Wakacje trwają. Wyczekiwane, wytęsknione, kiedy wreszcie mamy czas, by odpocząć i nacieszyć się zasłużonym odpoczynkiem od pracy czy szkoły. Jakie są ich preferencje odnośnie spędzania urlopu i czy zmieniły się one na przestrzeni lat?
2018-07-24
Dziecko na wakacjach - dokąd wysyłamy dzieci na wypoczynek?
Nadeszły długo wyczekiwane wakacje. Jak zorganizować wakacje? Czy wakacje okażą się udane i w życie naszych maluchów wniosą wartości, które są im potrzebne? Przebadaliśmy około 500 głosów oddanych przez Polaków w badaniu „Co jest najważniejsze dla dzieci w wakacje?”. Wierzymy, że dzięki rozważeniu argumentów za i przeciw rodzice łatwiej podejmą właściwą decyzję.
2019-06-14
Pomysły na babski weekend
Świetnym towarzystwie dla pań są ich sprawdzone przyjaciółki, a cudowną okazją do zabawy może być wspólny wyjazd, weekend w babskim gronie czy wieczór panieński jednej z nich. Panie odpowiedziały same na pytanie „Jakie atrakcje są Twoim zdaniem najlepsze na wieczór panieński/babski wypad?”.
2018-08-11
Wieczór kawalerski, czyli męski wypad ekstremalny
Jak najlepiej zorganizować męski wypad, wieczór kawalerski, jak się bawią prawdziwi mężczyźni? Sprawdźmy jakie są preferencje panów we względzie męskich rozrywek i czy kobiety słusznie mają się czego obawiać?
2018-06-12
Czy palenie jest jeszcze sexy?
Wszyscy pamiętamy kultowe sceny z filmów sprzed kilkudziesięciu lub nawet kilkunastu lat, gdzie główny bohater i piękna bohaterka seksownie „puszczają dymka”, a papieros ma dodać im atrakcyjności i seksapilu. Wystarczy spojrzeć na ostatnie filmy, opowiadające o współczesności, by zobaczyć, że rola, jaką otrzymuje papieros w produkcjach kinowych jest już nieco inna. Czy uważamy, że palenie może sprawić, że będziemy chętniej wybierani przez potencjalnych partnerów?
2018-05-29
Rodzice z odzysku - co nowego na rynku matrymonialnym singli
Niebawem hucznie będziemy obchodzić wspaniałe święta: Dzień Matki oraz Dzień Dziecka. Pierwsze dotyczy każdego z nas – każdy ma mamę, drugie – większości dorosłych.Razem z portalem randkowym MyDwoje.pl przyjrzymy się akceptacji samotnych rodziców przez poszukujących miłości oraz spróbujemy zachęcić ich do „wzięcia życia we własne ręce”.
2018-05-23
Spożycie alkoholu a wybór partnera
Alkoholizm to wciąż spory problem społeczny i niemal co szósta rozwodząca się para wskazuje go, jak przyczynę rozpadu związku. Światowy Dzień Trzeźwości zmusza nas do chwili refleksji i zastanowienia się na tym czy towarzyszy on również nam, naszym bliskim, osobom z otoczenia oraz jaki wpływ na nasze relacje ma nadmierne czy nałogowe odurzanie się alkoholem.
2018-07-03
Miłość rodzi się wiosną, dlaczego?
Zastanawialiście się, kiedy mamy największą ochotę na miłosne uniesienia? Który moment w roku sprawia, że mamy największą potrzebę flirtu i właściwie dlaczego akurat wtedy? Czy w tym zakresie podlegamy jakimś nadnaturalnym przemianom, czy też wszystkiemu winny jest fakt, że to właśnie wówczas nasze hormony buzują zależnie od dyktanda przyrody? 
2019-04-12
Kobieca moda na wiosnę
Przebadaliśmy ponad 1000 głosów oddanych przez singli, kobiety i mężczyzn w badaniu „Jaki kobiecy styl preferujesz, podoba Ci się na wiosnę?”. Z ciekawością przyjrzymy się stylowym preferencjom pań i temu, co zachwyca panów na wiosnę. Panie lubią wygodę w stylu casual i elegancję, panowie romantyczne boho i sportową elegancję.
2019-04-12
Ile odległości wytrzymasz dla Miłości?
Nowa rzeczywistość nauczyła nas, że w zasadzie w ciągu kilku sekund mamy dostęp do każdego zakątka świata. Bez problemu na życzenie możemy nawiązać kontakt z kimś, kto mieszka na drugiej półkuli. Czy chętnie wybierzemy się na spotkanie z kimś kto mieszka 20 czy 200 km.od nas?
2018-02-08
Kto lepiej potrafi podrywać?
Nasze babcie ciągle stwierdzają z całą stanowczością, że to mężczyzna powinien podrywać, a kobieta jedynie powściągliwie okazywać zainteresowanie. A jak to jest we współczesnym świecie?  Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad 1000 odpowiedzi udzielonych przez kobiety i mężczyzn w badaniach dla pań i panów „Czy umiesz podrywać?”. Dzięki nim dowiedzieliśmy  kto tak naprawdę „rozdaje tu karty”.
2020-10-04
Czy wierzysz w przeznaczenie w miłości?
Czy wierzysz w przeznaczenie w miłości? Wola boska, fatum, zrządzenie losu czy szczęściu trzeba pomagać? 1000 singli odpowiedziało, na pytanie „Wierzysz w przeznaczenie w miłości?”. W okolicach popularnych Andrzejek, gdy z wosku będziemy wróżyć zawód i kształt nosa naszego przyszłego wybranka, warto zastanowić się również nad naszym poglądem na temat roli przeznaczenia w miłości.
2021-01-04
FLIRT 2.0 to nowość na rynku portali randkowych
19. października 2017 zaproponowaliśmy nowe, łatwe i inspirujące rozwiązanie ułatwiające nawiązanie kontaktu samotnym singlom za pomocą opcji: FLIRT 2.0 MyDwoje. Możesz poznać szybko i za darmo ciekawe osoby, które do Ciebie pasują rozpoczynając rozmowę za pomocą kart do inteligentnego flirtu, który dla każdej pary proponuje inne pytania w zależności od wyniku testu, oczekiwań danej pary od związku i zainteresowań partnerów.
2021-03-11
Wspólna kasa kluczem do dobrego małżeństwa?
Czy wchodząc w związek - przyzwyczajeni do samodzielnego podejmowania decyzji na co wydajemy, do rozpieszczania siebie lub bardzo oszczędnego gospodarowania finansami – poddamy się kompromisom, a może zupełnej finansowej rewolucji? Portal randkowy MyDwoje przebadał ponad 800 odpowiedzi udzielonych przez kobiety i mężczyzn w badaniu „Który model finansów w związku jest Twoim zdaniem najlepszy?”.
2017-10-17
Rezygnowanie w imię miłości - kompromisy dla partnera
Często marząc o prawdziwej miłości deklarujemy, że możemy zrobić dla niej wszystko i jeśli tylko spotkamy na swojej drodze osobę, którą uznamy za tę „jedyną” żadne okoliczności nie będą miały znaczenia. Ale czy faktycznie potrafimy przystać na kompromisty bez mrugnięcia okiem?
2018-10-23
Pierwszy raz, randka, pocałunek, seks czy wyznanie, który najważniejszy?
Które wspomnienia z pierwszego razu są najsilniejsze? Romantyczne, fizyczne czy emocjonalne zbliżenie zostaje najdłużej w pamięci? Randka, pocałunek czy pierwsze "kocham Cię" są źródłem najmocniejszych damsko-męskich wrażeń?  Czy mówiąc o „tym pierwszym razie” każdy z nas ma na myśli to samo?
2017-09-15
Takie komplementy ONA/ ON chce usłyszeć
Jedno wypowiedziane szczerze i z uśmiechem zdanie może sprawić radość i pomóc Ci zdobyć jej lub jego serca. Tylko co komplementować? Umiesz mówić komplementy? Właściwie dobrany komplement może być kluczem do serca. Poznaj wyniki badania, gdzie 700  singli odpowiada na pytanie, "Jakie komplementy lubisz najbardziej?".
2020-12-29
Mężczyzno, daj się kochać na co dzień
Jakiego mężczyzny szukają kobiety? Czy są zachowania, których wolałabyś nie widzieć u swoich mężczyzn, gdyż irytują najbardziej? Jak, więc postępować z kobietą w codziennym życiu, by drobne sprzeczki nie urastały do miana problemu. Czy wspólne wyjścia i pomoc w pracach domowych wystarczą? Portal randkowy MyDwoje przebadał odpowiedzi udzielone przez kobiety w badaniu "Które z męskich zachowań denerwują Cię najbardziej? "
2017-09-27
Co robić, by ON kochał Cię mocniej na co dzień
Kobiety zastanawiają się nad tym, jak na co dzień sprawić by nasz mężczyzna kochał nas mocniej, by go przy sobie zatrzymać i stworzyć silny, długotrwały związek. Jak postępować z mężczyzną, by w codziennym życiu czuł się przy tobie swobodny, szczęśliwy i spełniony? Odpowiedzi udzielili wolni panowie w badaniu "Będziesz kochał swoją kobietę jeszcze mocniej, gdy".
2018-10-23
Twój sposób na kobietę – jak się podobać?
Czy istnieją mężczyźni idealni? Kto się podoba kobietom, czy jest uniwersalny sposób na kobiety? Czy są specyficzne cechy, bez których mężczyźni mieliby szansę być postrzegani, jako bliscy ideału? Których zachowań i przymiotów powinni się oni wystrzegać, by zachwycić kobietę? Wyniki badania "Jaka cecha mężczyzny najbardziej Cię zniechęca?" dają odpowiedzi na pytania, jak podobać się kobietom.
2019-12-18
Rynek usług i produktów dla singli
Rynek usług i produktów dla singli jest szczególny. Sprawdź czego potrzebują single. Zapytaliśmy singla: "Jakie usługi lub produkty dla singli najczęściej kupujesz lub interesujesz się nimi?". Zobacz, jakie są główne potrzeby singli i na co single byliby gotowi wydać pieniądze i co kupić.
2021-03-09
Czego nie wolno na randkach w sieci
Zdarzyło Ci się dodać sobie w Profilu randkowym 2 cm wzrostu i odjąć 2 lata z metryki? Aby zwiększyć swoje szanse na poznanie miłości niektórzy single uciekają się do małych lub większych kłamstewek na temat wzrostu lub wieku, załączają do profilu cudze zdjęcia. Zapytaliśmy singli czego robić nie wolno, gdy chce się poznać partnera na poważnie przez randki internetowe.
To zniechęci każdego mężczyznę do kobiety
Czy są cechy, których kobiety powinny się wystrzegać, bo zniechęcają mężczyzn? Coco Chanel twierdziła, że "każda kobieta powinna mieć dwie cechy: klasę i urok". Jednak okazuje się, że kobieta ma ich znacznie więcej, ale które z nich najskuteczniej odpychają panów?
2017-02-23
Najlepszy czas i miejsce na miłosne wyznanie
„Kochać, jak to łatwo powiedzieć...” śpiewał Piotr Szepanik. Ale jak powiedzieć kocham, by w uszach sympatii zabrzmiało to jak wymarzone wyznanie? Czy rzeczywiście słowa te przychodzą nam bez trudu, a jeśli tak, to w jakiej sytuacji wypowiadamy je najczęściej?
2017-03-28
Raport singli 2017 - tak myślą single w Polsce
Kim jest singiel, jak myśli, czuje, co planuje? Tu pojawia się wiele pytań. Czy postrzegamy singli w szczególny sposób? Co wiemy o ich motywacjach, potrzebach, recepcie na życie, związku oraz sposobie odbierania siebie w społeczeństwie?
2021-03-09
Postanowienia noworoczne singli
Jakie są twoje postanowienia noworoczne? Nowy Rok dla wielu jest synonimem nowego początku w życiu. Nie bez powodu, w końcu uważamy, że to świetny czas na zmiany, przewartościowania i decyzje. Jest to również czas nowych nadziei, marzeń i planów. Zobacz, co najbardziej w swoim życiu chcą zmienić samotni single i samotne singielki.
2018-12-27
Tego pragnie Twój partner pod choinkę
Niebawem Święta. To specjalny czas, do którego przygotowujemy się szczególnie. Jedną z tradycji jest wzajemne obdarowywanie się z okazji Gwiazdki. Chcemy, żeby nasze prezenty były wyjątkowe i pozostawały na długo w pamięci. Kobiety znane są z wyobraźni w tym zakresie, ale czy zawsze trafiają w samo sedno i wybierają dla panów prezent, o którym oni właśnie marzą?
2016-12-14
Prezenty pod choinkę dla NIEJ
Kolorowe półki w sklepach uginają się od propozycji rozmaitych świątecznych podarków, a wszechobecne reklamy zachęcają do zakupu towaru, który – jak gwarantują – będzie tym idealnym, wyśnionym i wyczekiwanym prezentem dla ukochanej. Jak sprawić, by prezenty nie wracały cichaczem do sklepu? Kobieta jest w końcu pełna zagadek, a sprostać jej oczekiwaniem, wbrew pozorom, nie jest łatwo.
2020-05-07
Sygnały, które świadczą o zainteresowaniu mężczyzny
Czy mężczyźni, którzy powszechnie uważani są za wzrokowców, zdradzają się ze swym zaangażowaniem właśnie z tego powodu, jak patrzą? Czy sygnały, które świadczą o zainteresowaniu mężczyzny są czytelne dla kobiet? Czy panowie udzielą celnych wskazówek zakochanym kobietom?
2019-12-18
Tak poznasz, że się jej podobasz
Oscar Wilde pisał: Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią. Ale czy randka z internetu rządzi się tymi samymi prawami? Czy faktycznie patrząc na kobietę można rozpoznać czy jej zależy na mężczyźnie, czy jej się podoba? Czy mężczyźni są uważnymi obserwatorami i bez trudu czytają w zakochanych kobietach, jak w otwartej księdze?
2017-10-27
O samopoczuciu współczesnego singla
Jak się czuje dzisiejszy singiel? Czy brak partnera wpływa na jego poczucie własnej wartości lub codzienne samopoczucie? A może osoby te odczuwają same plusy i zalety wolności, czy raczej smutek i tęsknotę za wymarzonym partnerem i rodzinnym szczęściem? 
2017-01-24
Temperament Polaków w sypialni
Coraz otwarciej mówi się o seksie i dopasowaniu w łóżku. Pragniemy udanego seksu, który przyniesie zadowolenie obojgu partnerom. Czy temperament seksualny odgrywa tu znaczącą rolę? Dlaczego niektóre pary prowadzą intensywne współżycie, podczas gdy inne spotykają się w alkowie sporadycznie? Czy potrzeby seksualne kobiet różnią się znacząco od potrzeb mężczyzn?
2018-07-02
Dlaczego się rozstajemy? Przyczyny rozpadu związków.
"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”. Niestety, z powodu braku refleksji część z nas stale powiela te same błędy przy wyborze partnera. Większość osób ma za sobą związki, dla których proza życia nie okazała się łaskawa i zakończyły się z różnych powodów. Co ważne jest dla zbudowania nowego, zdrowego związku?
2019-08-01
Kobiety wolą brunetów - jaki jest Twój typ męskiej urody?
Zarówno panie, jak i panów można kategoryzować według określonych wzorców urody. Zapewne każda z kobiet ma w tym względzie bardziej lub mniej uświadomione preferencje. Czy panie, wybierając partnera przez portale randkowe, kierują się sympatią właśnie co do typu urody?
2017-06-15
Słowianka, południowa piękność, a może pieguska?
Czy panowie mają swoje preferencje dotyczące typu urody pań? Portal matrymonialny MyDwoje zapytał o to ponad 600 ankietowanych singli w badaniu „Jaki typ urody uważasz za najatrakcyjniejszy?”. Zobacz, jak mężczyzna singiel wypowiada się w tym względzie.
2018-08-02
Pomysł singla na wakacje
Czy dla każdego z nas jednoznacznie kojarzą się z „nic nierobieniem” czy raczej z wytęsknieniem czekamy na ten czas, bo właśnie wtedy „będzie się działo”. Ale czy polscy single przewidują w ogóle przerwę w życiu zawodowym?  Portal matrymonialny MyDwoje zapytał o to ponad 700 ankietowanych singli w badaniu „Jak spędzisz letni urlop? ”.
2020-07-29
I kto tu rządzi i dominuje w związku; mężczyźni czy kobiety?
Dominacja w związku może mieć dwie twarze. Z jednej strony może sprawić, że nasz partner będzie czuł się pomijany, ograniczany, mniej ważny czy samotny. Z drugiej może dawać uczucie bezpieczeństwa, komfortu i zaopiekowania. Wszystko zależy od tego, jak osoba dominująca postrzega związek. Kto więc nosi spodnie w polskich domach? Kto częściej dominuje w związku – mężczyźni czy kobiety?
2018-08-02
Skąd się bierze zazdrość?
Skąd się bierze zazdrość? Czy jest ona lustrzanym odbiciem naszej własnej uczciwości? Czy sami postępujemy uczciwie tylko z obawy przed karą, a może uciekamy się do kłamstwa, by uniknąć kłopotów?
2018-07-02
To decyduje o seksapilu - części ciała, które czynią nas atrakcyjnymi
Zastanawiasz się co decyduje o naszym seksapilu? O tym czy nam się ktoś podoba, czy nie, decydujemy zazwyczaj w ciągu pierwszych 8 sekund. Na co więc najbardziej zwracamy u płci przeciwnej? Czy panie i panowie zwracają uwagę dokładnie na to samo? Czy w wyglądzie partnerki/partnera jakaś część ciała zwraca szczególnie uwagę?
2018-08-02
Jaka jesteś KOBIETO? Jakich kobiet szukają mężczyźni?
Media coraz mocniej forsują ideał kobiety przebojowej, bardzo pewnej siebie, drapieżnej i wymagającej. Kobiety pouczane są, jak mają się zachowywać, by wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Ale czy faktycznie w centrum zainteresowania panów są kobiety bardziej przebojowe niż oni sami? Czy mężczyźni o takich paniach marzą w kontekście związku, czy raczej przelotnej znajomości?
2018-07-02
Jaki jesteś MĘŻCZYZNO?
Podobno kobiecym wymaganiom trudno jest sprostać. Zwłaszcza w kwestii cech idealnego partnera. Czy panowie znają preferencje kobiet i potrafią się do nich dostosować? Czy panie są w tej kwestii jednomyślne? Co kryje się pod pojęciem „atrakcyjny mężczyzna”? Zobacz, jakich panów poszukują panie, a jak chcieliby to widzieć sami panowie.
2019-12-18
W Walentynki romantycznie, proszę, i podniośle
Walentynki przywędrowały do nas zza oceanu i świetnie zadomowiły się na polskiej ziemi. Nic więc dziwnego, że obchodzi je większość zakochanych. To cudowny pretekst, by spędzić czas tylko we dwoje, celebrować uczucia i zapomnieć o reszcie świata. Ale jak spędzić je w sposób wyjątkowy? Jak zaskoczyć sympatię i spełnić jej marzenia? Jak chcą ten szczególny czas spędzić mężczyźni, a jak kobiety?
2017-12-12
Jak rozkochać mężczyznę?
Czy nadal panie mogą jedynie czekać na ruch ze strony wybranka? A może raczej „biorą sprawy w swoje ręce”? Czy, aby rozkochać mężczyznę, należy pozwolić mu się zdobywać, czy raczej przystąpić do działania? Co tak naprawdę działa na mężczyzn? Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało ponad pół tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat „Jak rozkochać mężczyznę?”
2018-07-02
Jak rozkochać kobietę?
Czy istnieją gwarantowane sposoby na podryw? Co tak naprawdę działa na kobiety? Czy, aby rozkochać kobietę, wystarczy prosty trik, czy trzeba czegoś więcej? Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało ponad pół tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat „Jak rozkochać kobietę?” Zobacz, co na temat poszukiwania miłości mówią sami zainteresowani. Jak chcą podrywać mężczyźni, a jak chcą być podrywane kobiety?
2019-12-18
Boże Narodzenie Singli, czyli przepytywanie singla pod choinką
Skąd bierze się presja na Singli?  Psychologowie tłumaczą ją ogólnie przyjętą wizją szczęścia. Dla większości z nas synonimem słowa „szczęśliwy” jest określenie „w związku”, czyli z parterem, z dziećmi, z codziennymi kłopotami. Nieustannie dążymy do zaspokojenia tej potrzeby, a widząc ją u innych czujemy się w obowiązku pomóc, dopytać, doradzić. Niestety, nie zawsze czynimy to w sposób subtelny czy pożądany.
2018-07-02
Testowanie kandydatów do małżeństwa przez wspólne mieszkanie
Zamieszkać ze sobą nieformalnie przed ślubem czy poczekać na zalegalizowanie związku? – to rozterki, które dotykają większość młodych par. Współczesny świat przyzwyczaił nas do testowania sprzętu i usług, który kupujemy. W przypadku niezadowolenia mamy możliwość zwrotu w określonym czasie. Ale czy podobnie jest z testowaniem przywilejów małżeństwa?
2019-09-24
Rozwodnicy szukają miłości w portalach randkowych
Wskaźnik rozwodów w Polsce mierzony liczbą rozwodów w stosunku do nowo zawartych małżeństw w danym roku wzrósł z 31,6% w 2012 do 36,4% w roku 2013. Znaczy to, że na 100 zawieranych małżeństw 36 się rozwodzi. Poszukiwanie partnera przez portal randkowy jest najłatwiejszą metodą umawiania się na randki.
2015-11-04
Dziecko jest cudem niezastąpionym?
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym – pisał Phil Bosmans. Ale czy naprawdę każdy z nas pragnie tego cudu? Czy dziecko może być zastąpione chociażby poprzez karierę czy wygodne życie? Czy z tego powodu większość Polaków zdecyduje się na rodzicielstwo w dojrzałym wieku lub zrezygnuje z niego całkiem?
2018-02-07
Za co kochamy? Za nic czy mimo wszystko?
„Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości – pisał Paulo Coelho. Ale czy na etapie wybierania miłości jesteśmy zupełnie bezwolni i zdajemy się wyłącznie na przypadek, czy raczej mamy pewne wzorce osób i zachowań, które w grze o miłość mają przewagę nad innymi?
2018-07-02
Singiel przyjaciel zwierząt
Zapewne, myśląc o zwierzętach dla Singli, jako pierwszego zobaczysz oczyma wyobraźni psa. A może jednak najlepszym przyjacielem Singla jest kot, który rozładuje każde napięcie cichym pomrukiem? Zobacz, kto wiernie towarzyszy Singlom w ich drodze do miłości.
2019-05-09
Dzień (samotnej) mamy - jak postrzegamy samotne macierzyństwo?
Jeszcze niedawno samotne matki były postrzegane negatywnie, jako przegrane lub upadłe. Otoczenie najczęściej oceniało je jako dysfunkcyjne kobiety,  nieumiejące „utrzymać partnera przy sobie”. A dziś? Czy sytuacja pań samotnie wychowujących dzieci się zmienia i coraz większa część społeczeństwa dostrzega, jak dobrze sobie radzą, choć potrzebują pomocy. 
2019-05-15
Jak rozmawiamy o seksie? Badanie wśród singli.
Czy potrafisz rozmawiać o seksie? A może wciąż Cię to krępuje? Czy Twoim zdaniem jest sens poruszać ten temat w rozmowach, skoro seks jest głównie działaniem? Przecież najczęściej seks to spontaniczny akt, nagły odruch, namiętność porywająca dwie osoby - po co więc rozmowa?
2018-03-14
Mars i Venus szukają inaczej
Mars i Venus szukają inaczej. A Ty? Czy też od miesięcy lub lat poszukujesz swojej drugiej połowy i nadal jej/go nie spotkałeś? Zastanawiałeś się nad swoją strategią poszukiwania partnera? Czy jesteś całkowicie otwarty na nowe znajomości i nic Cię nie ogranicza?
2015-04-28
Dlaczego długo szukamy partnera
Co sprawia, że randkujemy w sieci? Dlaczego randki w Internecie, to randki na miarę czasów? Miałeś przykre doświadczenia i boisz się odrzucania? A może wolisz, gdy ktoś zaproponuje Ci kontakt?
2017-10-27
Pierwsza randka to może być Twój sukces
Pierwsza randka jest nie lada wyzwaniem.  Czy warto postawić na spotkanie w niebanalnym miejscu, czy raczej wybrać sprawdzoną kawiarnię? W co się ubrać – szpilki czy może tenisówki, krawat czy raczej T-shirt z nadrukiem podkreślającym poglądy?
2017-12-05
Superman, zaangażowany ojciec czy sponsor?
Na przestrzeni wieków rola mężczyzny zmieniała się w zależności od bieżących oczekiwań społecznych. Mężczyzna starał się sprostać stawianym przed nim zadaniom, także tym wymaganym przez panie. Czy obecnie oczekiwania kobiet wobec mężczyzn są jasno określone?
2017-06-28
Superwoman, kura domowa czy niezależna emancypantka?
W kolorowych czasopismach pełno jest poradników typu:  „Jak być prawdziwą kobietą”, „ Jaką chcą Cię widzieć mężczyźni”. Ale czy panowie znają w tym względzie poglądy swoich kobiet, a kobiety potrzeby mężczyzn? Czy zgadzają się nimi ? A jak same współczesne kobiety widzą swoją rolę w życiu?
2021-01-05
Pierwsza randka? Nie daj się zdyskwalifikować!
Większość singli decyduje, czy ma ochotę na kontynuowanie znajomości po 30 minutach od rozpoczęcia spotkania. Dla części już pięć pierwszych minut, a nawet pierwsze sekundy decydują o dalszym przebiegu znajomości, więc jak odnieść sukces na pierwszej randce?
2017-03-28
Nowy Rok początkiem zmian
Postanowienie noworoczne singla. Nowy Rok jest dla każdego momentem podsumowań, obietnic, nadzieją na zmiany. Czujesz się samotny w Sylwestra? 40% singli także! Jak często w Sylwestra zastanawiałaś się, co usłyszysz od partnera? 
2014-12-18
Mężczyźni w rodzinnej i partnerskiej ofensywie
2 na 3 mężczyzn woli opiekę nad dziećmi, niż pracę. Tylko co dziesiąty mężczyzna oczekuje od partnerki porzucenia pracy dla wychowania dzieci. Czy praca, która w dzisiejszych czasach jest uznawana za drogę do realizacji siebie, swoich ambicji, rozwoju osobistego, może zejść na dalszy plan? 
2014-12-02
Kto powinien rozpocząć pierwszy kontakt
Kto powinien pierwszy zaproponować kontakt – mężczyzna czy kobieta? Czy kobiecie wypada przejąć inicjatywę, wykonać pierwszy ruch? Największe internetowe biuro matrymonialne w Polsce, MyDwoje.pl, zapytało o zdanie swoich użytkowników.
2014-11-13
Religia (w) miłości - tolerancja religijna Polaków we własnym związku
Praktykujący katolik w 97% przypadków szuka partnera będącego również praktykującym katolikiem. Katolicy, deklarujący praktykowanie wiary, w zasadzie nie uznają innych wyznań w swoich związkach. W innych chrześcijańskich denominacjach, aż połowa wiernych - prawosławnych i  protestantów - dopuszcza związek z partnerem innego wyznania niż własne.
2019-08-22
Samotni rodzice szukają nowego partnera
Gdzie samotne matki i samotni ojcowie mają szansę znaleźć partnera? Czy samotni rodzice szukają nowej miłości? Czy chcą mieć dzieci w kolejnych związkach? Największe polskie internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przygotowało Raport o samotnych rodzicach poszukujących miłości przez Internet.
2017-01-20
Miłość wyszukiwana
Szczupłe i zgrabne panie oraz wolni i wykształceni mężczyźni mają największe szanse na miłość, także w Internecie. Największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zapytało swoich użytkowników o najważniejsze kryteria decydujące o rozpoczęciu znajomości.
2014-07-24
Panowie pod pręgierzem Św. Walentego
Dla większości firm przygotowania do Walentynek rozpoczęły się już na początku roku. Kwiaciarnie kalkulują już teraz walentynkowe zyski. W prawie każdym spa i hotelu w Polsce można znaleźć pakiet weekendowy dla zakochanych.
2014-02-28
Latka lecą, czyli o presji na singli
Usilne próby swatania, uszczypliwe komentarze, pozornie nieznaczące żarciki czy w końcu poważne rozmowy na temat samotności – to dla singli codzienność przy rodzinnym świątecznym stole...
2013-12-12
Czuła czy silna. Odpowiedzialny czy wesoły. Kogo szukamy
Każdy z nas szukając świadomie partnera ma w głowie obraz idealnej drugiej połowy - mapę upragnionych cech, które będą charakteryzowały bliską osobę.
2013-11-14
Andrzejki - święto singla
Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowa „Andrzejki” i „singiel” aby otrzymać zadziwiającą ilość wyników. W dniu św. Andrzeja wyjątkowo dobrze bawią się właśnie osoby samotne.
2017-11-17
Najbardziej pożądane zawody
Użytkownicy największego w Polsce internetowego biura matrymonialnego – portalu MyDwoje.pl udzielili w sondzie opinii odpowiedzi na pytanie jaki zawód partnera/ partnerki najbardziej zachęca ich do zapoznania.
2019-06-12
 Miłość w Internecie. Kogo Polacy szukają w sieci?
Czy użytkownicy korzystający z portali randkowych i biur matrymonialnych to osoby po przejściach, pragnące ułożyć swoje życie na nowo, czy raczej single, którzy nigdy nie byli w sformalizowanym związku? Jakie są panie próbujące kogoś poznać w Internecie?
2017-04-28
Kto dziś marzy o ślubie? Komu odpowiada ślub a komu partnerstwo?
Biuro matrymonialne MyDwoje.pl podsumowuje sondaż o tym, jak długo trwa samotność singla, nim zacznie szukać partnera na poważnie, jakie modele związku są teraz popularne i kto jest bardziej skłonny deklarować ślub?
2019-06-28
 

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij