Pomoc - Profil i Test partnerski

szukaj

Profil  

Wizytówka - akceptacja Moderatora  

Dlaczego Wizytówka i zdjęcia muszą czekać na akceptację Administratora?

Serwis MyDwoje.pl sprawdza indywidualnie każdą Wizytówkę i każde zdjęcie zamieszczone na jego łamach, ponieważ dba o wysoki poziom ofert Użytkowników. Gwarantuje przez to, że oferty umieszczane w Serwisie spełniają najwyższe standardy, są kompletne i zgodne z Regulaminem Serwisu MyDwoje.pl i wartościowe dla innych Użytkowników.

Wizytówka - odrzucenie  

Moja Wizytówka została odrzucona przez Administratora. Jakie są tego powody?

Najczęstszym powodem odrzucenia Wizytówki jest podanie niepełnych danych dotyczących wieku, miejsca zamieszkania, zawodu lub charakterystyki swojej i przyszłego partnera. Te informacje są obowiązkowe. Jeżeli nie posiadasz zawodu  wpisz jakie zajęcie wykonujesz. Innym powodem odrzucenia Wizytówki może być umieszczenie w niej treści niezgodnych z Regulaminem Serwisu, np. danych kontaktowych, treści niedozwolonych prawem, wulgarnych lub świadczących o niepoważnym podejściu do uczestnictwa w Serwisie, w którym użytkownicy poszukują życiowego partnera. Jeżeli Twoja Wizytówka została odrzucona, zapewne otrzymałeś maila od Administratora z wyjaśnieniem, jakie fragmenty Wizytówki wymagają uzupełnienia.

Wizytówka - pytania w rodzaju męskim?  

W części zawierającej moją Wizytówkę i zdjęcie, pytania są skierowane do mężczyzny, a ja jestem kobietą i nie widzę pola, w którym mogę to wyraźnie zaznaczyć.

Niestety, nie mamy oddzielnych pól dla wersji pytań w formie żeńskiej. Pytanie zostały sformułowane w formie męskiej. Panie prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie, poprzez oznaczenie w Nazwie Użytkownika/Loginie profilów damskich pierwszą literą K (np. K89H8Z73), panowie widzą, że oglądają ofertę kobiety. Podobnie jest z profilami męskimi zaczynającymi się na literę M. Jeżeli jesteś kobietą, a masz Nazwę Użytkownika zaczynającą się na literę M, powinnaś ponownie założyć profil.

Zdjęcia - jak załączyć?  

Jak załączyć zdjęcie do profilu?

Aby załączyć zdjęcie do profilu należy zalogować się w Serwisie MyDwoje.pl, następnie wejść w zakładkę Profil, potem Moje zdjęcia, następnie kliknąć na link "Dodaj nowe zdjęcie+". Potem wystarczy wybrać zdjęcie z zapisanych na swoim komputerze za pomocą opcji "Przeglądaj" i kliknąć opcję "Zapisz".

Prosimy o sprawdzenie czy zdjęcie ma odpowiedni format i wymiary:
- wielkość max. 700x500 pikseli, do 5MB
- format .gif, .png lub .jpg.

Jeśli powyższe warunki są spełnione, a nadal występuje kłopot z załączeniem zdjęcia, być może problemem jest przeglądarka. Polecamy korzystanie z Internet Explorer lub Mozilla Firefox.

Zdjęcia - kiedy załączyć?  

Nie mam w tej chwili zdjęć. Czy mogę je załączyć później?

Oczywiście, zdjęcia można dołączyć do profilu w każdym momencie. Pozostaną one "zamknięte" do chwili, kiedy zdecydujesz się je udostępnić dowolnej osobie, z którą korespondujesz. Pamiętaj jednak, że profile ze zdjęciem są średnio trzy razy częściej odwiedzane niż te, które nie zawierają fotografii.

Zdjęcia - weryfikacja  

Dlaczego zdjęcia muszą czekać na akceptację Administratora?

Serwis MyDwoje.pl sprawdza indywidualnie każdą Wizytówkę i każde zdjęcie zamieszczone na jego łamach, ponieważ dba o wysoki poziom ofert Użytkowników. Dzięki temu gwarantuje, że oferty umieszczane w Serwisie spełniają najwyższe standardy, są kompletne i zgodne z Regulaminem Serwisu MyDwoje.pl.

Zdjęcia - brak akceptacji  

Moje zdjęcie nie zostało zaakceptowane przez Administratora. Co mogę zrobić?

Powodem jest zapewne fakt, że umieszczone zdjęcie jest niezgodne z Regulaminem Serwisu MyDwoje.pl. Najczęstszą przyczyną jest umieszczenie zdjęcia grupowego. Natomiast zdjęcia w okularach przeciwsłonecznych lub zdjęcia z oddali, gdzie nie widać wystarczająco wyraźnie twarzy osoby fotografowanej, akceptowane są jako dodatkowe. Wskazówki, jakie zdjęcia wybrać do profilu, odnajdziesz na stronie: Zdjęcia do profilu

  • Zdjęcie główne, najlepiej portretowe, musi oddawać wiernie rysy twarzy Użytkownika, powinny być widoczne oczy, nie może być to zdjęcie z profilu lub oddali, ani miniaturka.
  • Zdjęcia dodatkowe w albumie mogą być dowolne. Odrzucane są tylko zdjęcia grupowe, niewyraźne, obrócone, przedstawiających treści intymne, obraźliwe, rasistowskie, zawierające dane kontaktowe lub reklamy oraz obiekty wojskowe.

Zdjęcia - modyfikacja  

Nie mogę załączyć zdjęcia. Jest za duże i ma zły format, jak je załączyć?

Jeśli problem z załączeniem zdjęcia wynika z tego, że jest ono zbyt duże lub ma zły format radzimy zmodyfikować rozmiar i format zdjęcia za pomocą jednego z ogólnodostępnych programów graficznych.

Zdjęcia - otwieranie/zamykanie  

Jak otworzyć/zamknąć swoje zdjęcia dla wszystkich Użytkowników lub konkretnego Użytkownika?

Zdjęcia otwiera się i zamyka w zakładce Moje Zdjęcia. Widzisz tam Twoje zaakceptowane zdjęcia, które możesz otworzyć lub zamknąć dla osoby, z którą właśnie korespondujesz lub dla wszystkich Użytkowników.
Aby otworzyć zdjęcie dla wybranego Użytkownika należy najpierw
  • nawiązać z nim korespondencję, czyli wysłać inicjującą wiadomość lub odpowiedzieć na zaproszenie do kontaktu
  • następnie w zakładce zdjęcia kliknąć +, by otworzyć stronę edytuj zdjęcie
  • na nowej stronie edytuj zdjęcie możesz wybrać partnera, któremu otworzysz zdjęcie.
otworz zdjęcie guzik plusik
Otwórz zdjęcie dla wybór profilu Partnera

Zdjęcia - otwarte  

W wyszukiwarce, na pierwszej stronie, widzę mój profil z zamkniętym zdjęciem, mimo, że otworzyłam go dla wszystkich Użytkowników. Czy zdjęcie jest otwarte, czy zamknięte? 

Twoje zdjęcia są widoczne dla wszystkich zalogowanych Użytkowników na ich listach ofert, czyli w zakładce Oferty. Nie możesz obejrzeć widoku zdjęć oraz profilów osób tej samej płci, co Twoja. W ogólnej wyszukiwarce na pierwszej stronie naszego portalu Twoja oferta prezentowana jest z zamkniętym zdjęciem, gdyż jest to wynik wyszukiwania dla gości portalu, więc także dla osób niezarejestrowanych. Dbamy o prywatność Użytkowników, więc zdjęcia otwarte widoczne są tylko na listach ofert Użytkowników przeciwnej płci zarejestrowanych, którzy potwierdzili rejestrację, wypełnili Test i Wizytówkę i aktywnie poszukują swojej miłości przez nasz Serwis.

Zdjęcia - zamknięte  

Czy inni Użytkownicy będą wiedzieli, że mam zamknięte zdjęcia?

Zdjęcia zamknięte dla innych mogą być widoczne w formie zamazanej albo w formie ikony. Ustawić tę opcję możesz w zakładce Ustawienia / Preferencje konta wybierając jedną z opcji: "Pokazuj moje zamknięte zdjęcia w formie ikony" bądź "... w formie zamazanej". Jak inni Użytkownicy widzą Twoje zdjęcia możesz sprawdzić w każdej chwili samodzielnie na stronie Profil / Wizytówka podgląd klikając w opcję "Kto widzi moje zdjęcia?" znajdującą się pod Twoim zdjęciem głównym. Na to, jak widzą Twoje zdjęcia Użytkownicy niezarejestrowani i niezalogowani w MyDwoje.pl nie ma wpływu posiadanie aktywnego abonamentu czy jego brak, ale Twoje ustawienia w zakładce Ustawienia / Preferencje konta.

Zdjęcia - brak  

W Wizytówce osoby, z którą koresponduję, widzę wpis "Nie masz zaakceptowanych zdjęć". Co on oznacza?

Wpis ten informuje, iż Ty nie posiadasz zdjęć, które w tym miejscu mógłbyś otworzyć dla konkretnej osoby. Gdybyś posiadał w swoim profilu zaakceptowane fotografie, zobaczyłbyś w tym miejscu napis "Otwórz swoje pierwsze zdjęcie dla...", prowadzący do zakładki "Zarządzanie zdjęciami".

Zdjęcia - innych Użytkowników  

Jak zobaczyć zdjęcia innych Użytkowników zarejestrowanych w Serwisie?

W MyDwoje.pl można przeglądać fotografie tylko tych osób, z którymi nawiązałeś korespondencję i które "otworzyły" dla Ciebie swoje zdjęcia, a także tych Użytkowników, którzy zdecydowali się pokazać swój wizerunek dla wszystkich osób zarejestrowanych w portalu.
Jeśli osoba, która Cię interesuje ma w chwili obecnej swoje zdjęcia zamknięte, możesz do niej napisać, prosząc, by otworzyła je specjalnie dla Ciebie.

Twarze MyDwoje.pl - galeria  

Czy osoby na pierwszej stronie wyraziły zgodę na prezentację swoich zdjęć w tej formie?

Osoby widoczne na pierwsze stronie Serwisu w "Galerii Twarzy MyDwoje.pl" wyraziły specjalną pisemną zgodę na prezentowanie ich profilów w tej formie. Zdjęcia pozostałych Użytkowników podlegają pełnej ochronie i mogą być "otwierane" dla innych osób wyłącznie samodzielnie, przez osobę, do której należy dany profil.

Twarze MyDwoje.pl - warunki  

Jak mogę zostać Twarzą MyDwoje?

Aby zostać Twarzą MyDwoje.pl, dołącz do swojego profilu fotografię w bardzo dobrej jakości technicznej. Powinno być to zdjęcie z bliska, najlepiej przedstawiające głównie twarz, dobrze oświetlone, w poziomie, nieporuszone. Niezbędna jest także Twoja pisemna zgoda na umieszczenie zdjęcia w Galerii Twarzy MyDwoje.pl. Gdy Twoje zdjęcie zostanie pomyślnie zweryfikowane pod względem wymagań Galerii, umieścimy je wśród Twarzy MyDwoje.pl. W Galerii mogą znajdować się tylko zdjęcia abonamentowych Użytkowników Serwisu. Naszą aktualną ofertę abonamentów znajdziesz na stronie: Usługi i cennik.

Test Doboru Partnerskiego  

Znaczenie Testu  

Po co wypełniać Test Doboru Partnerskiego. Co mi to da?

Test Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl bada obszary osobowości, które mają duże znaczenie dla trwałości relacji partnerskiej.  Najważniejsze z nich to komunikatywność, ekspresyjność, wrażliwość, ugodowość, systematyczność, dojrzałość psychiczna, a także granice tolerancji w związku i oczekiwania wobec partnera.

Wynik - Profil Partnerski  

Gdzie mogę obejrzeć poszczególne wartości mojego Testu Doboru Partnerskiego?

Poszczególne wartości Testu nie wyświetlają się na Twoim profilu. Możesz natomiast obejrzeć wynik całościowy wypełnionego przez Ciebie Testu w swoim profilu, w zakładce Profil Partnerski. Niektóre wartości swojego Testu Doboru Partnerskiego możesz również obejrzeć w zestawieniu z wartościami Testu wybranego Użytkownika płci przeciwnej. Mówimy wtedy o Zgodności Osobowości.

Test wypełniony czy wysłany?  

Wypełniłem Test w całości, a nadal widzę polecenie "Wypełnij Test Doboru Partnerskiego". O co chodzi?

Wypełniając Test zapisujesz każdą stronę, również ostatnią, ale dopóki nie klikniesz na opcję "Wyślij" na samym końcu Testu, nie zostanie on przesłany, a co za tym idzie, nie trafi do weryfikacji, a Ty nie będziesz mógł otrzymać ofert.

Ponowne wypełnienie Testu  

Jak często będę mógł uzupełniać/zmieniać odpowiedzi w Teście?

Test możesz wypełnić na raty. Każdą stronę Testu możesz zapisać i wrócić do wypełniania w dowolnej chwili. Jeśli wyślesz wypełniony Test, ta możliwość zostanie zablokowana na okres 6 miesięcy. Ponowne wypełnienie Testu jest możliwe dopiero po pół roku od momentu wysłania.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd,  Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl, 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu. 

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach Premium+


MyDwoje - krok po kroku


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


(więcej)

  Akceptuję
zamknij