Media piszą o MyDwoje i cytują treści z serwisu

Opinie mediów o MyDwoje

Przez ponad osiem lat naszego istnienia media pisały o nas dziesiątki razy. Braliśmy udział w licznych audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Na łamach gazet prezentowane były: rankingi serwisów randkowych, szczęśliwe historie naszych par, wywiady i wypowiedzi ekspertów MyDwoje. Wybrane cytaty i opinie mediów o MyDwoje:


PC World - ranking portali randkowych

Najciekawszy test wśród polskich stron matrymonialnych


porównywarka portali dla singli raportkupidyna.pl

Bardzo dużo ofert i kryteriów wyszukiwania, o
ferty Polonii i obcokrajowców, ochrona zdjęć przed kopiowaniem, szczegółowa weryfikacja ofert, szybka obsługa Klienta, darmowe warsztaty online

magazyn Sens

MyDwoje.pl weryfikuje informacje podawane przez użytkowników - ci, którzy chcą mieć certyfikat wiarygodnego profilu, muszą przesłać kopię dowodu osobistego. Moderatorzy serwisu blokują profile osób, które szukają tylko okazji do skoku w bok lub przygody.

lifestyle. newseria

Pierwsze wrażenie oczywiście odgrywa kluczową rolę, jednak można je zmodyfikować później. Portal MyDwoje.pl przedstawia wiele szczęśliwych historii, które tak naprawdę rodziły się bardzo powoli, dopiero od drugiego czy trzeciego spotkania. Więcej: lifestyle.newseria.pl 

Czytaj również: >  kreatywna.pl ,   > thefad.pl

Ostatnio pisali o nas i cytowali nasz Serwis:

Wywiad walentynkowy MyDwoje w Radio ZET
Radio Zet pyta MyDwoje: Czy w Internecie rzeczywiście można przeżyć miłość? Czy online łatwiej jest ukryć swoje wady, a może i tak "wyjdzie szydło z worka". W trakcie audycji Kamili i Romka przedstawicielka MyDwoje.pl podzieliła się, jak szukać i znaleźć partnera przez Internet.
2018-02-27
Kobiety w miłości są odważniejsze. Newseria.pl
Newseria.pl zapytała ekspertkę MyDwoje, dating coach Emilię Busłowicz, o to czy kobiety są chętne zrobić pierwszy krok w kierunku upragnionej miłości, a kiedy już ją znajdą czy mają odwagę ją wyznać
2017-03-25
Ciężkie życie singli. INNPoland.pl
Są coraz liczniejszą i zamożną grupą. Zdawałoby się - idealny cel dla polskich przedsiębiorstw. Te jednak wciąż ignorują potrzeby singli, traktując ich jak obywateli gorszej kategorii. INNPoland.pl zastanawia się czy „niesparowani” muszą zadowolić się pojedynczymi sukcesami i cytuje opinię założycielki Serwisu MyDwoje na temat potrzeb samych zainteresowanych.
2017-03-25
Miłość po pięćdziesiątce i stereotypy o randkach z internetu. TVP 2
Randki przez internet po pięćdziesiątce to temat dyskusji na temat miłości po pięćdziesiątce w dniu 6. sierpnia 2016 w programie TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Wystąpiła para z MyDwoje Katarzyna i Jan. Czy wypada zakochać się po 50-tce? Czym wyróżniają się związki osób dojrzałych? Psycholodzy podkreślają, że każda pora jest dobra na miłość.
2018-06-05
Jak ludzie dobierają się w pary. Newseria.pl
Newseria.pl zapytała doradcę MyDwoje, Dominika Syper trenerkę umiejętności interpersonalnych, o to jak wygląda proces łączenia w pary, jak ważne jest pierwsze wrażenie i kto powinien wykazać się największą inicjatywą
2017-09-04
TVP Pytanie na śniadanie: Mąż/ żona z zagranicy
Dlaczego Polki szukają mężów na Zachodzie, a Polacy żon na Wschodzie. Jak znaleźć męża za granicą? Coraz częściej podejmujemy decyzję o ślubie z osobą z innego kraju. Pod tym względem odważniejsze są Polki, które wychodzą za obcokrajowców 3 razy częściej niż Polacy biorą ślub z kobietą innej narodowości. Polki najczęściej szukają męża Brytyjczyka, Niemca lub Włocha.
2016-10-18
ebo.edu.pl cytuje MyDwoje: e-commerce  po zmianie przepisów.
ebo.edu.pl cytuje opinię założycielki Serwisu MyDwoje na temat e-commerce po zmianie przepisów. Jak ocenia jej wpływ na Serwis pół roku od wejścia w życie nowej ustawy o prawach konsumenta, której przepisy obowiązują od 25 grudnia ubiegłego roku.
2017-05-30
Świat Kobiety - Kliknij po miłość - 08.2014
Nowoczesne portale randkowe cieszą się  wielką popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej osób znajduje partnera przez  Internet. Świat Kobiety radzi co zrobić, by się udało!
2015-09-21
Małżeństwa mieszane rozmowa w onet.pl
Z danych internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl, które powiązane jest z portalem PolishHarmony, skupiającym mężczyzn z Niemiec, Austrii i Szwajcarii wynika, że partnera za naszą zachodnią granicą często szukają wykształcone rozwódki w wieku od 40 do 60 lat.
2019-10-16
Gadżetomania - najlepsze serwisy randkowe
"Najlepsze serwisy randkowe. Gdzie szukać drugiej połowy?" Branżowy serwis gadżetomania internet uznał naszą stroną za jedną z najciekawszych na rynku portali randkowych. MyDwoje.pl zostało wyróżnione za uczciwość, oraz jasne określenie zasad działania. "MyDwoje.pl wyróżnia się jasnym określeniem zasad.
2017-03-24
Białystok online - portale randkowe w mieście - 01.2014
Portale randkowe i ogłoszenia matrymonialne cieszą się w Białymstoku dużym powodzeniem. Postanowiliśmy sprawdzić, kim są i jakich partnerów poszukują osoby zarejestrowane w sieci. Najpopularniejszy okazał się portal MyDwoje.pl.
2017-11-29
iWoman - poszukiwania partnera przez Internet - 11.2013
Poszukiwanie partnera przez Internet - Artykuł "Jaki jest Twój ulubiony kolor? i Co lubisz robić?" - infantylne zaczepki to codzienność portali randkowych". Samotni znajdują miłość w serwisach matrymonialnych.
2018-01-16
Wprost - poszukiwane cechy partnerów - 11.2013
Poszukiwane cechy partnerów - Artykuł "Jacy jesteśmy? Jakimi chcą nas nasi partnerzy?" - Wprost przedstawia najbardziej poszukiwane cechy partnerów. Użytkownicy największego w Polsce internetowego biura matrymonialnego, portalu MyDwoje.pl odpowiadają na pytania: jaki jestem? Kogo szukam?
2015-09-03
Komputer Świat - ranking serwisów randkowych - 11.2011
MyDwoje na drugiej pozycji w rankingu serwisów randkowych! Magazyn KOMPUTER ŚWIAT zamieścił ranking portali dla singli. Przyjrzano się 6 popularnym portalom randkowym, porównując ich ofertę i funkcjonalność. Serwis MyDwoje.pl znalazł się w ścisłej czołówce, zajmując zaszczytne drugie miejsce.
2015-09-03
Newsweek - dojrzała miłość - 08.2011
miłość po 50-tce, miłość z serwisem matrymonialnym - Artykuł "Dojrzała miłość" w Nesweek udowadnia, że miłość po 50-tce z biurem matrymonialnym jest zawsze możliwa. Serwis matrymonialny MyDwoje.pl kojarzy pary w każdym wieku.
2016-06-29
PC World - ranking portali matrymonialnych - 06.2011
Portale randkowe i matrymonialne w Polsce- Artykuł "Swatka z Internetu" - Porównanie portali randkowych" przygotowane przez popularny magazyn z branży IT. Magazyn nazwał Test Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl najciekawszym testem wśród polskich stron matrymonialnych!
2018-02-07
Wp.pl - rozmowa z autorem Testu Doboru Partnerskiego - 03.2010
Małżeństwo, konflikty w związku, trudne rozstania - Artykuł "Uważaj, ona może rozbić ci małżeństwo". Rozmowa z z Andrzejem Rutowskim, autorem Testu Doboru Partnerskiego biura matrymonialnego, portalu MyDwoje.pl.
2015-05-25
Polityka - związki udane i nieudane - 09.2009
Poszukiwanie miłości na portalach randkowych i matrymonialnych - Artykuł "Związki udane i nieudane" - Przegląd związków przygotowany przez popularny magazyn Polityka. Autor Testu Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl stwierdza, że Polacy "dobierają się w pary tak samo jak 100 lat temu".
2015-09-03
Cogito - co przyciąga do siebie partnerów - 08.2009
Najlepsze dopasowanie, kojarzenie partnerów - Artykuł "Para nie do pary". Cogito analizuje, jak dobierają się pary, co przyciąga: podobieństwa czy różnice. Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl stawia na Test Doboru Partnerskiego.
2017-03-15
Charaktery - szczęśliwa para MyDwoje - 05.2009
Biuro matrymonialne, profesjonalne kojarzenie par - Artykuł "Sukienki, węgorze i pomidory". Magazyn Charaktery opisuje szczęśliwą historię pary, która poznała się w serwisie internetowym MyDwoje - biurze matrymonialnym kojarzącym w oparciu o Test Doboru Partnerskiego.
2015-07-21
Sens - biura matrymonialne - 02.2009
Biura matrymonialne, serwisy matrymonialne - Artykuł "Poławiacze uczuć". Sens przedstawia, w jaki sposób portale randkowe kojarzą partnerów. Polski serwis MyDwoje.pl wymaga wypełnienia testu osobowości składającego się ze 100 pytań.
2017-03-27
 

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij