Samotność na różnych etapach życia, przyczyny i porady

szukaj
Samotność na różnych etapach życia doskwiera inaczej. Poznaj jej przyczyny i nasze porady. Inaczej boli porzucenie przez ukochaną osobę w młodzieńczym wieku, inaczej śmierć ukochanego współmałżonka a jeszcze inaczej samotność odczuwa samotna matka lub samotny ojciec. Gdy podejmiesz decyzję by porzucić samotność, sprawdź nasze oferty matrymonialne i towarzyskie oraz poznaj tajniki nowych znajomości typu randki 24.
Sposoby radzenia sobie z samotnością
Jak radzić sobie z samotnością? Jak pokonać uczucie smutku, bycia nikomu niepotrzebnym? Są różne sposoby radzenia sobie z samotnością. Jedni szukają partnera w realu i w internecie. Inni korzystają z przyjemności życia singla i inwestują w samorozwój. Samotność,  z wyboru, czy z przymusu ma swoje blaski i cienie. Zdecyuj sam, czy chcesz ją oswoić, czy pożegnać.
Przyczyny samotności - dlaczego jesteś sam?
Dlaczego jedna osoba jest wciąż singlem, nie udaje jej się stworzyć i utrzymać relacji, a inna przez lata żyje w monogamicznym związku? Jaki wpływ na naszą skłonność do samotności i życia w pojedynkę mają nasze wzorce z dzieciństwa, życiowe doznania oraz własna samoocena? 
Samotność kobiety - matki pragnącej związku
Jesteś kobietą samotną - matką. Coraz częściej mamy samotnie wychowujące dzieci decydują się na poszukiwania partnera. Potrzeba bliskości mężczyzny oraz odpowiedzialność za wychowanie dzieci pomagają mamom rozpocząć poszukiwania.
Samotny mężczyzna - ojciec
Samotni ojcowie są w mydwoje pilnie poszukiwani. Ich "wartość na rynku singli" jest bardzo wysoka. Jak wynika ze statystyk Serwisu kobiety chętnie spotykają się z samotnie wychowującymi ojcami, którzy niczym ideał partnera z podniesionym czołem i świetnymi prognozami mogą wyruszyć na poszukiwania partnerki przez Internet.
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
Tak, chcę być informowany o w trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij