Biuro matrymonialne > Poradnik > Samotność > Samotny mężczyzna - ojciec

Samotny mężczyzna - ojciec

szukaj

Samotny ojciec szuka partnerki

Samotni ojcowie są w mydwoje pilnie poszukiwani. Ich "wartość na rynku singli" jest bardzo wysoka. Jak wynika ze statystyk Serwisu kobiety chętnie spotykają się z samotnie wychowującymi ojcami, którzy niczym ideał partnera z podniesionym czołem i świetnymi prognozami mogą wyruszyć na poszukiwania partnerki przez Internet.
Samotni ojcowie poszukują partnerki
Samotni ojcowie nie zawsze chcą pozostać samotni, potrzebna jest im miłość, nowy związek. Samotni ojcowie poszukują partnerki, która ich zrozumie.
2017-04-28
Samotny tata wchodzi w nowy związek
Samotni ojcowie poszukują nowej miłości i zaczynają umawiać się na randki. Czy powinni? Czy samotny tata może przygotować dziecko na swój nowy związek?
2015-11-29
Samotni ojcowie poszukiwani!
W powszechnej opinii mężczyzna samotnie wychowujący dziecko przede wszystkim wzbudza zaufanie, dlatego samotni ojcowie poszukiwani są przez kobiety.
2016-10-10
Obecność ojca - związek emocjonalny z ojcem
Różne znaczenie ma obecność ojca i to, że okazuje on swoją miłość do dziecka w wychowaniu córek, a inne w wychowaniu synów, jednak w przypadku obu płci ważne, żeby dziecko czuło ojcowską miłość.
2015-11-30
Samotne ojcostwo - blaski i cienie
Samotne ojcostwo znajduje się w centrum zainteresowania przede wszystkim ze względu na zmianę pozycji matki w wyniku oddziaływania czynników ekonomicznych i społecznych oraz stały wzrost rozwodów w Polsce. W rozważaniach na ten temat nasuwa się pytanie, w czym samotne ojcostwo ustępuje samotnemu macierzyństwu.
2015-11-30
Ojciec w domu, czyli o roli mężczyzny w rodzinie
Udział ojców w wychowaniu dzieci stał się w ostatnich latach tematem dyskusji, sporów – rzadziej badań naukowych. Badaniu poddaje się zgodność osobowości, kompetencje, relacje, różnice temperamentu. Czy można im ufać?
2015-11-30
Rola mężczyzny a rodzina
Mężczyźni, badani przez nasz portal matrymonialny, opiekujący się na co dzień dziećmi podczas nieobecności żony wspominają sytuacje, w których trudno było im sobie poradzić i w których uciekali się do pomocy żony. Preferują  stereotypową rolę mężczyzny.
2015-11-30
Tata na urlopie wychowawczym
W dyskusji prowadzonej przez nasz portal matrymonialny padło  stwierdzenie, że gdyby urlop wychowawczy był płatny dla mężczyzn, a bezpłatne dla kobiet to żadna kobieta nie chciałaby zostać z dzieckiem na tego typu urlopie.
2015-11-30
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij