Biuro matrymonialne > Usługi > Poważne oferty matrymonialne

Poważne oferty matrymonialne

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
poważne oferty matrymonialne

Aktualne i poważne oferty matrymonialne

Serwis dla osób szukających partnera na stałe

Serwis dla osób szukających partnera na stałe

Serwis adresujemy wyłącznie do osób dorosłych, poszukujących partnera na całe życie, pragnących prawdziwej miłości, stałego związku i partnerskiej relacji. Aż 48% naszych Użytkowników posiada wykształcenie wyższe i podyplomowe. Prezentujemy tylko aktualne oferty z datą logowania nie starszą niż 1 miesiąc. Umożliwiamy sortowanie ofert wg daty oferty, odległości i kryteriów wyszukiwania (moich/ Partnera/ wspólnych)

 • Ponad 600 tysięcy Użytkowników zaufało My Dwoje i codziennie rejestruje się ponad 200 nowych osób.
 • Tu spotykają się kulturalni, zadbani single, poszukujący partnera na stałe.
 • Proporcje kobiet i mężczyzn w MyDwoje wynoszą 49:51.
Serwis nowoczesny technicznie i funkcjonalnie

Serwis nowoczesny technicznie i funkcjonalnie

 • Serwis działa wg nowoczesnych standardów responsywnie dla urządzeń stacjonarnych i mobilnych
 • Umożliwia elastyczne metody wyszukiwania, filtrowania i sortowania ofert wg odległości, wg kryteriów, ostatnio oglądanych, odwiedzin, ulubionych
 • Inteligentna poczta zawiera wygodny autozapis wiadomości w trakcie jej tworzenia. Twoja wiadomość już nie zginie nawet, gdy skończy się Twoja sesja lub zerwie się Twoje połączenie z internetem.
Indywidualna (automatyczna i ręczna) weryfikacja ofert

Indywidualna (automatyczna i ręczna) weryfikacja ofert

 • Serwis MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne łączące w swojej ofercie nowoczesne technologie i bezpieczeństwo oraz dorobek nauki i doświadczenie w terapii małżeńskiej znanego polskiego psychologa. Najwyższą jakość zamieszczonych w naszym internetowym biurze matrymonialnym ofert gwarantujemy poprzez automatyczną i dodatkowo ręczną weryfikację ofert w tym zdjęć, także po każdej zmianie w profilu. W Wizytówkach nie dopuszczamy treści niezgodnych z prawem, obraźliwych i niepoważnych. Odrzucamy oferty niezobowiązujących znajomości, żartobliwe, niezgodne z Regulaminem. Starannie sprawdzamy oferty pod kątem oszustw matrymonialnych. Zależy nam, by proponowane oferty matrymonialne były wiarygodne.

 • Reagujemy natychmiast w przypadku skarg na nieuczciwych Użytkowników  i przekroczenia Regulaminu. Ostrzegamy Użytkowników, którzy mieli kontakt z podejrzaną osobą. Obsługa klienta – jest szczególnie wyczulona na skargi i zgłoszenia o nierzetelności poszczególnych Użytkowników i reaguje błyskawicznie w celu podjęcia właściwych kroków wobec osób łamiących Regulamin serwisu. Serwis posiada także system ostrzegania osób, które miały kontakt z potencjalnym oszustem.

 • Nadajemy Certyfikat Wiarygodnego Profilu Certyfikat Wiarygodnego Profilu osobom, które na podstawie dowodu osobistego potwierdziły swoje dane w Profilu. Podkreśl swoje uczciwe zamiary. Regulamin usługi Certyfikat MyDwoje.pl


Promocja 7 dni za 70% ProfiluMyDwoje - rzetelna firma - Krajowy Rejestr DługówMyDwoje - najlepszy test w polskim internecie - PC WorldMyDwoje - nr 1 wśród portali matrymonialnych - Raport Kupidyna
MyDwoje - nr 2 wśród portali randkowych - Komputer Świat 
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij