Promocje - jak zdobyć abonament dla singla gratis lub ze zniżką?

Wybierz promocję dla siebie.


- 50%  50% oszczędzasz wobec ceny za 1 miesiąc Abonament w promocji na 3 miesiące 

- 20% dla seniorów  20% dla seniorów 60+ Promocja dla seniorów

- gratis dla Ciebie za prezent dla przyjaciela Abonament gratis dla Ciebie Prezent dla samotnego przyjaciela/ przyjaciółki, poszukującego singla

7 dnia gratis za 70% 7 dni gratis za 70% kompletności profilu

4 dni gratis za Polecaj 4 dni na start dla Ciebie i przyjaciela z Polecaj MyDwoje.pl

4 dni gratis z Otwórz foto 4 dni gratis - Otwórz foto, odbierz abonament lub kontakt gratis!

7 i 14 dla aktywnych społecznościowo 1 kontakt za polub, 7 i 14 dni gratis za komentarze i dzielenie - Promocje na portalach społecznościowych


Promocja dla Seniorów
W każdym wieku można się zakochać. Zapraszamy seniorów do skorzystania ze specjalnej promocji. W Promocji dla Seniora możesz wykupić abonament na 3 miesiące 20% taniej niż zwykle. Sprawdź!
2018-03-20
Prezent dla samotnego przyjaciela/ przyjaciółki
Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla mamy singielki, przyjaciółki, siostry, brata? Podaruj Karnet na miłość w MyDwoje.pl! Dla Ciebie czeka taki sam abonament w prezencie od MyDwoje.
2018-03-10
Otwórz foto, odbierz abonament!
Masz główne zdjęcie na swoim profilu, ale jest ono zamknięte? Otwórz je dla wszystkich Użytkowników MyDwoje, zgłoś się do nas i odbierz gwarantowany gratis! Nie masz jeszcze zdjęcia w profilu? Załaduj je, otwórz, zgłoś się do nas i odbierz gratis!
2016-11-11
Promocje na portalach społecznościowych
Dołącz do nas! Komentuj i dziel się z przyjaciółmi naszymi treściami. Wyślij do nas wiadomość o swoich komentarzach i przekierowaniach, a my podziękujemy Ci testowym abonamentem w MyDwoje na 7 i 14 dni.
2017-12-15
7 dni gratis za 70%
Jeżeli posiadasz już Certyfikat Wiarygodnego Profilu, nie miałeś nigdy abonamentu w MyDwoje i masz 70 % kompletności profilu, napisz do nas na adres biuro@mydwoje.pl a przyznamy Ci abonament próbny gratis.
2017-06-02
Polecaj MyDwoje.pl - otrzymasz abonament gratis
Poleć Serwis MyDwoje przyjacielowi przez nasz specjalny formularz. Na start 4 dni gratis dla Was obojga. Potem, otrzymasz abonament, gdy przyjaciel wykupi usługę dla siebie.
2017-10-12
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij