Biuro matrymonialne > Imprezy i wydarzenia dla singli

Imprezy dla singli, spotkania, wydarzenia, sylwestry

Kalendarium imprez i wydarzeń, imprez, warsztatów dla singli

Sprawdź aktualne wycieczki i wjazdy dla singli, a także miejsca i hotele z ofertą dla singli. Zgłoś swoje wydarzenie do kalendarza imprez dla Singli w Polsce. W Kalendarium Wydarzeń dla Singli zamieścisz ogłoszenie o wyjazdach, usługach i imprezach dla singli aktywnych, którzy chcą spędzić ciekawie wolny czas, rozerwać się i poznać nowe osoby. Tu znajdziesz najciekawsze oferty dla Singli - Imprezy, wydarzenia, warsztaty porady, usługi, w tym spotkania zapoznawcze, wieczorki taneczne dla singli, Andrzejki, Sylwester, ogłoszenia prywatne.

Partnerzy Serwisu korzystają z licznych przywilejów. Mogą umieszczać regularnie swoje propozycje dla Singli - Imprezy, wydarzenia, warsztaty porady, usługi, na tej stronie a także wg ustaleń w mailingach dla singli. Zostań naszym Partnerem. Skontaktuj się nami pod adresem: malgorzata.rembowska@mydwoje.pl.

Uprzejmie informujemy, że Serwis MyDwoje nie prowadzi samodzielnie imprez dla singli i nie odpowiada za jakość ofert prezentowanych przez Partnerów.


dodaj nowe wydarzenie
 

Wydarzenia dla singli, kalendarz imprez i usług dla singli. Kalendarz wydarzeń, imprez, warsztatów dla singli. Sprawdź aktualne wycieczki i wjazdy dla singli, a także miejsca i hotele z ofertą dla singli. Zgłoś swoje wydarzenie do kalendarza imprez dla Singli w Polsce.

Spotkania, randki dla singli

Dołącz do osób poszukujących w realu swojej drugiej połowy. Spotkania singli w realu mają dużo zalet. Szybkie randki czynią poznawanie nowych singli czymś lekkim i nieskrępowanym. Wybierz się na randkę z innymi singlami w formie speed datingu lub innych wieczorków zapoznawczych i tanecznych lub sportowych wyjść zapoznawczych dla singli. Chcesz kontynuować randki z osobą nową poznaną?Czytaj: ABC randkowania. Tu znajdziesz pomysły na randkę w Twoim mieście i porady o randkach: mowa ciała.

Wyjątkowe oferty sylwestrowe dla singli

Zaplanuj już swój sylwester dla singli. Przejrzyj nasze pomysły i oferty sylwestrowe wyłącznie dla singli. Świętuj Sylwestra w gronie singli. Serwis MyDwoje.pl współpracuje z wieloma Partnerami specjalizującymi się w organizacji imprez dla singli, a w tym okresie szczególnie sylwestrów dla singli. Zapraszamy do obejrzenia naszej wyjątkowej oferty sylwestrowej. Powitaj Nowy Rok 2018 w gronie osób niesparowanych a poznasz nowe ciekawe osoby!

Wyjazdy, wycieczki, imprezy wyjazdowe z Polsce i za granicą dla singli

Sprawdź proponowane wydarzenia i wypady. Wybierz się na  wycieczkę dla singli, na wspólny wyjazd z innymi singlami. Spotkasz osoby, które tak jak ty poszukują swojej drugiej połowy. Wyjazdy dla singli integrują i pozawalają poznać ciekawe osoby. Obejrzyj ofertę wyjazdów dla singli od naszych Partnerów. Wypady i wyjazdy dla singli

Hotele na wyjazdy, wycieczki, imprezy integracyjne i bankiety dla singli

Wybierz hotel najbardziej odpowiadający twoim potrzebom na wspólne wyjazdy z innymi singlami. Wybierając hotel z naszej oferty na pewno spotkasz osoby, które podobnie jak ty szukają swojej drugiej połowy. Obejrzyj ofertę hoteli przygotowaną dla singli od naszych Partnerów.

Imprezy taneczne, wieczorki taneczne, kluby, dancingi i dyskoteki dla singli

Jeśli lubisz taniec, jesteś singlem wybierz się na  imprezę taneczną lub wieczorek taneczny z najbardziej odpowiadającą muzyką i stylem tańca dla singli, czyli dla ciebie. Wybierając się na imprezy taneczne  z naszej oferty na pewno spotkasz osoby, które podobnie jak ty szukają swojej drugiej połowy.  Obejrzyj ofertę imprez tanecznych przygotowaną dla singli od naszych Partnerów. Kluby dla singli to dobry sposób na pozbycie się nudy. Człowiek jest stworzony do życia w grupie, dlatego polecamy kluby dla singli z Polski i z zagranicy. Sprawdź naszą ofertę klubów dla singli i i spotkaj się z innymi singlami. Może poznasz tam swoją miłość.

Rozwój personalny - warsztaty i szkolenia osobiste dla singli

Jesteś singlem, singielką i pragniesz inwestować w swój duchowy rozwój? Lubisz poznawać nowe zagadnienia i jesteś otwarty na ludzi? Sprawdź oferty naszych Partnerów w zakresie rozwoju osobistego, warsztatów, coachingów i spotkań a także lektury dla singli. Warsztaty i szkolenia dla singli pozwolą na rozwój twoich zainteresowań i podniosą kwalifikacje zawodowe. Jednak najważniejsze jest to, że dzięki uczestnictwu w warsztatach i szkoleniach poznasz innych singli z Polski i z zagranicy. Zachęcamy do sprawdzenia oferty

  • Porady psychologów, Porady seksuologów, Coachingi dla singli

Specjalistyczne porady coachów dla singli i tęskniących za miłością serc. Polecamy porady specjalistów z różnych dziedzin życia: porady psychologów, seksuologów, coachingi, porady stylistki i fotografa. Sprawdź ofertę naszych Partnerów.
  • Produkty, gadzety, niespodzianki dla singli

Ciekawe produkty dla singli. Szukasz prezentu dla singla? Obejrzyj ofertę produktów i gadżetów dla singli od naszych Parnterów.
  • Książki, poradniki i czasopisma dla singli

Książka jest dobra na wszystko. Jeśli lubisz dobrą książkę to w ofercie naszych Partnerów na pewno znajdziesz ciekawą pozycję dla siebie. Czytaj polecane przez nas książki i poradniki dla singli.

przygotowanej przez naszych Partnerów.

  • Rozrywka, imprezy, pomysły na czas wolny dla singli

Masz czas wolny i jesteś singielką, singlem? Obejrzyj nasze pomysły na spędzenie czasu wolnego, imprezy i oferty rozrywkowe dla singli. Chcesz poznać swoją drugą połówę? Chodź na imprezy i spotkania dla singli! Sprawdź ofertę dla singli naszych Partnerów.

Propozycje na Walentynki dla Singli

Walentynki są tylko dla par? To nieprawda! W Walentynki 2016 może urodzić się Twoja miłość! Sprawdź, jak z wolnymi singlami z MyDwoje możesz świętować ten dzień. Walentynki dla Singli w MyDwoje lub zgłoś się na konkurs pomysły na polskie Walentynki 2016 albo wybierz się na imprezę walentynkową dla singli oraganizowaną przez jednego z naszych Partnerów i znajdź swoją drugą połowę. Walentynki do świetna okazja by poznać osoby poszukujące, które podobnie jak ty lubią się bawić. Do wyboru Walentynkowe Party, Walentynki na wyjeździe, Walentynki na wycieczce, Walentynki w kinie, Walentynkowy speed dating. Jeżeli chcesz zostać w domu, to przeczytaj nasz artykuł: walentynki Singli - jak je przetrwać? i świętuj ten dzień w MyDwoje! Wyślij gratis  Kartkę walentynkową i poznaj swoją drugą połowę przez nasz Serwis.Ankiety, formularze i zestawy pytań dla singli

Studenci i doktoranci często proszą singli z MyDwoje o wypełnienie ankiety w celu zebrania danych o zwyczajach na portalach randkowych i w serwisach matrymonialnych oraz o życiu singli i sposobach poszukiwania partnera. Zapraszamy do wypełnienia aktualnej ankiety.

Usługi dla osób szukających miłości i singli

Usługi dla osób szukających miłości i singli ułatwią życie każdemu z was. Jeśli szukasz konkretnej usługi sprawdź co oferują dla singli z Polski i z zagranicy nasi Partnerzy.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas


Fax: (22) 201 25 87


Konsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij