Imprezy dla singli, spotkania, wydarzenia, sylwestry

Kalendarium imprez i wydarzeń, imprez, warsztatów dla singli

Sprawdź aktualne wycieczki i wjazdy dla singli, a także miejsca i hotele z ofertą dla singli. Zgłoś swoje wydarzenie do kalendarza imprez dla Singli w Polsce. W Kalendarium Wydarzeń dla Singli zamieścisz ogłoszenie o wyjazdach, usługach i imprezach dla singli aktywnych, którzy chcą spędzić ciekawie wolny czas, rozerwać się i poznać nowe osoby. Tu znajdziesz najciekawsze oferty dla Singli - Imprezy, wydarzenia, warsztaty porady, usługi, w tym spotkania zapoznawcze, wieczorki taneczne dla singli, Andrzejki, Sylwester, ogłoszenia prywatne.

Partnerzy Serwisu korzystają z licznych przywilejów. Mogą umieszczać regularnie swoje propozycje dla Singli - Imprezy, wydarzenia, warsztaty porady, usługi, na tej stronie a także wg ustaleń w mailingach dla singli. Zostań naszym Partnerem. Skontaktuj się nami pod adresem: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że Serwis MyDwoje nie prowadzi samodzielnie imprez dla singli i nie odpowiada za jakość ofert prezentowanych przez Partnerów.


 

Wydarzenia dla singli, kalendarz imprez i usług dla singli. Kalendarz wydarzeń, imprez, warsztatów dla singli. Sprawdź aktualne wycieczki i wjazdy dla singli, a także miejsca i hotele z ofertą dla singli. Zgłoś swoje wydarzenie do kalendarza imprez dla Singli w Polsce.

Spotkania, randki dla singli

Dołącz do osób poszukujących w realu swojej drugiej połowy. Spotkania singli w realu mają dużo zalet. Szybkie randki czynią poznawanie nowych singli czymś lekkim i nieskrępowanym. Wybierz się na randkę z innymi singlami w formie speed datingu lub innych wieczorków zapoznawczych i tanecznych lub sportowych wyjść zapoznawczych dla singli. Chcesz kontynuować randki z osobą nową poznaną?Czytaj: ABC randkowania. Tu znajdziesz pomysły na randkę w Twoim mieście i porady o randkach: mowa ciała.

Wyjątkowe oferty sylwestrowe dla singli

Zaplanuj już swój sylwester dla singli. Przejrzyj nasze pomysły i oferty sylwestrowe wyłącznie dla singli. Świętuj Sylwestra w gronie singli. Serwis MyDwoje.pl współpracuje z wieloma Partnerami specjalizującymi się w organizacji imprez dla singli, a w tym okresie szczególnie sylwestrów dla singli. Zapraszamy do obejrzenia naszej wyjątkowej oferty sylwestrowej. Powitaj Nowy Rok 2018 w gronie osób niesparowanych a poznasz nowe ciekawe osoby!

Wyjazdy, wycieczki, imprezy wyjazdowe z Polsce i za granicą dla singli

Sprawdź proponowane wydarzenia i wypady. Wybierz się na  wycieczkę dla singli, na wspólny wyjazd z innymi singlami. Spotkasz osoby, które tak jak ty poszukują swojej drugiej połowy. Wyjazdy dla singli integrują i pozawalają poznać ciekawe osoby. Obejrzyj ofertę wyjazdów dla singli od naszych Partnerów. Wypady i wyjazdy dla singli

Hotele na wyjazdy, wycieczki, imprezy integracyjne i bankiety dla singli

Wybierz hotel najbardziej odpowiadający twoim potrzebom na wspólne wyjazdy z innymi singlami. Wybierając hotel z naszej oferty na pewno spotkasz osoby, które podobnie jak ty szukają swojej drugiej połowy. Obejrzyj ofertę hoteli przygotowaną dla singli od naszych Partnerów.

Imprezy taneczne, wieczorki taneczne, kluby, dancingi i dyskoteki dla singli

Jeśli lubisz taniec, jesteś singlem wybierz się na  imprezę taneczną lub wieczorek taneczny z najbardziej odpowiadającą muzyką i stylem tańca dla singli, czyli dla ciebie. Wybierając się na imprezy taneczne  z naszej oferty na pewno spotkasz osoby, które podobnie jak ty szukają swojej drugiej połowy.  Obejrzyj ofertę imprez tanecznych przygotowaną dla singli od naszych Partnerów. Kluby dla singli to dobry sposób na pozbycie się nudy. Człowiek jest stworzony do życia w grupie, dlatego polecamy kluby dla singli z Polski i z zagranicy. Sprawdź naszą ofertę klubów dla singli i i spotkaj się z innymi singlami. Może poznasz tam swoją miłość.

Rozwój personalny - warsztaty i szkolenia osobiste dla singli

Jesteś singlem, singielką i pragniesz inwestować w swój duchowy rozwój? Lubisz poznawać nowe zagadnienia i jesteś otwarty na ludzi? Sprawdź oferty naszych Partnerów w zakresie rozwoju osobistego, warsztatów, coachingów i spotkań a także lektury dla singli. Warsztaty i szkolenia dla singli pozwolą na rozwój twoich zainteresowań i podniosą kwalifikacje zawodowe. Jednak najważniejsze jest to, że dzięki uczestnictwu w warsztatach i szkoleniach poznasz innych singli z Polski i z zagranicy. Zachęcamy do sprawdzenia oferty

  • Porady psychologów, Porady seksuologów, Coachingi dla singli

Specjalistyczne porady coachów dla singli i tęskniących za miłością serc. Polecamy porady specjalistów z różnych dziedzin życia: porady psychologów, seksuologów, coachingi, porady stylistki i fotografa. Sprawdź ofertę naszych Partnerów.
  • Produkty, gadzety, niespodzianki dla singli

Ciekawe produkty dla singli. Szukasz prezentu dla singla? Obejrzyj ofertę produktów i gadżetów dla singli od naszych Parnterów.
  • Książki, poradniki i czasopisma dla singli

Książka jest dobra na wszystko. Jeśli lubisz dobrą książkę to w ofercie naszych Partnerów na pewno znajdziesz ciekawą pozycję dla siebie. Czytaj polecane przez nas książki i poradniki dla singli.

przygotowanej przez naszych Partnerów.

  • Rozrywka, imprezy, pomysły na czas wolny dla singli

Masz czas wolny i jesteś singielką, singlem? Obejrzyj nasze pomysły na spędzenie czasu wolnego, imprezy i oferty rozrywkowe dla singli. Chcesz poznać swoją drugą połówę? Chodź na imprezy i spotkania dla singli! Sprawdź ofertę dla singli naszych Partnerów.

Propozycje na Walentynki dla Singli

Walentynki są tylko dla par? To nieprawda! W Walentynki 2016 może urodzić się Twoja miłość! Sprawdź, jak z wolnymi singlami z MyDwoje możesz świętować ten dzień. Walentynki dla Singli w MyDwoje lub zgłoś się na konkurs pomysły na polskie Walentynki 2016 albo wybierz się na imprezę walentynkową dla singli oraganizowaną przez jednego z naszych Partnerów i znajdź swoją drugą połowę. Walentynki do świetna okazja by poznać osoby poszukujące, które podobnie jak ty lubią się bawić. Do wyboru Walentynkowe Party, Walentynki na wyjeździe, Walentynki na wycieczce, Walentynki w kinie, Walentynkowy speed dating. Jeżeli chcesz zostać w domu, to przeczytaj nasz artykuł: walentynki Singli - jak je przetrwać? i świętuj ten dzień w MyDwoje! Wyślij gratis  Kartkę walentynkową i poznaj swoją drugą połowę przez nasz Serwis.Ankiety, formularze i zestawy pytań dla singli

Studenci i doktoranci często proszą singli z MyDwoje o wypełnienie ankiety w celu zebrania danych o zwyczajach na portalach randkowych i w serwisach matrymonialnych oraz o życiu singli i sposobach poszukiwania partnera. Zapraszamy do wypełnienia aktualnej ankiety.

Usługi dla osób szukających miłości i singli

Usługi dla osób szukających miłości i singli ułatwią życie każdemu z was. Jeśli szukasz konkretnej usługi sprawdź co oferują dla singli z Polski i z zagranicy nasi Partnerzy.

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij