Jak zostać partnerem MyDwoje?

Jak zostać partnerem MyDwoje?
Jeżeli reprezentujesz firmę oferującą usługi dla singli, sprawdź jakie masz możliwości współpracy z MyDwoje.pl >>

Twoje partnerstwo z MyDwoje z korzyścią dla singli

Tak możesz zostać Partnerem MyDwoje.

  • Ogłaszaj swoje Wydarzenia dla singli. Twoja firma organizuje wydarzenia dla singli? Dodaj swoje aktualne imprezy i wyjazdy integracyjne dla osób bez pary. Współpracujemy na zasadach barteru, także z ośrodkami Spa i hotelami w całej Polsce. Firmy sprzedające produkty, które mogą być atrakcyjne dla singli, również zapraszamy do współpracy partnerskiej.

  • Zostań Partnerem w Klubie MyDwoje i Partnerów. Jesteś coachem, psychologiem, seksuologiem, organizujesz warsztaty stylizacji, udanej randki, lub inne usługi dla singli? Skontaktuj się z nami w sprawie Twojego udziału jako Ekspert w naszej inicjatywie dla singli.

  • Pisz swoje teksty u nas w dziale Blogi jako bloger lub expert i publikuj je na naszym Facebooku i w aktualnym newsletterze. MyDwoje jest wolne od reklamy display’owej, ale wykorzystujemy możliwości nieinwazyjnej dla użytkowników i skutecznej reklamy m.in. poprzez dział wydarzenia na stronie, newsletter dystrybuowany do wszystkich użytkowników serwisu, specjalny newsletter partnerski dystrybuowany do grupy stu tysięcy najbardziej aktywnych osób w portalu. Imprezy skierowane dla singli, ale także duże wydarzenia koncertowe, klubowe i teatralne MyDwoje obejmuje patronatem medialnym.

  • Reprezentujesz mediami ogólnopolskie lub lokalne? Zapraszamy do publikacji naszych Informacji prasowych z działu zdaniem singli - badania. Wiele mediów pisze o nas w dziale media o MyDwoje.

  • nowe pomysły mile widzialne, prosimy o kontakt! Jeżeli macie Państwo pomysł na ciekawą akcję skierowaną do naszych użytkowników, widzicie inne możliwości współpracy, bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Prasowym.

Kontakt dla Partnerów biznesowych

Małgorzata Rembowska

tel. kom.:  660 433 213

Malgorzata.Rembowska@mydwoje.pl

Flattr this

Seniorzy24.pl

Portal dla seniorów

Portal z aktualnościami dla "starszej młodzieży"

seniorzy24.pl


Hotel Tumski - stylowy w centrum Wrocławia

Restauracja, imprezy, konferencje, noclegi, parking

Stylowy Hotel konferencyjny w centrum Wrocławia – restauracja, imprezy, konferencje, noclegi, parking.


Kochanie.pl

Kochanie.pl to miejsce gdzie można znaleźć propozycje wycieczek, pobytów i spotkań dla singli.

Kochanie.pl oferuje atrakcyjne pobyty weekendowe, wakacje, majówki, sylwester, andrzejki, imprezy integracyjne, narty, wycieczki rowerowe, wycieczki górskie, rajdy, spływy kajakowe, SPA i wiele innych w Polsce i za granicą, a to wszystko dla singli bez ograniczeń wiekowych!

Masz jakiś pomysł na zorganizowanie ciekawego wyjazdu dla singli? – napisz, a zorganizują go specjalnie na Twoje życzenie!

Poznaj swoją miłość!Singiel mama - blog

Polecamy blog dla Singli - Singiel mama

Autorka bloga o sobie:
Problemy nie są po to by je gromadzić, tylko po to by je rozwiązywać – to moje motto.
Jestem singielką z odzysku, która nareszcie cieszy się życiem. Uwielbiam poznawać ciekawych ludzi, a portal mydwoje.pl idealnie się do tego nadaje. Lubię rozmawiać, wizualizować, marzyć. Wierzę w miłość, choć jeszcze jej nie szukam, wiem jednak, że czas goi rany, więc może kiedyś... póki co wszystkie uczucia przelewam na Syna. Mimo tego, że jestem niepoprawną optymistką, to staram się mocno stąpać po ziemi. Lubię zarażać pozytywnym podejściem do życia.
Czytaj blog SingielMamy na MyDwojeMultikurs.pl Partnerem w Klubie dla Singli

Multikurs.pl to największa profesjonalna platforma do nauki języków online

Użytkownicy multikursu.pl mogą uczyć się 11 języków obcych. Oferuje zarówno intensywne kursy (z bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej serii Profesor Henry – ponad 200 000 sprzedanych egzemplarzy), jak i naukę słówek innowacyjną metodą MultiWords. Sprawdzone metody oraz współpraca z doświadczonymi metodykami i native speakerami gwarantują sukces w zdobywaniu nowych umiejętności lingwistycznych.

Nauka z multikurs.pl to efekty, przyjemność i wygoda. Każdy sam decyduje, gdzie i kiedy się uczy, co pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy i pieniądze na dodatkowe podręczniki. Tysiące materiałów multimedialnych, ciekawe filmy, zabawne animacje i dodatkowe gry językowe urozmaicają czas spędzony na nauce. Zaś certyfikat, który każdy kursant otrzymuje na zakończenie, potwierdza zdobycie nowych umiejętności.

multikurs.pl

Strefasingla.pl - wydarzenia dla singli

Sprawdź portal dla aktywnych singli, którzy naprawdę chcą się spotkać

Strefasingla.pl – wydarzenia dla singli, to pierwszy w Polsce portal dla aktywnych singli, którzy naprawdę chcą się spotkać. Strefowicze organizują: weekendowe wypady za miasto, wycieczki, wakacje dla singli, spotkania prywatne, majówki, koncerty, imprezy tylko dla singli, spotkania w kinie, teatrze, wyjścia na piwko w pubie, spacery, tańce, bowling, narty, rower, SPA, górskie wyprawy, rajdy, spływy kajakowe i wiele, wiele innych. Dołącz do naszej społeczności (dla dojrzałych osób od 24 lat wzwyż)!

Strefasingla.plDateofDate.pl - randka w 7 minut

Szybkie randki dostępne są już niemal w całej Polsce

DateofDate.pl - randka w 7 minut. Szybkie randki (ang. speed dates) w Polsce. Poznaj swoją drugą połówkę w 7 minut! Nie trać możliwości poznania interesujących mężczyzn i kobiet. Harmonogram aktualnych spotkań fast dates znajdziesz na stronie.

dateofdate.pl


Noclegowo.pl - największa baza noclegów dla Singli

Noclegowo.pl - serwis, z którym łatwo i szybko znajdziesz nocleg

Noclegowo.pl - największa baza noclegów dla Singli. Noclegowo.pl od 2006 roku ułatwia znalezienie odpowiedniego noclegu, zapewniając przy tym skuteczną promocję obiektów turystycznych. Baza obecnie liczy ponad 12 tysięcy miejsc noclegowych z całej Polski, do których każdego dnia wysyłanych jest kilkaset zapytań.
Łatwo i szybko możesz wyszukać noclegi w danej miejscowości lub regionie. W serwisie znajdziesz także oferty specjalne i uzyskasz rabaty nawet do 50%. A jeśli interesuje Cię nocleg w hotelu – możesz dokonać rezerwacji on-line. 

Noclegowo.pl


Randkazpoznaniem.pl - szybkie randki

Szybkie i efektywne poszukiwanie partnera dla odważnych w Poznaniu

Randkazpoznaniem.pl - szybkie randki. Organizator spotkań typu szybka randka (ang. speed dates), na których rozmowa z każdą osobą trwa 7 minut. Harmonogram aktualnych spotkań speed dating znajdziesz na stronie.

Randkazpoznaniem.pl

Single Relax - biuro turystyczne dla singli

Oferuje wyjazdy na wakacje dla Singli i propozycje wypoczynku całorocznego dla osób samotnych

Single Relax - Biuro Turystyczne dla Singli to firma oferująca całoroczne propozycje wypoczynku dla Singli. Biuro oferuje zarówno wyjazdy na wakacje dla Singli, jak i propozycje wypoczynku całorocznego dla osób samotnych: długie weekendy, święta, sylwester, oraz inne imprezy w Polsce i za granicą.

W każdym miesiącu, w zakładce Wydarzenia naszej strony, przedstawiane są najciekawsze wyjazdy i imprezy organizowane przez Single Relax.

singlerelax.pl

Grzegorz Kordek

Pod patronatem MyDwoje przeprowadził w całej Polsce cykl seansów

Mężczyzna, który jako jedyny w Polsce został osobiście przeszkolony przez Johna Gray’a, autora bestsellera „Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus” oraz Anne Moir, autorki bestsellera „Płeć Mózgu”. Coach, trener, ekspert komunikacji między płciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. Jest prezesem Instytutu Psychologii Płci.

Z  Serwisem Matrymonialnym MyDwoje współpracuje od stycznia 2013 roku.
W lutym i w marcu, pod patronatem portalu, przeprowadził w całej Polsce cykl seansów "Zaklinacz kobiet" oraz "Jak rozmawiać z Chłopem Jełopem?".

grzegorzkordek.pl

dietoteczka.pl

Misją serwisu jest szerzenie zdrowego stylu życia

Dietoteczka jest młodym portalem tematycznym dla kobiet, skupiającym się wokół zdrowia oraz właściwego żywienia. Misją serwisu jest szerzenie zdrowego stylu życia i prawidłowej diety. Chcesz podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie? Zajrzyj na dietoteczka.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo praktycznych porad!

dietoteczka.pl

http://uwazna-psycholog.pl/
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymagany obowiązującymi przepisami prawa i maksymalnie trzydzieści lat od czasu ustania trwania umowy. Dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


  Akceptuję
zamknij