Blogerzy piszą do Singli

szukaj

Blogi dla singli o ich życiu i problemach

Tu znajdziesz osoby takie, jak Ty. Poczytasz prawdziwe historie i spostrzeżenia samotnych, poszukujących miłości i radzących sobie w życiu w pojedynkę. 

Przekonasz się, jakie błędy popełnili podczas poszukiwania drugiej połówki, jakie wyciągnęli wnioski, co zraziło ich do innych Singli. Podzielą się z Tobą historią miłości - tych szczęśliwych i tych mniej dobrych. Poznasz ich uczucia i przemyślenia. Może w którejś historii odnajdziesz siebie?

Blogerzy piszą do singli. Przedstawiamy autorów z lekkim piórem, którzy jako single lub znając singli opisując perypetie samotnego życia.
Asertywność bez arogancji w oparciu o poczucie wartości
Z czym kojarzy im się asertywność? Czy jest to obrona własnych praw, umiejętność mówienia „nie”, odpowiadanie na atak, walka, „najeżanie się”, ale też duma, wolność i szacunek? Asertywność to bezpośrednie, uczciwe i stanowcze wyrażenie własnych postaw, pragnień, opinii, uczuć.
2017-07-28
Jak pozostać parą, gdy w związku pojawia się dziecko?
Przyjście na świat dziecka wiąże się z wielkimi emocjami. Zazwyczaj mówimy o tych pozytywnych, gdyż nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, iż ta niewinna istota, tak długo wyczekiwana, będzie mogła wywołać problemy w związku i stać się przyczyną konfliktów między rodzicami. Może warto się przygotować na rodzicielstwo nieco bardziej solidnie zdobywając również wiedzę nie tylko o jego blaskach ale również cieniach.
2017-09-27
Nowoczesna kobieta - seksualność i finanse
Nie jest dobrze jak kobieta jest lepiej wykształcona lub lepiej zarabia niż jej partner. Czy te poglądy obowiązują dziś? Blogerka i Psychoterapeutka Agnieszka Pacyga –Łebek piszę o swojej pracy z kobietami.
2017-09-19
Singiel mama - blog gościnny
W wirtualnym świecie nazywają mnie Singiel Mama, bo póki co, całą swoją miłość przelewam na małego Synka, na jak długo jednak to mi wystarczy? Czy zapragnę miłości i partnerstwa, nie mówię nie, ale teraz swój stan Singiel Mamy lubię.
2017-03-28
Zakochany partner nie dostrzega symptomów przemocy w związku
Czy możecie powiedzieć o swoim nowym partnerze, że wszelka przemoc jest mu obca i czujecie się przy nim szanowani i bezpieczni? Czy przez pryzmat nowej miłości oprócz ogromu niewątpliwych zalet widzicie także różne wady partnera? Niepokoją Was agresywne lub kontrolujące zachowania? Chodząc na randki przyjrzyjcie się dobrze nowemu partnerowi, aby nie znaleźć się w związku przemocowym.
2017-09-27
Niesamotna-samotna - blog gościnny
Dostałam wiele listów od czytelników mojego blogu, którzy twierdzili, że od dłuższego czasu szukają swojej drugiej połówki, ale nie mają szczęścia.
2016-06-23
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij