Biuro matrymonialne > Pomoc - Rejestracja i logowanie

Pomoc - Rejestracja i logowanie

szukaj

Pomoc - Rejestracja i Logowanie  

Logowanie - po rejestracji  

Po rejestracji nie mogę się zalogować. Co zrobić?

Po rejestracji w Serwisie MyDwoje.pl Użytkownik otrzymuje od nas e-mail z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdź, czy otrzymałeś ten e-mail? Jeśli nie otrzymałeś mail'a z linkiem, prosimy o sprawdzenie wiadomości, które trafiły do folderu SPAM. Jeżeli go tam nie ma i upłynęło 50 minut od Rejestracji, prosimy, napisz do nas wiadomość w tej sprawie na adres biuro@mydwoje.pl Aby zalogować się w Serwisie, należy kliknąć na link znajdujący się w mail'u od MyDwoje.pl. Potwierdza on rejestrację. Następnie używając nazwy Użytkownika, którą także otrzymałeś w mailu (np. M678KZ90) i hasła - indywidualnie ustalonego przy rejestracji - można się zalogować.

Logowanie - nieprawidłowe dane  

Mam problem z logowaniem. Otrzymuję informację, nieprawidłowe dane. Co robić?

Sprawdź możliwe przyczyny problemu. Jeżeli żadna z nich nie wydaje się być adekwatna, napisz do nas na adres biuro@mydwoje.pl.
  1. Zaloguj się w Serwisie ze strony głównej, wpisując do przeglądarki internetowej adres: www.mydwoje.pl. Gdy strona zostanie poprawnie wywołana najlepiej dodaj ją do „ulubionych” i loguj się w serwisie korzystając ze strony tam zapisanej.
  2. Sprawdź, czy login (Nazwa Użytkownika albo adres e-mail podany przy rejestracji) oraz wpisywane hasło są poprawne. Zwróć także uwagę, czy przy logowaniu, po wpisaniu swoich danych, uderzasz ENTER, czy klikasz myszką w słowo "zaloguj". Lepiej klikaj myszką w słowo "zaloguj".
  3. Jeżeli właśnie zmieniłeś hasło, loguj się nowym.
  4. Wielkość liter ma znaczenie przy logowaniu. Sprawdź więc, czy podczas logowania nie jest wciśnięty klawisz Caps Lock. 
  5. Jeśli to nie działa, użyj opcji "zapomniałem hasła" na pierwszej stronie, obok okna logowania. Kliknij w "zapomniałem hasła". Wyślemy do Ciebie e-mail: "Potwierdzenie zmiany hasła". Przejdź do swojej poczty (adres e-mail, który użyłeś do rejestracji w MyDwoje.pl).  Kliknij na link w tym e-mailu. Zostaniesz przeniesiony na stronę MyDwoje.pl. Wpisz swoje nowe hasło i zapamiętaj je! Zaloguj się do Serwisu używając swojego adresu e-mail lub Twojej Nazwy Użytkownika oraz Twojego nowego hasła.

Logowanie - błędna płeć  

Przez przypadek błędnie określiłeś swoją płeć?
Zarejestrowałeś się w Serwisie, jako kobieta, a jesteś mężczyzną lub odwrotnie?

Samodzielna zmiana płci zarejestrowanego Użytkownika jest niemożliwa. Aby stworzyć profil, w którym Twoja płeć będzie określona właściwie, powinieneś samodzielnie usunąć swój profil w zakładce Skasuj konto i zarejestrować się ponownie. Koniecznie powiadom nas o tym, pisząc na adres biuro@mydwoje.pl. Musimy bowiem usunąć Twój adres e-mail z naszej bazy, abyś mógł użyć go ponownie.

Logowanie - nie pamiętam hasła  

Nie pamiętam hasła. Co zrobić?

Nie możemy przypomnieć Ci hasła, bo jest ono przechowywane w zaszyfrowanej formie. Możesz jednak zmienić swoje hasło. W tym celu przejdź na stronę główną Serwisu www.mydwoje.pl. W okienku logowania wpisz swoją Nazwę Użytkownika (np.: K98K7Z65) lub swój adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Następnie kliknij na pole "Przypomnij hasło". W kolejnym kroku przejdź do swojej poczty i odbierz e-mail o tytule "Potwierdzenie zmiany hasła". Kliknij na link w e-mailu i zmień swoje hasło w naszym Serwisie. Następnie zaloguj się używając nowego hasła.

Login na stronie głównej  

Nie chcę, aby mój login pojawiał się na stronie głównej w okienku logowania. Jak to ustawić?

Za każdym razem usuwaj pliki tymczasowe z właściwości przeglądarki internetowej, której używasz do logowania się w Serwisie MyDwoje.pl lub wybierz odpowiednie ustawienia swojej przeglądarki - w szczególności opcje dotyczące usuwania haseł i formularzy.

Login alfanumeryczny, zmiana  

Mój login składa się z ciągu liter i cyfr. Czy mogę go zmienić?

Niestety, nie. Dla każdego z Użytkowników system automatycznie generuje login męski (zaczynający się od M) lub żeński (zaczynający się od K). Login w formie ciągu znaków gwarantuje Użytkownikom anonimowość i wygodę. Nie muszą bowiem samodzielnie wymyślać swojego loginu. Dla osób przeciwnej płci wkrótce przestaniesz być "tylko numerem", gdyż nasi Użytkownicy mogę nadać własną nazwę każdej osobie z Wyniku Kojarzenia.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij