Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera

Poszukiwania partnerki/ partnera na życie

szukaj
Poszukiwania partnerki, partnera są często długie, mozolne, pełne rozczarowań. Miłość jednak jest teraz łatwiej znaleźć niż dawniej. Internet  i randki24 dają wie wielkie możliwości poznawania nowych osób i otwiera szanse dostępu do tysięcy wartościowych ofert. Naucz się tak szukać, by szybko znaleźć swoją drugą połowę. Wybrałeś już twoim zdaniem najlepszy portal randkowy. Teraz czas na Twój Profil, autoprezentację na portalu matrymonialnym. Jest ona bardzo ważna i może przesądzić o Twoim sukcesie w sprawach sercowych. Zrób więc dobre wrażenie.
Autoprezentacja - zrób dobre wrażenie
Najlepsze portale randkowe pomagają  osobom samotnym, które pragną odnaleźć partnera na całe życie. Warto przedstawić się w sposób atrakcyjny, ale także uczciwy. Twoje zaangażowanie w zbudowanie swojego profilu zostanie z pewnością docenione przez innych Użytkowników zainteresowanych ofertami matrymonialnymi.
Podobieństwa i różnice w związku
To, co przyciąga nas do naszego wybranka, to nie tylko podobieństwa, ale także różnice. Dojrzała miłość traktuje je bowiem, jako wyzwanie, a po ich zrozumieniu może okazać się, że różnice są nie tylko akceptowalne, ale wzbogacają nasz związek.
Poszukiwanie partnera po 50-tce
Śmierć partnera, samotność po pięćdziesiątce, zazdrosne dzieci, dojrzała seksualność - to tematy szczególnie bliskie młodszym i starszym seniorom. Niektórzy pięćdziesięciolatkowie pytają, czy warto szukać partnera przez Internet, gdy ma się 50+ i więcej? Niejeden samotny wdowiec chętnie pozna panią 50+. Trzeba tylko ciekawie zaprezentować się w Internecie. Rady specjalne o randkach dla starszej młodzieży, by dać szansę ich dojrzałej miłości.
Poznaj miłość przez Internet
Coraz więcej singli, w poszukiwaniu swojej drugiej połowy, nawiązuje nowe znajomości przez Internet.  Internet niweluje przeszkody: ani brak czasu, ani odległość nie stanowią tu problemu. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy Internet to miejsce, w którym na serio powinieneś rozpocząć poszukiwania partnera, sprawdź, jakie zalety ma miłość w sieci.
Swatka na miarę XXI wieku
Swatka przyszłości nie odwiedza już domów a mieszka w każdym z nich online. Dziś testy psychologiczne i dopasowanie oczekiwań partnerów pomagają wybrać pasujących kandydatów z tysięcy partnerów z całego kraju i zagranicy. Kojarzenie par w dobie internetu odbywa się w sieci. Dzięki tysiącom ofert przez swatanie online mogą poznać się pary dobrze dopasowane.
Gdzie i jak szukać by znaleźć miłość?
Jak szukać, aby znaleźć tak długo wyczekiwaną miłość? Przede wszystkim nie marnować czasu. Korzystając z naszego portalu matrymonialnego ustal swoje kryteria wyszukiwania, opisz swojego idealnego partnera. Chodź na imprezy dla Singli i „spiesz się powoli”, pamiętaj, że pośpiech nie służy miłości.
Idealny Partner - kogo szukamy, jaki powinien być?
Mars i Wenus - psychika męska i żeńska - silnie się przyciągają. Kobiety ujawniają w związku większą czułość, delikatność, wyrozumiałość, opiekuńczość, wrażliwość zmysłową i estetyczną. Mężczyźni natomiast stanowczość, rozsądek i opanowanie w sytuacjach zagrożenia. I to właśnie ich nawzajem do siebie przyciąga. 
Partner z zagranicy - jak stworzyć szczęśliwy związek z obcokrajowcem
Partner z zagranicy to wyzwanie, niestety stereotypy też. Jeśli wkrótce czeka Cię przeprowadzka do Niemiec poczytaj o małżeństwach z obcokrajowcami, o zwyczajach i tradycjach oraz o tym jak zrobić karierę w Niemczech.
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij