Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Gdzie i jak szukać by znaleźć miłość?

Gdzie i jak szukać by znaleźć miłość?

szukaj
Jak szukać, aby znaleźć?
Szukasz partnera lub partnerki na życie, na stałe? Chcesz się związać z kimś ukochanym? Nasz portal dla samotnych może Ci w tym pomóc.
2017-05-27
Gdy trafiasz na niewłaściwych mężczyzn
Jeżeli szukasz odpowiedniego partnera, ale ciągle trafiasz na niewłaściwych mężczyzn, przeczytaj nasz artykuł. Pomożemy Ci zrozumieć, jak można uniknąć nieodpowiedniego mężczyzny i stworzyć szczęśliwy związek.
2015-08-19
Jak poderwać dziewczynę z klasą?
Podryw z klasą i na poziomie. Poznaj jej oczekiwania, bądź kreatywny, pełen inicjatywy oraz zadbany. Aby poderwać, powiedz jej, żę Ci się podoba i okaż kobiecie szczere zainteresowanie. Przedstawicielki płci pięknej odrzucają bylejakość, są wymagające, mają względem mężczyzn określone oczekiwania.
2017-09-27
Jak ustrzec się łowczyń majątku
Jesteś już dojrzałym mężczyzną. Masz  wszystko i znajdujesz się w momencie życia, w którym stać cię na wszystko .Niestety, boisz się miłości ponieważ boisz się, że dla kobiet jesteś tylko niezłym towarem. Podajemy kilka wskazówek jak uniknąć takich sytuacji.
2015-09-30
Kto dziś chce się żenić?
W okresie kilku pierwszych miesięcy życia w pojedynkę, bądź po rozpadzie poprzedniego związku, cieszymy się ze świeżo uzyskanej wolności, swobody, nowych możliwości, widzimy same plusy tej sytuacji.
2015-09-08
Miłość mimo dystansu - problemy par na odległość
W czasach Internetu i szybkiej komunikacji coraz częściej obserwuje się na całym świecie miłość na odległość wśród partnerów pochodzących z różnych miejsc, często oddalonych od siebie setki lub wręcz tysiące kilometrów. Jak takie pary funkcjonują i jak sobie radzą z odległością? Dla kogo są dobre takie związki? 
2016-04-28
Miłość w pracy - czy związek z szefem lub kolegą ma szanse?
Często miłość rodzi się w miejscu pracy, przeczytajcie jak postrzegany jest wasz związek przez przełożonych, czy romans z szefem przynosi korzyści i jak zakochanie się we współpracowniku wpływa na codzienne życie pary.
2017-05-11
Poszukiwanie partnera - stałe błędy
Niedopasowanie charakterów i rozstanie. Poszukiwanie partnera - jakie stałe błędy popełniasz? Czy Ty i Twój idealny partner zbudujecie szczęśliwy związek?
2015-09-09
Poszukiwanie partnera przez osoby niepełnosprawne
Poszukiwanie partnera przez osoby niepełnosprawne często jest traktowane, jako temat tabu. A przecież każdy z nas chce kochać i być kochanym. Jak osoby niepełnosprawne powinny budować swój wizerunek? Czy niepełnosprawność powinna kreować ich wizerunek, czy być elementem formującym całość osoby? Zastanówmy się głębiej, jakie są dla nas ważniejsze wartości w związku.
2015-10-28
Wiecznie samotny mężczyzna
Wiecznie samotny mężczyzna wkłada dużo energii w poszukiwanie partnerki, ale każda kolejna randka to... niepowodzenie. Jaka może być przyczyna samotności wiecznego singla?
2015-09-09
Kryterium wyszukiwania - za mocne czy za słabe?
Test pomoże Ci znaleźć idealnego partnera, który będzie do Ciebie pasował pod względem temperamentu, dojrzałości psychicznej, wrażliwości.
2016-02-03
Jak szukać tego Jedynego?
Jeśli znudziły Ci się kolory samotności zrób sobie prezent dla Singla! Po pierwsze: gratulujemy tej mądrej decyzji! Nasza maksyma brzmi: Szczęściu możesz pomóc, a miłość to nie przypadek!
2016-12-12
Imprezy dla singli - tu także możesz znaleźć uczucie
Nie wychodź na imprezę z młodszą siostrą, którą musisz o 23.00 odwieźć do domu, lub z zapłakaną koleżanką, cierpiącą, bo rozstanie z wieloletnim chłopakiem ze studiów boli. Umów się raczej z inną singielką, która podobnie jak Ty będzie otwarta na nowe znajomości.
2016-12-12
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij