Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Gdzie i jak szukać by znaleźć miłość?

Gdzie i jak szukać by znaleźć miłość?

szukaj
Jak szukać, aby znaleźć?
Szukasz partnera lub partnerki na życie, na stałe? Chcesz się związać z kimś ukochanym? Nasz portal dla samotnych może Ci w tym pomóc.
2017-05-27
Gdy trafiasz na niewłaściwych mężczyzn
Jeżeli szukasz odpowiedniego partnera, ale ciągle trafiasz na niewłaściwych mężczyzn, przeczytaj nasz artykuł. Pomożemy Ci zrozumieć, jak można uniknąć nieodpowiedniego mężczyzny i stworzyć szczęśliwy związek.
2015-08-19
Jak poderwać dziewczynę z klasą?
Podryw z klasą i na poziomie. Poznaj jej oczekiwania, bądź kreatywny, pełen inicjatywy oraz zadbany. Aby poderwać, powiedz jej, żę Ci się podoba i okaż kobiecie szczere zainteresowanie. Przedstawicielki płci pięknej odrzucają bylejakość, są wymagające, mają względem mężczyzn określone oczekiwania.
2017-09-27
Jak ustrzec się łowczyń majątku
Jesteś już dojrzałym mężczyzną. Masz  wszystko i znajdujesz się w momencie życia, w którym stać cię na wszystko .Niestety, boisz się miłości ponieważ boisz się, że dla kobiet jesteś tylko niezłym towarem. Podajemy kilka wskazówek jak uniknąć takich sytuacji.
2015-09-30
Kto dziś chce się żenić? Czy single potrzebuja małżeństwa.
W okresie kilku pierwszych miesięcy życia w pojedynkę, bądź po rozpadzie poprzedniego związku, cieszymy się ze świeżo uzyskanej wolności, swobody, nowych możliwości, widzimy same plusy tej sytuacji.
2015-09-08
Miłość mimo dystansu - problemy par na odległość
W czasach Internetu i szybkiej komunikacji coraz częściej obserwuje się na całym świecie miłość na odległość wśród partnerów pochodzących z różnych miejsc, często oddalonych od siebie setki lub wręcz tysiące kilometrów. Jak takie pary funkcjonują i jak sobie radzą z odległością? Dla kogo są dobre takie związki? 
2018-07-26
Miłość w pracy - czy związek z szefem lub kolegą ma szanse?
Często miłość rodzi się w miejscu pracy, przeczytajcie jak postrzegany jest wasz związek przez przełożonych, czy romans z szefem przynosi korzyści i jak zakochanie się we współpracowniku wpływa na codzienne życie pary.
2017-05-11
Poszukiwanie partnera - stałe błędy
Niedopasowanie charakterów i rozstanie. Poszukiwanie partnera - jakie stałe błędy popełniasz? Czy Ty i Twój idealny partner zbudujecie szczęśliwy związek?
2015-09-09
Poszukiwanie partnera przez osoby niepełnosprawne
Poszukiwanie partnera przez osoby niepełnosprawne często jest traktowane, jako temat tabu. A przecież każdy z nas chce kochać i być kochanym. Jak osoby niepełnosprawne powinny budować swój wizerunek? Czy niepełnosprawność powinna kreować ich wizerunek, czy być elementem formującym całość osoby? Zastanówmy się głębiej, jakie są dla nas ważniejsze wartości w związku.
2015-10-28
Wiecznie samotny mężczyzna
Wiecznie samotny mężczyzna wkłada dużo energii w poszukiwanie partnerki, ale każda kolejna randka to... niepowodzenie. Jaka może być przyczyna samotności wiecznego singla?
2015-09-09
Kryterium wyszukiwania - za mocne czy za słabe?
Test pomoże Ci znaleźć idealnego partnera, który będzie do Ciebie pasował pod względem temperamentu, dojrzałości psychicznej, wrażliwości.
2016-02-03
Jak szukać tego Jedynego?
Jeśli znudziły Ci się kolory samotności zrób sobie prezent dla Singla! Po pierwsze: gratulujemy tej mądrej decyzji! Nasza maksyma brzmi: Szczęściu możesz pomóc, a miłość to nie przypadek!
2016-12-12
Imprezy dla singli - tu także możesz znaleźć uczucie
Nie wychodź na imprezę z młodszą siostrą, którą musisz o 23.00 odwieźć do domu, lub z zapłakaną koleżanką, cierpiącą, bo rozstanie z wieloletnim chłopakiem ze studiów boli. Umów się raczej z inną singielką, która podobnie jak Ty będzie otwarta na nowe znajomości.
2016-12-12
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij