Jak szukać, aby znaleźć? | Osiągnij sukces w portalu dla samotnych

Pomóż swojemu szczęściu

Jak szukać miłości w Internecie? Nasze internetowe biuro matrymonialne może Ci w tym pomóc. Jeżeli bardzo czegoś pragniesz, możesz to osiągnąć. Możesz być szczęśliwy niezależnie od wyglądu i grubości portfela. Jednak dalecy jesteśmy od źle pojętego optymizmu i przekonywania, że wystarczy zaakceptować siebie, a miłość przyjdzie sama. Ważne jest, by pomóc szczęściu, bo ten, kto nie próbuje, nigdy nie odniesie sukcesu. Być może przetestowałeś już różnego rodzaju serwisy randkowe i zastanawiasz się czy to w ogóle ma sens, skoro do tej pory nikt do Ciebie nie napisał gorącego listu, a randka w realu nadal jest w sferze Twoich marzeń. Zadaj sobie, więc pytanie, czy robisz naprawdę wszystko, aby pomóc szczęściu? Bywa, że o szczęście i powodzenie w miłości trzeba zawalczyć, a my dajemy Ci do ręki oręż, który Ty musisz wykorzystać!

 

Zaintryguj swoją Wizytówką


Konieczność wypełniania Wizytówki czasem spotyka się z protestami nowych Użytkowników. A tak naprawdę to właśnie ona jest odbiciem Twojej osobowości, stylu życia i podejścia do poszukiwań partnera. W życiu codziennym o naszym stosunku do drugiego człowieka decyduje pierwsze kilka minut spotkania, w portalu dla samotnych – Wizytówka! Idąc na spotkanie, które może przerodzić się w randkę, staramy się wypaść jak najlepiej. Postaraj się, zatem stworzyć ciekawy profil randkowy. Jak? Oto kilka podpowiedzi!

  • Bądź prawdziwy! To pierwsza i naczelna zasada, na którą kładziemy nacisk! Zafałszowanie rzeczywistości w anonsach matrymonialnych, jak każde kłamstwo, nie ma przyszłości i jego odkrycie może być dla Ciebie bardzo bolesne. Jeżeli już poznasz osobę, na której będzie Ci zależało, prędzej czy później dowie się ona o nieścisłościach pomiędzy tym, co znalazło się w Twojej Wizytówce, a rzeczywistością. Nie musimy chyba dodawać, że wprowadzona w błąd, będzie miała prawo czuć do Ciebie żal. W MyDwoje.pl swoją prawdomówność możesz dodatkowo potwierdzić Certyfikatem Wiarygodnego Profilu!
  • Motto życiowe jest szczególnie cenne! To ono wyróżnia niektóre oferty matrymonialne spośród innych. Być może to oryginalny cytat z ważnej dla Ciebie książki lub filmu, być może świadczy o szczególnym poczuciu humoru właściciela profilu! Twój sukces leży w Twoich rękach. Jeśli nie masz pomysłu na motto, zastanów się, czy nie warto zamiast wpisywać w tej rubryce oklepane "carpe diem" lub "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni", warto poświęcić czas na zastanowienie się chwilę, czym naprawdę kierujesz się w życiu lub stworzenie ciekawej charakterystyki.
  • Pole Charakterystyka. To bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza, rubryka w Twojej Wizytówce! Mimo to, wypełnianie tego pola często Użytkownicy naszego portalu dla samotnych traktują jako zło konieczne. Deklarują, że nie lubią autoreklamy lub nie potrafią o sobie pisać. Jednak warto włożyć w uzupełnienie tego pola trochę wysiłku! Warto zdać sobie sprawę, że to na podstawie Twojej Wizytówki ktoś podejmuje decyzję, czy nawiąże z Tobą kontakt. Nie chodzi tu więc o chwalenie się i reklamowanie, ale o zamieszczenie kilku informacji, które przyciągną zainteresowane osoby. Napisz tu po prostu o swoich pasjach, zainteresowaniach, sposobach spędzania wolnego czasu lub wyznawanych wartościach. A może masz nietypowe hobby? Czytasz literaturę południowoamerykańską lub zgłębiasz tajniki toksykologii? Napisz o tym koniecznie! Będziesz miło zaskoczony, gdy właśnie na podstawie tych informacji uda Ci się szybko znaleźć pokrewną Ci duszę.

Nasze doświadczenia pokazują, iż solidnie uzupełnione anonse matrymonialne wzbudzają większe zainteresowanie – a to już połowa sukcesu! Pomyśl tylko: po raz kolejny w polu poświęconym charakterystyce czytasz: „jestem normalny”, „jestem mężczyzną”, „mam wady i zalety jak każdy”… Takie słowa nie intrygują czytającego Twoją Wizytówkę. Inne osoby zdają sobie sprawę, że bardzo trudno jest o sobie pisać, nie musisz tego podkreślać! Podkreśl natomiast, że jest o czym z Tobą rozmawiać. Atrakcyjnie wypełniona Wizytówka sprawia, że człowiek jest atrakcyjniejszy; lepsza Wizytówka to lepsze „pierwsze wrażenie”. Przecież warto pomóc szczęściu!

Zdjęcia odzwierciedleniem duszy

  • Wygląd to nie wszystko, ale... Wiadomo, że jeśli traktujesz znajomość poważnie, wygląd drugiej osoby nie jest najważniejszą sprawą. Jednak nie sposób zaprzeczyć, że fizyczność jest istotna – to na niej zatrzymuje się wzrok. Nie chodzi tu o proste rozróżnienie, czy ktoś jest osobą atrakcyjną czy nie. Wyraz twarzy, uśmiech, oczy (które są przecież „zwierciadłem duszy”), ewentualne otoczenie – to też informacja na temat człowieka! Na podstawie zdjęcia można zadecydować, czy ktoś wydaje nam się osobą sympatyczną lub godną naszego zainteresowania!
  • Jakie zdjęcia? Zdjęcie to kontynuacja „pierwszego wrażenia”! Zatem starannie wybierz zdjęcia, które zechcesz dołączyć, a Twój sukces będzie coraz bliżej. Skorzystaj przedtem z naszych wskazówek możesz przeczytać o nich więcej w artykule "Zdjęcia - zasady". Zależy nam, aby zdjęcia wiernie oddawały rysy twarzy Użytkownika! Nie znaczy to jednak, że muszą to być zdjęcia paszportowe lub dowodowe! Nie przykładamy bowiem wagi do widoczności lewego ucha! Zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa mają oczywiście dodatkowy urok, ale nie są one konieczne! Najważniejsze, aby na fotografii dobrze widać było Twoją twarz i aby nie było to zdjęcie z kategorii obraźliwych, wulgarnych lub intymnych. Zadbaj także o to, aby nie były to zdjęcia grupowe, przedstawiające dzieci lub inne osoby trzecie. W naszym portalu dla samotnych dbamy o bezpieczeństwo Twoich zdjęć, przykładamy również wagę do ochrony dóbr osobistych osób trzecich! Pamiętaj, że osoby te mogłyby nie życzyć sobie publikacji fotografii, na których są widoczne! Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, abyś wybrał zdjęcie z wycieczki lub fotografię prezentującą Cię w ukochanej przez Ciebie sytuacji, na przykład na spacerze z psem lub na lodowisku. Dobrze dobierając zdjęcia możesz pomóc szczęściu.
  • Udostępnianie fotografii. Początkowo, po zaakceptowaniu zdjęć przez Moderatora, Twoje fotografie są niewidoczne dla Użytkowników. Możesz jednak w każdej chwili samodzielnie nimi zarządzać. Na pewno warto otworzyć je dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników. Jeśli jednak nie chcesz tego robić, najlepiej przejąć inicjatywę i jako abonamentowy Użytkownik po wysłaniu propozycji kontaktu od razu udostępnić fotografię konkretnej osobie, której proponujesz kontakt.

Nasze doświadczenia pokazują, iż profile, do których dołączono zdjęcia, są częściej odwiedzane przez Użytkowników! Zachęcamy więc – dołącz zdjęcia! W naszym Serwisie sam decydujesz kto je zobaczy. Przypominamy także, że Twarze w Galerii MyDwoje.pl to osoby, które wyraziły specjalną pisemną zgodę na prezentację ich fotografii na stronach ogólnodostępnych. Twoje "świeżo" załadowane zdjęcia oczywiście nie będą widoczne w Galerii. Sprawdź aktualne oferty towarzyskie z MyDwoje.


Czytaj również:


 
Komentarze (19)

Jak szukać, aby znaleźć? | Osiągnij sukces w portalu dla samotnych - dodaj komentarz
sylwia; 2017-06-16 21:35:48 
a mój były (Michał) na 4 tyś.
Marek; 2017-05-31 21:44:06 
Jedna taka mówiła mi cały czas.. "nieważny jest wygląd, ważne jest wnętrze".
A następnie okradła mnie na 5 tys zł.
wiktor; 2017-05-31 21:42:27 
rozmawiają dwie przyjaciółki
- dlaczego go rzuciłaś, przecież mówiłaś, że ma w sobie to coś ?
- tak, ale już wszystko wydał .
Pani Porada ; 2016-04-06 14:22:35 
- Czy wy się wreszcie pobierzecie? - mówi matka do córki.
- Chciałabym, ale ilekroć pytam go: "kiedy ślub", to on mi zaczyna opowiadać o swojej żonie i dzieciach!
Alina; 2016-02-04 08:43:03 
Jak szukać ? żeby znaleźć ?? Media na całym świecie zaczęły się zastanawiać nad definicją słowa "kochanka". "Określanie kobiety zaangażowanej w długotrwały romans takim mianem jest już trochę passé, n’est-ce pas?", pisał dziennik "New York Times". Co w takim razie oznacza to określenie-ta-trzecia, Młode kobiety coraz później wychodzą za mąż, bo skupiają się na karierze i realizacji własnych marzeń, ale nie mają zamiaru żyć w celibacie, zanim spotkają tego jedynego i zdecydują się na ślub. Instytucja friends-with-benefits lub żonaty kochanek, który da im swobodę, to idealne rozwiązanie. Kochanka często jest w lepszej sytuacji od żony, bo atmosfera tajemnicy podsyca żar romansu, podczas gdy szara rzeczywistość zazwyczaj sprawia, że pożądanie znika. No i jest wszystko o.k.
Teraz należy włączyć strategiczne myślenie co dają takie chwile ,, szczęścia " ?:?? młodość rozmieniona została na drobne [[[[[ psychika zjechana ]]]]] przyzwyczajenie młodej kobiety do takiego życia [[[[ciekawość, poszukiwanie odpowiedniego rozmiaru ]]]]] nie kończy się z chwilą zawarcia małżeństwa bo taka i tak będzie bzykać się chociażby w dziecięcym pokoiku [[[[[ dzieciątko śpi ]]]]] , wiem o czym piszę. Trzeba szanować siebie - jakie to proste - iść tak przez życie żeby nikt przez nas nie płakał TRUDNE lecz do wykonania.
Ola; 2015-08-19 14:05:16 
Jeśli jest się zarejestrowanym od dłuższego czasu w portalu randkowym i nic z tego nie wynika, należy zastanowić się, co jest nie tak? Jeśli o mnie chodzi to już po tygodniu korzystania z serwisu mam nawiązany kontakt z jakąś osobą. Inną sprawą jest to, że jestem dość wymagająca i póki co nie trafiłam na tego jedynego. Dziwi mnie jednak, jak ktoś pisze, że przez 2 lata nie otrzymał żadnej wiadomości. Podstawa to zdjęcie, jak go nie ma, albo jest niekorzystne to jest mała szansa na nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu. Nie należy też wypisywać banałów, no i nie robić błędów ortograficznych w wizytówce!
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:17:07 
komentarz usunięty przez moderatora
Halin; 2013-10-26 10:52:03 
Mam pytanie do eduardo w jakim wieku jesteś
Jestem osobą lubiąćą przyrodę.Słucham muzykę.Lubię podróże,zwiedzać ciekawe miejsca.Szukam pana ,który ma podobne lub podobne zainteresowania
Zbyszko; 2013-09-02 17:47:19 
Szukaj dalej przylaszczko pospolita............,,2013-02-22 23:01:54 ona26 Mam 26 lat. Jestem w związku z 63 letnim facetem, a więc 37 lat różnicy.. i jest nam bardzo dobrze razem. M.in. przez wspólne zainteresowania czego zdecydowanie brakowało w poprzednim moim związku. Bardzo Go kocham, jest moim ideałem mężczyzny, chciałabym żeby to trwało wiecznie. Niestety czas upływa dlatego trzeba się cieszyć tym co jest teraz i mieć nadzieję że będzie trwało tak długo jak to możliwe.,, ..Zakochana: 15.01.2012, 15:20 Ja jestem w związku z facetem 15 lat starszym. Jesteśmy razem dopiero ponad rok, ale od początku naszego związku .................................itd do 15 lat
Amanda; 2013-08-10 00:27:12 
Szukam mężczyzny, z którym będę mogła pogadać na różne tematy, takiego na dobre i złe:)

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij