Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek

Miłość i związek - jak pielęgnować i rozwijać relację?

szukaj
Gdy flirtrandka przerodzi się w relację i partnerom mocno na sobie zależy, mówimy że rodzi się związek. Bez względu nawet na wysoki % dopasowania osobowości każdy związek wymaga pielęgnowania a czasem pracy nad nim. 
Czy dopasowani partnerzy kochają mocniej?
Stworzyć piękny i trwały związek to nie lada sztuka i marzenie każdego zakochanego człowieka. Przybliżamy min. jak „pogodzić” różnice temperamentów, jak zadbać, by kwestia pieniędzy w związku Was nie poróżniła. Udowadniamy, że związek mimo różnic jest możliwy.
Miłość i związek: Intymność i seks w partnerstwie
Intymność, seks to jeden z najsilnijeszych magnesów w związku. Związki prowadzące udane pożycie seksualne są szczęśliwsze i bardziej trawałe. Pielęgnuj swoją relację partnerską. Naucz sie z nami rozmawiać o seksie i rozpoznawać swoje potrzeby seksualne.
Miłosne przyjemności we dwoje
Miło jest spędzać czas razem we dwoje. Polecamy kilka sposobów jak przetrwać zimę nie koniecznie samemu. Jaki wybrać prezent dla ukochanej osoby i co warto obejrzeć w kinie lub w domu.
Związek partnerski - jak go rozwijać?
Związek dwojga ludzi opierać się musi na obustronnym zrozumieniu. Pieniądze, różnice charakterów, wady partnera nie powinny stawać na drodze w budowaniu szczęścia. 
Związek miłosny - jak go pielęgnować?
Chcesz dostać receptę na szczęśliwy, trwały związek? Dowiedz się, jak pielęgnować związek. Tego nie możemy obiecać, ale chętnie podpowiemy jak zrozumieć partnera, jak przełamać nieśmiałość, by otworzyć się na prawdziwą miłość.
Miłość i małżeństwo - od zakochania, przez dopasowanie, komunikację do małżeństwa
Małżeństwo to związek dwojga serc, dwojga ludzi, który od tej pory będą stanowili jedność. Małżeństwo to życiowa decyzja, która zmienia wszystko i nic. To kolejny etap w Waszym życiu i tylko od Was zależy czy zwycięsko przetrwa próbę czasu.
Dzieci w związku partnerskim, dzieci moje, dzieci twoje, dzieci nasze
Wiele dylematów wiąże się z budowaniem związku, w którym każde z partnerów ma własne dzieci. O trudnej roli macochy i ojczyma możesz przeczytać w kilku proponowanych przez MyDwoje.pl artykułach.
Związek z problemami: od zazdrości, przez  kłótnie, depresję i inne problemy
Nie ma związku bez problemów. Jednak o jego trwałości zadecyduje to, jak sobie z nimi poradzisz. Opowiadamy czym jest toksyczna miłość, jak poradzić sobie z partnerem pracoholikiem oraz czy warto inwestować w związek bez zobowiązań. 
Związki i rozstania: kryzys, separacja, rozwód, śmierć
Kryzys w związku od razu nie oznacza jego rozpadu. Choć może dojść do sytuacji, że uznasz, że nie ma czego ratować. Radzimy, jak rozstać się skutecznie i rozpocząć nowe życie otwierając się na miłość.
Rozwód: przyczyny rozwodów, dzieci w rozwodzie, pieniądze, jak się rozwieźć
Rozwód zawsze jest traumatycznym przeżyciem, którego każdy chciałby uniknąć. Znajdziesz tu kilka wskazówek, które pomogą zmniejszyć Ci jego dolegliwość i być może zrozumieć jak do niego doszło.
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij