Związek z problemami: od zazdrości, przez kłótnie, depresję i inne problemy

szukaj
Alkoholizm ucieczka od samotności
Picie alkoholu  to często wybierany środek „znieczulający” aby zapomnieć o samotności. W takim przypadku mówimy o dużym zrezygnowaniu i przygnębieniu – które mogą być początkowymi objawami depresji. Alkohol jednak w żadnym przypadku nie rozwiązuje problemów, ale jest powodem pojawiania się kolejnych.
2015-10-25
Jak się nie kłócić. Naucz się rozwiązywać problemy
Stabilność związku gwarantuje umiejętność rozwiązywania konfliktów i problemów w związkach . Częste nieporozumienia i kłótnie w związku mogą wynikać z braku zrozumienia partnera.
2015-11-10
Kłótnie o pieniądze w związku partnerskim
Konto we dwoje to same nieporozumienia finansowe? Nie wiesz, jak rozwiązać ten problem? Pieniądze w związku nie muszą oznaczać konfliktów. Zobacz, jak nie kłócić się o pieniądze - zwłaszcza, gdy w grę wchodzi miłość i związek.
2017-10-17
Mój partner mnie nie szanuje
NIska samoocena i brak szacunku to główne problemy w związkach. Jak ratować trudny związek, gdy partner nas nie szanuje? Rozmawiać, spróbować mediacji czy odejść?
2017-11-17
Partner w nałogu - jak mu pomóc wyjść z uzależnienia?
Nałóg w związku, to sprawdzian miłości dla osób współuzależnionych. Jeśli zastanawiasz się, jak pomóc partnerowi, pamiętaj, że uzależnienie partnera to choroba.
2015-10-27
Stereotypy płciowe a związek
Stereotypy płciowe wypaczają sposób, w jaki ludzie postrzegają różnice między kobietami i mężczyznami. Te przestarzałe poglądy wyolbrzymiają cechy odróżniające mężczyzn i kobiety, sztucznie kategoryzując płcie.
2017-06-28
Telewizja i Internet jako zagrożenie w związku
W obecnym świcie internet i telewizja stwarzają zagrożenie dla trwałości związków. Niektóre pary przeżywające kryzys małżeński zdecydowały się na terapię leczącą uzależnienie od mediów.
2016-01-26
Zazdrość o jego wieloletnia przyjaciółkę
Wieloletnia przyjaciółka wywołuje zazdrość o partnera? Czy przyjaciółka partnera zawsze oznacza związek z zazdrością w tle? Relacja partnerzy a przyjaciele jest specyficzna. Warto pamiętać jednak, że kobieta - przyjaciel naszego mężczyzny nie zawsze musi być zagrożeniem.
2017-09-19
Związek bałaganiary z pedantem
Bałaganiara z pedantem – Szczera rozmowa receptą na szczęśliwy związek. Jaka jest wasza zgodność charakterów? Czy macie szansę na miłość i związek?
2017-06-28
Związek na odległość - o sztuce tęskinienia
Na związek na odległość decyduje się coraz więcej par. Powodów jest wiele, często decydują te ekonomiczne. MyDwoje.pl daje szanse takiemu związkowi, mimo że zakochani poznają w nim różne kolory samotności, a miłość często bywa wystawiana na próbę.
2018-02-08
Zdrada oznacza rozwód?
Poczucie nudy w związku, niewłaściwe pojęcie miłości, brak umiejętności wyrażania uczuć i potrzeb, to tylko niektóre z pierwotnych przyczyn zdrady. Znając je można dojść do wniosku, że nie zawsze zdrada znaczy rozwód.
2015-10-29
Czy związek z narcyzem może być szczęśliwy?
MyDwoje.pl, jako portal dla samotnych, poszukujących miłości i partnera na życie odpowiada na pytanie czym jest narcyzm i co zrobić, gdy zdasz sobie sprawę, że kochasz Narcyza.
2017-07-06
Depresja partnera - jak można pomóc choremu partnerowi?
Depresja to ciężka choroba. Oznaki depresji to niedopasowanie, apatia i samotność. Chory partner musi czuć Twoje wsparcie. Podejmij trudną decyzję i poszukaj profesjonalnych porad.
2015-11-02
Zazdrość i podejrzliwość w związku
Czym jest zazdrość i jak ważne jest w związku zaufanie do partnera. Jak radzić sobie z zazdrością, by nie zniszczyła Waszej miłości.
2017-06-08
Synuś mamusi - Twój partner
Odwiedzając portal dla Samotnych szukasz drugiej połówki, zakochujesz się. Po jakimś czasie dochodzisz do wniosku, że jesteś w związku z maminsynkiem. Radzimy jak możesz sobie z tym poradzić.
2015-11-02
Związek bez zobowiązań: szanse i ograniczenia.
Czy związek bez zobowiązań już Cię nie interesuje? Chcesz znaleźć partnerkę z którą stworzysz wspaniały związek? Do dzieła jesteś gotowy na miłość.
2016-06-17
Kochanka, ta trzecia - jak żyć  w Trójkącie
Jesteś Kobietą po przejściach? Już nie chcesz być tą trzecią. Życie w „Trójkącie” nie interesuje Cię. Może warto zmienić podejście i dokładnie określić, że szukasz partnera stanu wolnego.
2015-11-05
Toksyczna miłość. Czy kochasz toksycznie?
Wyjaśniamy mechanizm tworzenia toksycznych związków. Pomagamy zrozumieć i radzimy jak rozpoznać toksyczną miłość, która niszczy związek.
2017-02-07
Choroba nowotworowa partnera
Jak zrozumieć partnera w chorobie nowotworowej? Po prostu trzeba przy nim być i w ten sposób osłodzić mu jego samotność. Jednak pamiętaj i zatroszcz się też o siebie, bo tylko wtedy będziesz mógł okazać miłość ukochanej osobie w potrzebie.
2015-11-03
Czym jest przemoc w związku?
Agresywne zachowanie mężczyzn – wyjaśniamy rodzaje i przyczyny agresji, zastanawiamy się czy związki z agresją w tle może uratować  terapia oraz  jak reagować na przemoc w związku i co robić jeśli partner nie chce się zmienić.
2015-11-03
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij