Związek z problemami: od zazdrości, przez kłótnie, depresję i inne problemy

szukaj
Alkoholizm ucieczka od samotności
Picie alkoholu  to często wybierany środek „znieczulający” aby zapomnieć o samotności. W takim przypadku mówimy o dużym zrezygnowaniu i przygnębieniu – które mogą być początkowymi objawami depresji. Alkohol jednak w żadnym przypadku nie rozwiązuje problemów, ale jest powodem pojawiania się kolejnych.
2015-10-25
Jak się nie kłócić. Naucz się rozwiązywać problemy
Stabilność związku gwarantuje umiejętność rozwiązywania konfliktów i problemów w związkach . Częste nieporozumienia i kłótnie w związku mogą wynikać z braku zrozumienia partnera.
2015-11-10
Kłótnie o pieniądze w związku partnerskim
Konto we dwoje to same nieporozumienia finansowe? Nie wiesz, jak rozwiązać ten problem? Pieniądze w związku nie muszą oznaczać konfliktów. Zobacz, jak nie kłócić się o pieniądze - zwłaszcza, gdy w grę wchodzi miłość i związek.
2017-10-17
Mój partner mnie nie szanuje
NIska samoocena i brak szacunku to główne problemy w związkach. Jak ratować trudny związek, gdy partner nas nie szanuje? Rozmawiać, spróbować mediacji czy odejść?
2017-11-17
Partner w nałogu - jak mu pomóc wyjść z uzależnienia?
Nałóg w związku, to sprawdzian miłości dla osób współuzależnionych. Jeśli zastanawiasz się, jak pomóc partnerowi, pamiętaj, że uzależnienie partnera to choroba.
2015-10-27
Stereotypy płciowe a związek
Stereotypy płciowe wypaczają sposób, w jaki ludzie postrzegają różnice między kobietami i mężczyznami. Te przestarzałe poglądy wyolbrzymiają cechy odróżniające mężczyzn i kobiety, sztucznie kategoryzując płcie.
2017-06-28
Telewizja i Internet jako zagrożenie w związku
W obecnym świcie internet i telewizja stwarzają zagrożenie dla trwałości związków. Niektóre pary przeżywające kryzys małżeński zdecydowały się na terapię leczącą uzależnienie od mediów.
2016-01-26
Toksyczna osoba ugryzie, a dziurki nie zostawi
Toksyczna osoba w naszym otoczeniu to fałszywy przyjaciel, krytykujący partner, wymagający, a nie wspierający rodzic albo kolega z pracy rzucający seksistowskie żarty – potrafią popsuć nam nastrój jedną uwagą, spojrzeniem czy gestem. Dlaczego tak na nas działają? Po czym rozpoznać, że wpadliśmy w ich sieć? Jak ich odróżnić od ludzi, którzy są trudni we współżyciu, ale nietoksyczni? Joanna Olekszyk pyta psychoterapeutkę Katarzynę Miller.
2018-10-18
Zazdrość o jego wieloletnia przyjaciółkę
Wieloletnia przyjaciółka wywołuje zazdrość o partnera? Czy przyjaciółka partnera zawsze oznacza związek z zazdrością w tle? Relacja partnerzy a przyjaciele jest specyficzna. Warto pamiętać jednak, że kobieta - przyjaciel naszego mężczyzny nie zawsze musi być zagrożeniem.
2017-09-19
Związek bałaganiary z pedantem
Bałaganiara z pedantem – Szczera rozmowa receptą na szczęśliwy związek. Jaka jest wasza zgodność charakterów? Czy macie szansę na miłość i związek?
2017-06-28
Związek na odległość - o sztuce tęskinienia
Na związek na odległość decyduje się coraz więcej par. Powodów jest wiele, często decydują te ekonomiczne. MyDwoje.pl daje szanse takiemu związkowi, mimo że zakochani poznają w nim różne kolory samotności, a miłość często bywa wystawiana na próbę.
2018-07-26
Zdrada oznacza rozwód?
Poczucie nudy w związku, niewłaściwe pojęcie miłości, brak umiejętności wyrażania uczuć i potrzeb, to tylko niektóre z pierwotnych przyczyn zdrady. Znając je można dojść do wniosku, że nie zawsze zdrada znaczy rozwód.
2015-10-29
Czy związek z narcyzem może być szczęśliwy?
MyDwoje.pl, jako portal dla samotnych, poszukujących miłości i partnera na życie odpowiada na pytanie czym jest narcyzm i co zrobić, gdy zdasz sobie sprawę, że kochasz Narcyza.
2017-07-06
Depresja partnera - jak można pomóc choremu partnerowi?
Depresja to ciężka choroba. Oznaki depresji to niedopasowanie, apatia i samotność. Chory partner musi czuć Twoje wsparcie. Podejmij trudną decyzję i poszukaj profesjonalnych porad.
2015-11-02
Zazdrość i podejrzliwość w związku
Czym jest zazdrość i jak ważne jest w związku zaufanie do partnera. Jak radzić sobie z zazdrością, by nie zniszczyła Waszej miłości.
2017-06-08
Synuś mamusi - Twój partner
Odwiedzając portal dla Samotnych szukasz drugiej połówki, zakochujesz się. Po jakimś czasie dochodzisz do wniosku, że jesteś w związku z maminsynkiem. Radzimy jak możesz sobie z tym poradzić.
2015-11-02
Związek bez zobowiązań: szanse i ograniczenia.
Czy związek bez zobowiązań już Cię nie interesuje? Chcesz znaleźć partnerkę z którą stworzysz wspaniały związek? Do dzieła jesteś gotowy na miłość.
2016-06-17
Kochanka, ta trzecia - jak żyć  w Trójkącie
Jesteś Kobietą po przejściach? Już nie chcesz być tą trzecią. Życie w „Trójkącie” nie interesuje Cię. Może warto zmienić podejście i dokładnie określić, że szukasz partnera stanu wolnego.
2015-11-05
Toksyczna miłość. Czy kochasz toksycznie?
Wyjaśniamy mechanizm tworzenia toksycznych związków. Pomagamy zrozumieć i radzimy jak rozpoznać toksyczną miłość, która niszczy związek.
2017-02-07
Choroba nowotworowa partnera
Jak zrozumieć partnera w chorobie nowotworowej? Po prostu trzeba przy nim być i w ten sposób osłodzić mu jego samotność. Jednak pamiętaj i zatroszcz się też o siebie, bo tylko wtedy będziesz mógł okazać miłość ukochanej osobie w potrzebie.
2015-11-03
Czym jest przemoc w związku?
Agresywne zachowanie mężczyzn – wyjaśniamy rodzaje i przyczyny agresji, zastanawiamy się czy związki z agresją w tle może uratować  terapia oraz  jak reagować na przemoc w związku i co robić jeśli partner nie chce się zmienić.
2015-11-03
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij