Szczęśliwe historie naszych par

Szczęśliwe pary z MyDwoje

Szczęśliwe historie par, które połączyło MyDwoje


Skojarzyliśmy setki szczęśliwych par. Codziennie otrzymujemy listy od zadowolonych i szczęśliwych użytkowników. Przeczytaj szczęśliwe historie naszych par w różnym wieku i sytuacjach życiowych. Ich perypetie, związane z poznaniem, często były także dla nas zaskakujące - czasem wesołe, a czasem dramatyczne. Parom zakochanym polecamy opisywanie swojej miłości. Inspiracją mogą być cytaty o miłości.

Poznaliście się w MyDwoje?

> Wypełnijcie formularz Szczęśliwa Para!


   
Otrzymano: 19.06.2022

 "happy historia :)"

pierwszy kontakt: 28.05.2022


 
   
Otrzymano: 05.09.2021

 "Na początku byłem drugim z poważnych kandydtatów piszących z Anią. Ona wybrała pierwszego Pana i przez około roku rozmawialiśmy sporadycznie, ale zawsze miło. Szukałem innej dziewczyny, jednak nigdy nie zapomniałem o Ani i jej cudownych czarnych oczach. Kiedy jej związek się rozpadł, coraz częściej rozmawialiśmy, ale Ona stwierdziła, że nie szuka teraz partnera. Była zbyt rozczarowana i zmęczona poprzednim związkiem. Zaproponowałem jej przyjacielskie spotkanie, w końcu ile można pisać ani razu nie widząc się w realu a przecież to nie randka ;). Na pierwszych spotkaniu oboje stwierdziliśmy, że czujemy się świetnie w swoim towarzystwie, na drugim zaiskrzyło a na trzecim.... po prostu wybuchło! :) Mieszkamy z Anią wspólnie od trzech miesięcy i często mówimy sobie na wzajem, że czekaliśmy na siebie całe życie. Jest wspaniale, oboje nawet nie marzyliśmy, że może nas spotkać taka miłość, szczególnie w tym wieku. Wiemy, że to dzięki Wam los nas szczęśliwie połączył. My dwoje.pl to moim zdaniem najlepszy portal, dla poszukujących poważnego związku."

pierwszy kontakt: 22.12.2019
pierwsze spotkanie: 05.06.2012


 
   
Otrzymano: 18.07.2021

 "Dzięki państwa portalowi, poznałem przyszłą żonę. Stanowimy szczęśliwą parę.
Pozdrawiamy serdecznie
Dorota i Stanisław"

pierwszy kontakt: 10.06.2018
pierwsze spotkanie: 15.08.2018
zaręczyny: 20.06.2020
ślub: 01.08.2020


 
   
Otrzymano: 07.12.2020

 "Portal Mydwoje dał nam możliwość odszukania się i zapoznania. Resztę zrobiliśmy sami:) Gdyby nie portal, nie mielibyśmy szans na odnalezienie się. Dziś kontakty społeczne przeniosły się, niestety, do rzeczywistości wirtualnej, a spotkanie w realu jest coraz trudniejsze.
Jesteśmy szczęśliwie zaręczeni, zamieszkaliśmy razem, planujemy wspólną przyszłość i realizujemy codzienność. Tego oczekiwaliśmy. Wspieramy się, budujemy zaufanie i miłość. Ona jest inna niż 20 lat temu, może dojrzalsza, może ostrożniejsza, może mądrzejsza o doświadczenie, ale to Miłość...
Wszystkim tego życzymy. Nie obawiajcie się, dajcie sobie szansę!
Ewa i Andrzej"

pierwsze spotkanie: 15.11.2018
zaręczyny: 15.10.2019
ślub: 09.07.2021


 
   
Otrzymano: 28.07.2019

 "Otrzymałem krótkiego e - maila od Danieli(krótki opis o sobie). Następnego dnia wymienilismy się nr. telefonów, pierwsza rozmowa telefoniczna trwała ok. 1 godz.
Już podczas pierwszej rozmowy "zaiskrzylo" pomiędzy nami;tematy o których świetnie nam się rozmawiało, wspomnienia oraz wiele innych szczegółów dawało dużo do myślenia, czuliśmy jakbyśmy znali się już od bardzo dawna.
Pierwsze spotkanie nastąpiło po miesiącu od naszego poznania, ponieważ ja mieszkam w De a Daniela w Polsce spotkanie to było czymś bardzo spontanicznym(zważywszy na nasz nie młody już wiek).
Wszystko wypadło świetnie, najpierw ja u Danieli później Daniela u mnie i tak jeszcze dwa razy;odnalezlismy w sobie pokrewieństwo dusz, spodobalismy się sobie na tyle że po krótkim czasie zakochalismy się.
Od kwietnia tego roku mieszkamy już razem, byliśmy na tyle zdeterminowani i niecierpliwi, zważywszy chociażby na nasz wiek, że nie chcielismy czekać.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi , dwoje ludzi w jesieni życia z ogromnym bagażem doświadczeń odnalazło sie i buduje wspólne Nowe życie. "

pierwszy kontakt: 20.09.2018
pierwsze spotkanie: 20.10.2018
zaręczyny: 20.07.2020
ślub: 20.05.2022


 
   
Otrzymano: 14.10.2018

 "Znalezliśmy się w serwisie MD , spotkaliśmy się , poznaliśmy się i nasza historia jest wyjatkowa ponieważ oboje nie wierzyliśmy w miłość w tak póznym wieku a jednak zakochalismy sie w sobiei to jest CUDOWNE. Życzymy wsystkim spotkania drugiej swojej połówki i tak Wielkiej Miłości i tak cudownego związku jak nasz. Jesteśmy razem dzięki Wam, dziękujemy Anna i Ryszard ."

pierwszy kontakt: 05.05.2018
pierwsze spotkanie: 20.08.2018

K5E18F9C 58 lat tech ogr Milanówek
MDDD2A9A 60 lat mech. poj Poole

 
   
Otrzymano: 15.02.2018

 "Witam Państwa serdecznie

Dzięki Państwa pomocy udało mi się znaleźć swoja Panią.
W tej sytuacji, czy mógłbym Państwa prosić o wyrejestrowanie albo informację jak to zrobić. Mój kod MAC1E173"


MAC1E173 67 lat lekarz Perth, Australia

 
   
Otrzymano: 05.09.2017

 "Poznałem u was dziewczynę i się zakochałem, więc usuwam profil tylko i aż dlatego.Dziękuję bardzo, że daliście mi taką szansę... POZDRAWIAM cały zespół serwisu Mydwoje. Miłego dnia ...
"


MA2CB28E 49 lat spawacz Lublin

 
   
Otrzymano: 24.07.2017

 "Z końcem marca'17 za pośrednictwem Państwa portalu skontaktował się ze mną Pan, który wykazał się wielką cierpliwością. Cały czas moje zawodowe obowiązki stawały na przeszkodzie i nie mogło dojść do naszego spotkania. I tak minął miesiąc i w końcu udało nam się spotkać, ale tylko raz; po czym znów była przerwa miesięczna. W czerwcu i w lipcu widzieliśmy się już prawie co tydzień. Spotkania od samego początku sprawiały mi przyjemność. Czułam się dobrze w towarzystwie nowo poznanej Osoby. Byłam wdzięczna za subtelność i delikatność tego Pana wobec mnie. To zachowanie sprawiło, że coraz częściej zaczęłam wracać do Niego myślami. I chociaż jest to Osoba, która nie przypomina mojego, gdzieś tam wydumanego ideału (chciałam spotkać wysokiego, szczupłego mężczyznę), ale jest Osobą bardzo serdeczną, miłą i bardzo dobrze czuję się w Jego towarzystwie :-). Liczę, że nasze życiowe doświadczenia pozwolą nam już takimi dla siebie pozostać :-)

Dziękuję Państwu za ten Portal, chociaż uczciwie przyznam, że rejestrując się nie wierzyłam, że za Waszym pośrednictwem uda mi się kogoś odpowiedniego poznać. Miło, tak mile w końcowym efekcie mylić się.

Serdecznie pozdrawiam
Krystyna"

pierwszy kontakt: 28.03.2017
pierwsze spotkanie: 17.04.2017

K4DF428E 61 lat pośrednik w obrocie nieruchomości Kraków
M1626CB2 administrator

 
   
Otrzymano: 07.07.2017

 "Witam.
Rezygnuję z konta na MD ponieważ znalazłem już swoje szczęście (na tym portalu czyli że można). Jestem upoważniony do odpowiedzi w imieniu nas obojga (moja Agnieszka jest zajęta, piecze ciasto z truskawkami).
Dzieliło nas ponad 100 km. Bez pomocy MD raczej byśmy się nie znaleźli.
Każdy gdzieś ma swoją drugą połówkę i tylko trzeba się znaleźć, biuro MD nam to umożliwiło, za co jesteśmy wdzięczni.
Życzymy wszystkim samotnym takiego szczęścia jak nasze.
Agnieszka i Darek.
"

pierwszy kontakt: 19.05.2017

K3EFBDB6 46 lat rejestratorka medyczna Skórzec
M46BF1C3 56 lat Elektromechanik Radzymin

 


* autorzy wszystkich cytowanych listów wyrazili pisemną zgodę na ich publikację oraz podanie wybranych danych osobowych do publicznej wiadomości.

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij