Psychologia i testy o dopasowaniu partnerów

szukaj
  Co mówi psychologia o dopasowaniu partnerów?
Test psychologiczny w doborze partnerskim
Testy psychologiczne wykorzystuje się też w obszarze doboru partnerskiego i seksualnego, w celu znalezienia partnera pasującego do nas, co ma sprzyjać zbudowaniu udanego związku, i uniknięciu ryzyka porażki.
2016-04-15
Psychologia związków: zgodność osobowości partnerów
Dzięki osiągnięciom psychologii i nowoczesnych technologii możliwe stało się masowe stosowanie testów osobowości w celu kojarzenia partnerów w oparciu o zgodność ich charakterów i życiowych wartości.
2016-01-26
Badania psychologiczne dla par
Przekonaj się, czy wyniki testów psychologicznych pomogą znaleźć Ci „drugą połówkę”. Daj szansę psychologii. Może właśnie ona pomoże Ci, byś już nigdy więcej nie czuł się samotny.
2015-11-17
Tak działa test psychologiczny w doborze partnerskim
Testy są coraz częściej docenianym narzędziem diagnozującym. Wykorzystuje się je powszechnie w pracy i w szkole. Testy psychologiczne pomagają również znaleźć partnera. Jeżeli chcesz stworzyć szczęśliwy związek, kieruj się nie tylko intuicją, ale również wynikami testów partnerskich.
2016-08-08
Testy psychologiczne w Internecie
Wybór Partnera na życie, zwłaszcza przez internet  nie jest łatwy. Dlatego warto skorzystać z pomocy  przygotowanych na naszym portalu matrymonialnym testów.
2016-04-09
Test MyDwoje jest długi - dlaczego?
Przygotowany przez nas Test osobowości nie jest krótki. Wypełnienie go może zająć Państwu od 30 minut do godziny.  Wychodzimy z założenia, że dobrze przygotowany test pozwoli dobrze dobrać partnera.
2016-04-09
Psychologia rozwodów: Niedopasowanie przyczyną rozwodów
Popularne stały się na świecie testy osobowości wykorzystywane w celu lepszego dopasowania przyszłych partnerów W doborze nowych szczęśliwych par pomocnym narzędziem jest Test Doboru Partnerskiego.
2017-03-12
Psychologia zakochania: Dlaczego się zakochujemy?
Właściwie dlaczego się zakochujemy? Czy w ogóle istnieje coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia lub chemia pierwszego spotkania? A może już trafiła Cię strzała Amora...
2017-05-11
Płeć psychologiczna a związek
Czy zastanawiałeś(aś) się kiedyś jaki wpływ na związek może mieć płeć psychologiczna? Postaramy Ci się przybliżyć to ciekawe zagadnienie z jakim możesz spotkać się w procesie poszukiwania partnera.
2015-11-12
Psychologia partnerstwa: Oznaki dojrzałości partnera
O tym jak ważna jest dojrzałość partnera przekonał się już niemal każdy nawiązując bliższą relację. Aby stworzyć udany związek bardzo ważne, by wybranek okazał się dojrzałym człowiekiem.
2017-06-19
Psychologia partnerstwa: Podobieństwa czy różnice
Różnice charakteru wymagają kompromisów, a podobieństwa w związku przyciągają się. Serwis dla wymagających Singli daje wskazówki jak zbudować szczęśliwy związek.
2016-01-26
Dlaczego tworzysz toksyczne związki?
Wielu z nas wierząc w miłość angażowało się w toksyczne związki. Pora zmienić to i odnaleźć prawdziwą miłość, w której relacja z partnerem oparta będzie na obustronnej akceptacji.
2016-10-11
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij