Kochanka, ta trzecia - jak żyć w Trójkącie

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Nie chcesz być tą trzecią, ale nie potrafisz inaczej?

Chcesz być tą trzecią? Zmień podejście na: szukam partnera - wolnego.
Wieloletnia rola kochanki żonatego mężczyzny z pewnością nie jest łatwą drogą, to ogromny ciężar. Jeżeli taki typ relacji przynosi cierpienie, z pewnością nie można nazwać jej miłością. Każda z nas zasługuje na to, by mieć mężczyznę na wyłączność. Ty także masz szansę, by zagrać w swoim życiu rolę Szczęśliwej Partnerki. Portal dla Singli MyDwoje.pl wyjaśnia, co znaczy być kochanką, tą trzecią - jak żyć w trójkącie? Dlaczego się zakochujemy, skoro wiemy, że związek z żonatym mężczyzną jest relacją bez przyszłości?

Czy trójkąt małżeński jest tym, czego pragniesz?

Rządzi nami alchemia miłości, więc czasem wydaje Ci się, że wszystko jest w porządku. Nie jesteś singielką, masz przy sobie mężczyznę, który obsypuje Cię komplementami i mówi, jak bardzo Cię kocha. Spędzacie razem romantyczne wieczory, czeka Cię weekendowa ucieczka dla zakochanych. Pomijając kilka „szczegółów” powinnaś czuć się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Jednak trójkąt małżeński, to nie różowe okulary. To ból samotności - tych szczegółów, które nie pasują do waszego "nieba na ziemi". Samotność kobiety uwikłanej w taką relację jest tak naprawdę ogromna.

 

Te „szczegóły” to osobne święta, które on spędza ze swoją rodziną, nagle i chłodno urwana rozmowa telefoniczna, gdy do pokoju wchodzi jego żona lub Twój numer w jego komórce, zapisany pod nazwą „Piotr”. Zgadzasz się na te wszystkie „drobne przykrości” myśląc, że w ten sposób, walczysz o Wasz związek. I tylko czasami nachodzą Cię myśli, że prawdziwa miłość ma zupełnie inne barwy. Nie wiesz nawet, kiedy TO się stało: kiedy stałaś się kochanką żonatego mężczyzny. Nie radzisz sobie, nie wiesz jak żyć w trójkącie - czy to ma sens? Kochać, jak to łatwo powiedzieć zwłaszcza, gdy słowa żonatego mężczyzny, nie idą w parze z jego czynami.


Rola kochanki to nie przypadek


Richard Tuch, znany psycholog i psychiatra uznaje sytuację, w której wolna kobieta wiąże się z żonatym mężczyzną za syndrom, mający głębokie podłoże. Oznacza to, że niektóre kobiety mogą posiadać predyspozycje, ukształtowane na podstawie wcześniejszych życiowych doświadczeń, do trwania w relacji, którą uznają za miłość, ale która jednocześnie przynosi im cierpienie. Mimo, że same decydują, że chcą być tą trzecią, zazwyczaj towarzyszy im poczucie pewnego rodzaju „braku mocy”, które nie pozwala postępować zgodnie z wewnętrznym pragnieniem dawania i otrzymywania miłości w pełni. Wolą zastanawiać się jak żyć w trójkącie i trwać w tym związku niż stworzyć nowy związek z wolnym mężczyzną. Takiej relacji towarzyszy ogromna samotność kobiety - kochanki.


Tylko niektóre związki samotnych kobiet z żonatymi mężczyznami kończą się szczęśliwie, tzn. mężczyzna kończy swoje naprawdę nieszczęśliwe małżeństwo i jest na wyłączność nowej partnerki. Częściej jednak dochodzi do sytuacji,...
 
Komentarze (738)

Kochanka, ta trzecia - jak żyć  w Trójkącie  - dodaj komentarz
TOSIA; 2020-09-25 04:53:17 
Odśwież sobie pamięć lazarus, ilu żonatych od bardzo młodziutkiego wieku zaliczyłaś i rozwodników. Z kawalerami nie rajcował cię seks bo nie mieli tak długoletniej praktyki jak żonaci { żony nauczyły jak dać rozkosz kobiecie} . Przypomnij sobie jak zakochałaś się okrutnie w tym 15 lat starszym i chciałaś zniszczyć mu małżeństwo knując intrygę , że żona niby ma kochanka. no i najważniejsze nie byłaś taka,,młoda dziewczyna" tylko rozbuchane , rozjechane przez tylu chłopa - babsko. Przypomnij sobie te hotele w Warszawie i tych ,,wysoko postawionych" żonatych,słusznie korzystających z szaletu publicznego.Przypomnij sobie nocne spotkania { w jedynie słusznym celu-seks} z żonatym mającym dwoje dzieci. A rozwodnicy to co ? wykorzystali cię , ale ile im pomagałaś za te usługi seksualne. Przypomnij sobie motele. Najczęściej jednak to były głusze leśne { np. 9 } żeby tylko z dla od oka ludzkiego, czyli jednak wstyd im było pokazywać się z tobą. Podawałaś numer pokoju i wkradali się do ciebie jak złodzieje. Daj spokój temu Jednemu Miśkowi.Musisz uzmysłowić sobie, że to nie jeden ,, Misiek" ale cała armia Miśków, musisz rozmienić swoją zajadłość na kilkunastu { bo kawalerom też niech się coś dostanie z twojej zajadłości} a nie przerywaj leczenia bo jak dusza boli to jest najgorsza sprawa - każdy psycholog tak twierdzi. Nie produkuj się o swojej dobroci do drugiego człowieka bo nikt nie wyrządził tyle zła dla drugiego człowieka co ty.
Recenzentka; 2020-01-27 17:30:25 
Przeczytałam powyźszy artykuł i komentarze. Zrobiło mi się smutno. Kamentarze w większości są pełne nienawiści i błędów ortograficznych! Autor, czy autorka artykułu, na wstępie podkreśla, że "każda z nas zasługuje na to, by mieć mężczyznę na wyłączność". Skąd ta pewność - że każda i czy naprawdę można mieć człowieka na wyłączność ? Rzeczywistość temu przeczy!
Kochałam żonatogo, aż do Jego śmierci. Byłiśmy szczęśliwi, rozumieliśmy, że swoją miłością nie można nikogo niszcyć. To, oczywiście trudne, ale niezwykle piękne!
Sylwia; 2019-11-22 16:10:29 
Walczycie tu,Tylko p co,o facetwo ktorym zona die znudzila, i szuka atralcji po za zwiazkiem, Moze mu sie tez kochanka znudzic, znajdzie nowa.Eh drogie panie zastanowciw die dat warto
Www; 2019-06-17 22:43:17 
I tu sie pomylilaś!Wreszcie mi ulzylo,że tego gnoja-zdradzacza już przy mnie niema!A rożnica miedzy nami jest taka,że jak sie dowiedzialam,że ma ciebie to kopa dostał,a ty wiedziałaś,że opuscił co dopiero wspolne łoże a tobie zostaly resztki!a ty te resztki celebrowałaś! I tu jest nasza godność nas żon!Do piet nam nie dorastacie,bo nie macie klasy!zawsze bedziecie tą drugą!
Anna; 2019-06-17 07:15:17 
Podkulisz ogon to ty akurat jak cie facet kopnie w d.... Bo nie potrafilas utrzymać własnego małżeństwa.
Www; 2019-05-11 10:16:04 
Małe sprostowwanie:cyt" pana Boga za jaja"miało być!
Www; 2019-05-11 10:12:48 
No tak!Jak kochanka może być obdarta z godnośći skoro jej nigdy nie miała!!A poza tym co to za okreskenie " pana Boga za nogi" Wlasnie w wyrażny sposob zaprezentowwłać jej brak!!!Spijasz te resztki,ktore ci zostawia nie doinformowana żona,bo te!ktore wiedzą wywalają gnoja na zbity pysk a ty co przyjmiesz!? Czy uciekasz z podkulonym ogonem!?
Anna; 2019-05-01 10:05:50 
Kto tu knuje i kto zostaje obdarty z "miłości i godności " kochanka. ..?
Chyba jednak ta druga wypacykowana pani która myśli że złapała Boga za jaja i wszystko się jej bezgranicznie należy.
Niestety. ..rzeczywistość weryfikuje to w bardzo dla was bolesny sposób. ..
...; 2018-11-05 16:46:17 
Cisza!Kochanki sie uspokoiły!?!Albo dalej knują,tylko sie nie ujawniają!Robią to w ukryciu,bo tunie mają szans!ha ha ha !!!
Mela; 2018-10-06 08:29:24 
Mari Mari... Ty się budujesz ... Karmisz się.
Widziałam jak moja koleżanka zchłystywała się tym co ty.....
Już zgasła, życie odwróciło jej się do góry nogami.
Ja już wyszłam z traumy. Znów żyję pełnią życia.
Dobro wraca i zło wraca.
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym dotyczących produktów lub usług MyDwoje lub jej Partnerów
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd,  Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl, 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu. 

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach Premium+


MyDwoje - krok po kroku


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


(więcej)

  Akceptuję
zamknij