Dział reklamy w MyDwoje.pl

Oferujemy Państwu możliwość reklamowania wydarzeń, usług i produktów dla singli w naszym Serwisie.

Dostępne formy reklamy w Serwisie są wyszczególnione poniżej.
Wszystkie ceny są cenami netto. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres dyrekcja@mydwoje.pl.

1. Publikacja oferty dla Singli na stronie Wydarzenia dla singli cena netto 200 PLN + VAT

2. Reklama w Newsletterze - Informacja o reklamodawcy w ogólnym newsletterze matrymonialnym z przekierowaniem na stronę reklamodawcy, wysyłanym przez 2 tygodnie do 120 tysięcy najaktywniejszych Użytkowników MyDwoje.pl 2000 zł

3. Promocja artykułu z linkiem w dziale  Poradnik 700 PLN / m-c

Firmy i agencje zainteresowane reklamą w MyDwoje prosimy o kontakt. Przygotowanie oferty z wyceną ułatwi nam otrzymanie od Państwa poniższych informacji:
  • dane kontaktowe firmy
  • krótki opis działalności, ew. reklamowanego produktu
  • preferowane formy reklamy
  • czas wyświetlania reklamy 

*Zastrzeżenie:  wycena indywidualna może różnić się od cennikowej, gdy zakres tematyczny reklam odbiega od tematyki produktów i usług dla singli.

Więcej informacji:

Biuro prasoweDołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij