strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Biuro matrymonialne > Portal dla Singli

Portal dla Singli

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Portal dla Singli
Portal dla SingliPortal dla Singli MyDwoje służy pomocą wszystkim szukającym partnera. Jeśli szukasz dobrego portalu dla Singli, to dobrze trafiłeś. W Portalu dla Singli MyDwoje łączy w swojej ofercie nowoczesne technologie oraz doświadczenie, wiedzę i kompetencje znanych psychologów

Szukasz dobrego portalu dla singli i osób samotnych?

"Witam. Jestem młodą, energiczną kobietą. Od dłuższego czasu szukam portalu dla Singli. Musi być to dobry portal dla samotnych - tak, mam spore wymagania. Szukam kogoś, kto świetnie będzie do mnie pasował. Nie chcę się rozdrabniać, nie mam na to czasu i ochoty. Szukam kogoś na stałe.

Na co dzień spełniałam się robiąc karierę. Temu głównie poświeciłam ostatnie lata życia i jestem zadowolona z tego, co osiągnęłam. Do każdego zadania byłam przygotowana, zawsze starałam się zawęzić wybór i wskazać najlepszą z opcji. Przyzwyczajona jestem też do korzystania z poważnych narzędzi, pozwalających osiągnąć najlepsze wyniki. Może to zabrzmi śmiesznie, ale do poszukiwania partnera też chcę przygotować się odpowiednio. No cóż, chyba już taka jestem - perfekcjonistka w każdym calu i chciałabym dostać perfekcyjny portal dla singli, ktory pomoże mi znaleźć męża. Dlatego zależy mi na tym, by rozpocząć poszukiwania z najlepszym portalem dla singli, który zapewni mi coś więcej niż tylko przypadkowy, losowy wybór potencjalnych partnerów. Najlepiej, by dobór miał solidne podstawy, a przesłane oferty poważne uzasadnienie. Czy Państwo możecie mi to zapewnić?" - tak napisała do biura MyDwoje.pl Dominika lat 30 z Krakowa.

> Ogłoszenia i oferty matrymonialne ze zdjęciem mężczyźni
> Ogłoszenia i oferty matrymonialne ze zdjęciem kobiety

Profesjonalny dobór w portalu dla Singli MyDwoje

Dominiko, oczywiście popieramy Twój sposób poszukiwania partnera. Warto przygotować się do tego sumiennie - jak do każdej ważnej rzeczy w naszym życiu. Wybierając Serwis, z którym rozpoczniesz poszukiwania, pamiętaj, że Portal dla Singli MyDwoje oferuje Ci coś wyjątkowego: jesteśmy internetowym biurem matrymonialnym, które łączy w swojej ofercie nowoczesne technologie oraz doświadczenie, wiedzę i kompetencje znanych psychologów. Dajemy Ci profesjonalne narzędzia, które pozwolą wyłuszczyć grupę osób będących dopasowanych do Ciebie pod względem charakteru, osobowości, wzajemnych kryteriów oraz wspólnych życiowych wartości. Przeczytaj, jak działa nasz Test Doboru Partnerskiego. Adresujemy go wyłącznie do osób, które są świadome i wiedzą, czego oczekują od związku. Zależy nam, by każda z osób rejestrujących się w MyDwoje deklarowała, ze poszukuje partnera na stałe i poważnie podchodziła do tego zadania.

Najważniejsze wartości w związku i życiu

Przeczytaj też raport > Najważniejsze wartości w związku i życiu. Zanim podejmiesz decyzję zastanów się, jakie wartości są cenne właśnie dla Ciebie? Jakie chętnie zobaczyłabyś u swojego partnera? Wspólne wartości niewątpliwie łączą singli w pary, ale damskie i męskie priorytety nieco się różnią. Jeśli dokładnie określisz swoje priorytety masz szansę odnaleźć osobę, która będzie w tym względzie się z Tobą zgadzać. Unikniesz niepotrzebnych rozczarowań, a Twój związek będzie udany. Dzięki portalowi dla singli MyDwoje masz szansę znaleźć tego, kogo szukasz. Otrzymasz sprawdzone ogłoszenia i oferty matrymonialne, dopasowane właśnie do Ciebie. Jakość i rzetelność naszego portalu dla Singli gwarantuje Ci również Certyfikat Trusted Shops. Z nami Single znajdują miłość na poważnie.

Odnajdź oferty dla Ciebie:

> Portal dla Singli Warszawa
> Portal dla Singli Wrocław
> Portal dla Singli Katowice
> Portal dla Singli Bydgoszcz
> Portal dla Singli Toruń
> Portal dla Singli Łódź

> Portal dla Singli Kraków
> Portal dla Singli Poznań

Udane kojarzenie z MyDwoje

W MyDwoje skupiamy osoby samotne, które nie mają nic do ukrycie i jasno deklarują, że poszukują dojrzałego partnera na życie. Staramy się im pomóc i odpowiednio przygotować do tego szczególnego zadania. Nasz portal dla singli oferuje Ci dużo więcej niż inni: przeczytaj nasz poradnik dla Singli, poznaj siebie i przekonaj się, że znaleźć partnera z MyDwoje.pl nie jest trudno. Zależy nam na szczęśliwym kojarzeniu i mamy w nim sporo sukcesów. Przeczytaj Szczęśliwe Historie Par dopasowanych charakterem oraz pod względem priorytetowych wartości życiowych.

Mając konto na MyDwoje.pl zyskujesz
szansę na:
  • nową miłość
  • profesjonalne kojarzenia
  • poważne oferty
  • stabilne uczucie
  • przyjaciela i partnera na całe życie
> Zarejestruj się w MyDwoje i sprawdź, kto do Ciebie pasuje.


Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Kontakt z biurem
Test Doboru Partnerskiego
Opinie Użytkowników MyDwoje.pl
Portale randkowe ranking
Serwis krok po kroku
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij