Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra

Ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra

Ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra
  Interesują Cię ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra w Internecie. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl to biuro matrymonialne z ogłoszeniami matrymonialnymi z lubuskiego. Sprawdź najlepsze biuro matrymonialne Zielona Góra.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Zielona Góra?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet woj. lubuskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn woj. lubuskie

Zarejestruj się i sprawdź ogłoszenia z Zielonej Góry

Ogłoszenia matrymonialne z Zielonej Góry

Biura matrymonialne Zielona Góra mają wiele ogłoszeń matrymonialnych. Nasze sprawdzone i rzetelne ogłoszenia matrymonialne internetowego biura matrymonialnego MyDwoje z miejscowości Zielona Góra oraz województwa lubuskiego kojarzą na randki Singli z Zielonej Góry i okolic.

Zielona Góra nie ucierpiała bardzo podczas wojny, dlatego do dziś można tu oglądać przedwojenną zabudowę miasta - pełną romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne miasto, aby się zakochać. Samotni i single kochający sztukę spotkają się zapewne na rozmaitych festiwalach, w muzeach i na wystawach. Odwiedzić także należy  Muzeum Lubuskie, które składa się z Muzeum Wina, Muzeum Miasta Zielona Gór i Muzeum Dawnych Tortur. Sprawdź aktualne ogłoszenia matrymonialne biura matrymonialnego Zielona Góra, które okrzyknięte są przez naszych Użytkowników najlepszymi w regionie Podlasia. Czytaj więcej o singlach z Zielonej Góry.

Znajdź miłość w Zielonej Górze z radami MyDwoje: powiadomienia

Rejestrując się w  biurach posiadających ogłoszenia matrymonialne chcesz być zawsze na bieżąco. Niektóre biura matrymonialne informują swoich Użytkowników o każdym przejawie zainteresowania ze strony innych klientów, inne biura matrymonialne wolą same decydować o tym, które ogłoszenia matrymonialne przekażą swoim Użytkownikom. W Serwisie MyDwoje Użytkownicy mogą być natychmiast powiadamiani o wiadomościach od innych Użytkowników oraz zdecydować się na podsumowanie minionego dnia w Subskrypcji MyDwoje. Subskrypcję możesz własnoręcznie ustawić w zakładce Ustawienia/ Powiadomienia e-mail. Wybierzesz tam, czy chcesz otrzymywać od MyDwoje powiadomienia o nowych wiadomościach od Twoich korespondentów w Serwisie natychmiast lub raz dziennie. Oczywiście, masz możliwość również zrezygnować z wybranych lub wszystkich powiadomień.

Miłość w Zielonej Górze z winem w tle

historie szczęśliwych par w MyDwoje
opinie użytkowników o biurze

Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje to internetowe biuro matrymonialne o zasięgu lokalnym. Zapewnia swoim Użytkownikom wysoką satysfakcję z zaproponowanych im anonsów matrymonialnych z możliwością określenia z jakiej miejscowości blisko Zielonej Góry powinien pochodzić idealny kandydat. Wiele osób poznało się już dzięki MyDwoje i na pierwsze spotkanie wybrali Palmiarnię Zielonogórską, położoną na szczycie Winnego Wzgórza. Otacza ją Park Winny porośnięty winoroślami, będący najbardziej rozpoznawalną atrakcją turystyczną miasta i województwa lubuskiego. Nawiązuje on do tradycji winiarskich miasta, które przed laty słynęło z winnic i wybornego wina. Mieści się tam również rozbudowany w ostatnich latach oszklony pawilon oraz domek winiarza. W palmiarni rośnie ponad 200 gatunków egzotycznych roślin. Zachwyca, największa na Starym Kontynencie, palma daktylowa. Można tam podziwiać żółwie wodne i ryby akwariowe. Palmiarnia spełnia również funkcję restauracji. Jest w niej organizowanych wiele imprez kulturalnych i okolicznościowych koncertów, dyskotek, bali, wesel, pokazów mody i konkursów. Warto przysiąść tam, by zakończyć randkę w nastrojowym klimacie przy lampce wina.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij