Biuro matrymonialne > Ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra

Ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra

Ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra
  Interesują Cię ogłoszenia matrymonialne Zielona Góra w Internecie. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl to biuro matrymonialne z ogłoszeniami matrymonialnymi z lubuskiego. Sprawdź najlepsze biuro matrymonialne Zielona Góra.

Szukasz ogłoszeń matrymonialnych Zielona Góra?

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet woj. lubuskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn woj. lubuskie

Zarejestruj się i sprawdź ogłoszenia z Zielonej Góry

Ogłoszenia matrymonialne z Zielonej Góry

Biura matrymonialne Zielona Góra mają wiele ogłoszeń matrymonialnych. Nasze sprawdzone i rzetelne ogłoszenia matrymonialne internetowego biura matrymonialnego MyDwoje z miejscowości Zielona Góra oraz województwa lubuskiego kojarzą na randki Singli z Zielonej Góry i okolic.

Zielona Góra nie ucierpiała bardzo podczas wojny, dlatego do dziś można tu oglądać przedwojenną zabudowę miasta - pełną romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne miasto, aby się zakochać. Samotni i single kochający sztukę spotkają się zapewne na rozmaitych festiwalach, w muzeach i na wystawach. Odwiedzić także należy  Muzeum Lubuskie, które składa się z Muzeum Wina, Muzeum Miasta Zielona Gór i Muzeum Dawnych Tortur. Sprawdź aktualne ogłoszenia matrymonialne biura matrymonialnego Zielona Góra, które okrzyknięte są przez naszych Użytkowników najlepszymi w regionie Podlasia. Czytaj więcej o singlach z Zielonej Góry.

Znajdź miłość w Zielonej Górze z radami MyDwoje: powiadomienia

Rejestrując się w  biurach posiadających ogłoszenia matrymonialne chcesz być zawsze na bieżąco. Niektóre biura matrymonialne informują swoich Użytkowników o każdym przejawie zainteresowania ze strony innych klientów, inne biura matrymonialne wolą same decydować o tym, które ogłoszenia matrymonialne przekażą swoim Użytkownikom. W Serwisie MyDwoje Użytkownicy mogą być natychmiast powiadamiani o wiadomościach od innych Użytkowników oraz zdecydować się na podsumowanie minionego dnia w Subskrypcji MyDwoje. Subskrypcję możesz własnoręcznie ustawić w zakładce Ustawienia/ Powiadomienia e-mail. Wybierzesz tam, czy chcesz otrzymywać od MyDwoje powiadomienia o nowych wiadomościach od Twoich korespondentów w Serwisie natychmiast lub raz dziennie. Oczywiście, masz możliwość również zrezygnować z wybranych lub wszystkich powiadomień.

Miłość w Zielonej Górze z winem w tle

historie szczęśliwych par w MyDwoje
opinie użytkowników o biurze

Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje to internetowe biuro matrymonialne o zasięgu lokalnym. Zapewnia swoim Użytkownikom wysoką satysfakcję z zaproponowanych im anonsów matrymonialnych z możliwością określenia z jakiej miejscowości blisko Zielonej Góry powinien pochodzić idealny kandydat. Wiele osób poznało się już dzięki MyDwoje i na pierwsze spotkanie wybrali Palmiarnię Zielonogórską, położoną na szczycie Winnego Wzgórza. Otacza ją Park Winny porośnięty winoroślami, będący najbardziej rozpoznawalną atrakcją turystyczną miasta i województwa lubuskiego. Nawiązuje on do tradycji winiarskich miasta, które przed laty słynęło z winnic i wybornego wina. Mieści się tam również rozbudowany w ostatnich latach oszklony pawilon oraz domek winiarza. W palmiarni rośnie ponad 200 gatunków egzotycznych roślin. Zachwyca, największa na Starym Kontynencie, palma daktylowa. Można tam podziwiać żółwie wodne i ryby akwariowe. Palmiarnia spełnia również funkcję restauracji. Jest w niej organizowanych wiele imprez kulturalnych i okolicznościowych koncertów, dyskotek, bali, wesel, pokazów mody i konkursów. Warto przysiąść tam, by zakończyć randkę w nastrojowym klimacie przy lampce wina.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij