Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie

Szczęśliwe historie naszych par

Szczęśliwe pary z MyDwoje

Szczęśliwe historie par, które połączyło MyDwoje


Skojarzyliśmy setki szczęśliwych par. Codziennie otrzymujemy listy od zadowolonych i szczęśliwych użytkowników. Przeczytaj szczęśliwe historie naszych par w różnym wieku i sytuacjach życiowych. Ich perypetie, związane z poznaniem, często były także dla nas zaskakujące - czasem wesołe, a czasem dramatyczne. Parom zakochanym polecamy opisywanie swojej miłości. Inspiracją mogą być cytaty o miłości.

Poznaliście się w MyDwoje?

> Wypełnijcie formularz Szczęśliwa Para!


   
Otrzymano: 14.10.2018

 "Znalezliśmy się w serwisie MD , spotkaliśmy się , poznaliśmy się i nasza historia jest wyjatkowa ponieważ oboje nie wierzyliśmy w miłość w tak póznym wieku a jednak zakochalismy sie w sobiei to jest CUDOWNE. Życzymy wsystkim spotkania drugiej swojej połówki i tak Wielkiej Miłości i tak cudownego związku jak nasz. Jesteśmy razem dzięki Wam, dziękujemy Anna i Ryszard ."

pierwszy kontakt: 05.05.2018
pierwsze spotkanie: 20.08.2018

K5E18F9C 58 lat tech ogr Milanówek
MDDD2A9A 60 lat mech. poj Poole

 
   
Otrzymano: 15.02.2018

 "Witam Państwa serdecznie

Dzięki Państwa pomocy udało mi się znaleźć swoja Panią.
W tej sytuacji, czy mógłbym Państwa prosić o wyrejestrowanie albo informację jak to zrobić. Mój kod MAC1E173"


MAC1E173 67 lat lekarz Perth, Australia

 
   
Otrzymano: 05.09.2017

 "Poznałem u was dziewczynę i się zakochałem, więc usuwam profil tylko i aż dlatego.Dziękuję bardzo, że daliście mi taką szansę... POZDRAWIAM cały zespół serwisu Mydwoje. Miłego dnia ...
"


MA2CB28E 49 lat spawacz Lublin

 
   
Otrzymano: 24.07.2017

 "Z końcem marca'17 za pośrednictwem Państwa portalu skontaktował się ze mną Pan, który wykazał się wielką cierpliwością. Cały czas moje zawodowe obowiązki stawały na przeszkodzie i nie mogło dojść do naszego spotkania. I tak minął miesiąc i w końcu udało nam się spotkać, ale tylko raz; po czym znów była przerwa miesięczna. W czerwcu i w lipcu widzieliśmy się już prawie co tydzień. Spotkania od samego początku sprawiały mi przyjemność. Czułam się dobrze w towarzystwie nowo poznanej Osoby. Byłam wdzięczna za subtelność i delikatność tego Pana wobec mnie. To zachowanie sprawiło, że coraz częściej zaczęłam wracać do Niego myślami. I chociaż jest to Osoba, która nie przypomina mojego, gdzieś tam wydumanego ideału (chciałam spotkać wysokiego, szczupłego mężczyznę), ale jest Osobą bardzo serdeczną, miłą i bardzo dobrze czuję się w Jego towarzystwie :-). Liczę, że nasze życiowe doświadczenia pozwolą nam już takimi dla siebie pozostać :-)

Dziękuję Państwu za ten Portal, chociaż uczciwie przyznam, że rejestrując się nie wierzyłam, że za Waszym pośrednictwem uda mi się kogoś odpowiedniego poznać. Miło, tak mile w końcowym efekcie mylić się.

Serdecznie pozdrawiam
Krystyna"

pierwszy kontakt: 28.03.2017
pierwsze spotkanie: 17.04.2017

K4DF428E 61 lat pośrednik w obrocie nieruchomości Kraków
M1626CB2 administrator

 
   
Otrzymano: 07.07.2017

 "Witam.
Rezygnuję z konta na MD ponieważ znalazłem już swoje szczęście (na tym portalu czyli że można). Jestem upoważniony do odpowiedzi w imieniu nas obojga (moja Agnieszka jest zajęta, piecze ciasto z truskawkami).
Dzieliło nas ponad 100 km. Bez pomocy MD raczej byśmy się nie znaleźli.
Każdy gdzieś ma swoją drugą połówkę i tylko trzeba się znaleźć, biuro MD nam to umożliwiło, za co jesteśmy wdzięczni.
Życzymy wszystkim samotnym takiego szczęścia jak nasze.
Agnieszka i Darek.
"

pierwszy kontakt: 19.05.2017

K3EFBDB6 46 lat rejestratorka medyczna Skórzec
M46BF1C3 56 lat Elektromechanik Radzymin

 
   
Otrzymano: 21.06.2017

 "Witajcie
Chciałam się podzielić z wami pewną wiadomością, dzięki waszemu serwisowi poznałam najcudowniejszego człowieka pod słońcem, mojego kochanego Marcinka, mojego chemika, mojego jedynego. Wiem, że to na niego czekałam przez 37 lat, wiem że to z nim chcę się zestarzeć, wiem że to go kocham już z całego serca choć jeszcze mu o tym nie powiedziałam i choć znamy się krótko. Życie znów jest piękne, znowu snuję plany i mam marzenia. Życzę wszystkim aby spotkało ich takie szczęście jak mnie. Dziękuję bardzo serwisowi MyDwoje i trzymam kciuki za wszystkich,którzy poszukują swojej drugiej połówki. Pozdrawiam Monika."

pierwszy kontakt: 13.06.2017

K34EDCF1 36 lat Pracownik biurowy Olsztyn
M11CA38C 35 lat chemik Lublin

 
   
Otrzymano: 08.05.2017

 "Serwis MyDwoje

Szanowni Państwo

Gorąco chciałbym podziękować całemu zespołowi MyDwoje.
Brak w takich chwilach słów, które mogłyby wyrazić moją
i mojej przyszłej żony Marii wdzięczność dla Waszego serwisu
za pomoc i troskę, abyśmy w tłumie innych ludzi mogli odnaleźć siebie.
Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy z moją przyszłą żoną spotkać
się i móc iść już zawsze razem w przyszłość, która stała się dla nas
jak najlepsza z baśni.
W tym miesiącu odbędą się nasze zaręczyny.
Oboje chcielibyśmy napisać więcej i podzielić się swoim szczęściem
z Wami. Proszę wybaczyć, że w tej chwili jedynie tyle napisaliśmy.
Obiecujemy , że napiszemy duży i ciepły list do Was oraz załączymy zdjęcia naszej rodziny. Chcielibyśmy, aby inni, którzy szukają szczęścia wierzyli i nie poddawali się a szczęście uśmiechnie się również i do nich. Każdy z nas szuka miłości i rodziny, a dzięki Wam te marzenia spełniają się.
Życzę Wam w imieniu własnym oraz mojej przyszłej żony Marii
dużo radości i wytrwałości w realizowaniu tak pięknego celu, budowaniu przyszłych rodzin.
Pozostający z szacunkiem

Arkadiusz"

pierwszy kontakt: 10.04.2017

MA26317D własna dz.gosp. Poznań

 
   
Otrzymano: 18.04.2017

 "18-04-2017
Tak kasuje konto ponieważ poznałem cudowna kobietę i nie chce juz kontynuować dalszych poszukiwań.
Oleńkę poznałem na tym portalu oboje byliśmy z niego zadowoleni. To cudowna kobieta której w życiu bym nie poznał bowiem mieszka w innym województwie. O ile Ola będzie chciała opisać historie naszej znajomości chętnie ja opowiemy. Pozdrawiam Robert
"


M7117313 48 lat Oficer Warszawa

 
   
Otrzymano: 27.03.2017

 "Witam i serdecznie pozdrawiam redakcję portalu My Dwoje,dzięki państwu poznalam miłość swojego życia,Piotra.W związku z tym że mieszka on na drugim krańcu świata w realu nie mielibyśmy,szans się poznać.Założyłam konto na portalu 1,5 roku wcześniej,poznałam paru nieciekawych mężczyzn,którzy bardzo mnie rozczarowali,jeden okazał się ,,utajonym alkoholikiem,,a drugi po ponad półrocznym pisaniu i spotkaniu się w realu stwierdził że jednak to,, nie to ,,bardzo to przeżyłam.gdyż emocjonalnie zaangażowałam się w tą znajomość.Polały się łzy,i poddałam się,w poszukiwaniach miłości na pół roku,w okolicy świąt Bożego Narodzenia wysłał mi kartkę z zaproszeniem do kontaktu ,,On,,;).Ale tym razem postanowiłam być ostrożna i nie angażować się ,,na wyrost,,tym bardziej iż mój partner mieszka poza granicami kraju,znów było przede mną,półroczne oczekiwanie na spotkanie.Wymienialiśmy się wiadomościami,rozmawialiśmy telefonicznie,nadeszły wakacje,i coraz bliższa godzina zero ;)Piotrek jako,że nie mieszka na stałe w Polsce,postanowił zaprosić mnie na wycieczkę do Wenecji,na której mieliśmy okazję się wstępnie poznać,i zobaczyć jacy jesteśmy 24/7.Spotkaliśmy się w Warszawie na dworcu kolejowym,emocje,stres,nogi jak z waty ...i bach! serdeczne uśmiechy,romantyczna kolacja we dwoje,były pozytywnym zaskoczeniem,obu stron i polecieliśmy w stronę skąpanej słońcem Wenecji,a nasza miłość rozkwitała z każdym kolejnym dniem.Po powrocie minęło kolejnych kilka miesięcy,zanim wyjechałam do Piotra do Australi ;),od 13 stycznia 2017 jestem narzeczoną,szczęśliwą kochaną kobietą,a od 15 stycznia mieszkam w Australi i biegamy sobie po rozgrzanych słońcem plażach.Dla wszystkich użytkowników portalu mam radę poprzedzoną własnymi doświadczeniami,aby nie angażować się na ,,wyrost,,emocjonanie,przed spotkaniem w realu!!! i skracajcie ten czas do minimum!!! zaoszczędzicie sobie ewentualnych często bolesnych rozczarowań,a możecie szybciej pozytywnie się zaskoczyć,nie poddawajcie się mimo porażek,bo każdy z nas gdzieś tam w gwiazdach ma zapisaną swoją drugą połówkę! A PRAWDZIWA SZCZERA MIŁOŚĆ NIE ZNA ODLEGŁOŚCI!!! -Alicja K172347A, i Piotr MDFE7F18

30-03-2017
"Wspomnienie Piotrka -Zalogowałem sie na portalu nie długo przed samymi świętami i własnie Alicja była pierwszą dziewczyną ktora zaintrygowała mnie podczas przeglądania wizytówek,postanowiłem wysłac jej kartkę świąteczną z zaproszeniem do kontaktu,nie ukrywam iż miałem nadzieję zę odpisze ,i będzie chciała nawiązac znajomość ;)tak też się stało ku mojej uciesze,wymienialiśmy się wiadomosciami,rozmawialiśmy przez telefon,ze względu na moje zobowiązania w pracy nie moglem przyjechac do Polski wczesniej niz dopiero latem,pilęgnowalismy uczucie ktore zaczęło się rodzić miedzy nami online,nadszedł upragniony czas spotkania,emocje brały gorę,ale już w czesniej wiedzialem ze to moja jedyna;))spotkanie w realu tylko to potwierdzilo,pojechalismy do Wenecji spędziliśmy cudowny czas we dwoje,a dziś jesteśmy już razem na dobre i złe,w cieniu egzotycznych palm i blasku radosnego słonca;)))dziękuję portalowi My dwoje ,gdyby nie serwis na pewno nie mielibyśmy okazji spotkać się w realu .Piotrek."
"

pierwszy kontakt: 25.12.2015
pierwsze spotkanie: 01.09.2016
zaręczyny: 13.01.2017

K172347A 35 lat praca manualna Bielsko-Biała
MDFE7F18 35 lat Painter and Decorator , Sound Engineer. Geelong Australia

 
   
Otrzymano: 16.03.2017

 "przyczyną skasowania profilu jest fakt, że poznałam tu kogoś sensownego :-))))) zatem jego utrzymywanie na razie nie jest potrzebne :-), Dodam, że poznaliśmy się w realu 13.01.2017 piątek! :-))) , Ilość punktów dopasowanie była 70%. "

pierwsze spotkanie: 13.01.2017

K1B527BC 39 lat farmaceuta Wrocław

 


* autorzy wszystkich cytowanych listów wyrazili pisemną zgodę na ich publikację oraz podanie wybranych danych osobowych do publicznej wiadomości.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-92 |

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymagany obowiązującymi przepisami prawa i maksymalnie trzydzieści lat od czasu ustania trwania umowy. Dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


  Akceptuję
zamknij