Szczęśliwe historie naszych par

Szczęśliwe pary z MyDwoje

Szczęśliwe historie par, które połączyło MyDwoje


Skojarzyliśmy setki szczęśliwych par. Codziennie otrzymujemy listy od zadowolonych i szczęśliwych użytkowników. Przeczytaj szczęśliwe historie naszych par w różnym wieku i sytuacjach życiowych. Ich perypetie, związane z poznaniem, często były także dla nas zaskakujące - czasem wesołe, a czasem dramatyczne. Parom zakochanym polecamy opisywanie swojej miłości. Inspiracją mogą być cytaty o miłości.

Poznaliście się w MyDwoje?

> Wypełnijcie formularz Szczęśliwa Para!


   
Otrzymano: 28.07.2019

 "Otrzymałem krótkiego e - maila od Danieli(krótki opis o sobie). Następnego dnia wymienilismy się nr. telefonów, pierwsza rozmowa telefoniczna trwała ok. 1 godz.
Już podczas pierwszej rozmowy "zaiskrzylo" pomiędzy nami;tematy o których świetnie nam się rozmawiało, wspomnienia oraz wiele innych szczegółów dawało dużo do myślenia, czuliśmy jakbyśmy znali się już od bardzo dawna.
Pierwsze spotkanie nastąpiło po miesiącu od naszego poznania, ponieważ ja mieszkam w De a Daniela w Polsce spotkanie to było czymś bardzo spontanicznym(zważywszy na nasz nie młody już wiek).
Wszystko wypadło świetnie, najpierw ja u Danieli później Daniela u mnie i tak jeszcze dwa razy;odnalezlismy w sobie pokrewieństwo dusz, spodobalismy się sobie na tyle że po krótkim czasie zakochalismy się.
Od kwietnia tego roku mieszkamy już razem, byliśmy na tyle zdeterminowani i niecierpliwi, zważywszy chociażby na nasz wiek, że nie chcielismy czekać.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi , dwoje ludzi w jesieni życia z ogromnym bagażem doświadczeń odnalazło sie i buduje wspólne Nowe życie. "

pierwszy kontakt: 20.09.2018
pierwsze spotkanie: 20.10.2018
zaręczyny: 20.07.2020
ślub: 20.05.2022


 
   
Otrzymano: 14.10.2018

 "Znalezliśmy się w serwisie MD , spotkaliśmy się , poznaliśmy się i nasza historia jest wyjatkowa ponieważ oboje nie wierzyliśmy w miłość w tak póznym wieku a jednak zakochalismy sie w sobiei to jest CUDOWNE. Życzymy wsystkim spotkania drugiej swojej połówki i tak Wielkiej Miłości i tak cudownego związku jak nasz. Jesteśmy razem dzięki Wam, dziękujemy Anna i Ryszard ."

pierwszy kontakt: 05.05.2018
pierwsze spotkanie: 20.08.2018

K5E18F9C 58 lat tech ogr Milanówek
MDDD2A9A 60 lat mech. poj Poole

 
   
Otrzymano: 15.02.2018

 "Witam Państwa serdecznie

Dzięki Państwa pomocy udało mi się znaleźć swoja Panią.
W tej sytuacji, czy mógłbym Państwa prosić o wyrejestrowanie albo informację jak to zrobić. Mój kod MAC1E173"


MAC1E173 67 lat lekarz Perth, Australia

 
   
Otrzymano: 05.09.2017

 "Poznałem u was dziewczynę i się zakochałem, więc usuwam profil tylko i aż dlatego.Dziękuję bardzo, że daliście mi taką szansę... POZDRAWIAM cały zespół serwisu Mydwoje. Miłego dnia ...
"


MA2CB28E 49 lat spawacz Lublin

 
   
Otrzymano: 24.07.2017

 "Z końcem marca'17 za pośrednictwem Państwa portalu skontaktował się ze mną Pan, który wykazał się wielką cierpliwością. Cały czas moje zawodowe obowiązki stawały na przeszkodzie i nie mogło dojść do naszego spotkania. I tak minął miesiąc i w końcu udało nam się spotkać, ale tylko raz; po czym znów była przerwa miesięczna. W czerwcu i w lipcu widzieliśmy się już prawie co tydzień. Spotkania od samego początku sprawiały mi przyjemność. Czułam się dobrze w towarzystwie nowo poznanej Osoby. Byłam wdzięczna za subtelność i delikatność tego Pana wobec mnie. To zachowanie sprawiło, że coraz częściej zaczęłam wracać do Niego myślami. I chociaż jest to Osoba, która nie przypomina mojego, gdzieś tam wydumanego ideału (chciałam spotkać wysokiego, szczupłego mężczyznę), ale jest Osobą bardzo serdeczną, miłą i bardzo dobrze czuję się w Jego towarzystwie :-). Liczę, że nasze życiowe doświadczenia pozwolą nam już takimi dla siebie pozostać :-)

Dziękuję Państwu za ten Portal, chociaż uczciwie przyznam, że rejestrując się nie wierzyłam, że za Waszym pośrednictwem uda mi się kogoś odpowiedniego poznać. Miło, tak mile w końcowym efekcie mylić się.

Serdecznie pozdrawiam
Krystyna"

pierwszy kontakt: 28.03.2017
pierwsze spotkanie: 17.04.2017

K4DF428E 61 lat pośrednik w obrocie nieruchomości Kraków
M1626CB2 administrator

 
   
Otrzymano: 07.07.2017

 "Witam.
Rezygnuję z konta na MD ponieważ znalazłem już swoje szczęście (na tym portalu czyli że można). Jestem upoważniony do odpowiedzi w imieniu nas obojga (moja Agnieszka jest zajęta, piecze ciasto z truskawkami).
Dzieliło nas ponad 100 km. Bez pomocy MD raczej byśmy się nie znaleźli.
Każdy gdzieś ma swoją drugą połówkę i tylko trzeba się znaleźć, biuro MD nam to umożliwiło, za co jesteśmy wdzięczni.
Życzymy wszystkim samotnym takiego szczęścia jak nasze.
Agnieszka i Darek.
"

pierwszy kontakt: 19.05.2017

K3EFBDB6 46 lat rejestratorka medyczna Skórzec
M46BF1C3 56 lat Elektromechanik Radzymin

 
   
Otrzymano: 21.06.2017

 "Witajcie
Chciałam się podzielić z wami pewną wiadomością, dzięki waszemu serwisowi poznałam najcudowniejszego człowieka pod słońcem, mojego kochanego Marcinka, mojego chemika, mojego jedynego. Wiem, że to na niego czekałam przez 37 lat, wiem że to z nim chcę się zestarzeć, wiem że to go kocham już z całego serca choć jeszcze mu o tym nie powiedziałam i choć znamy się krótko. Życie znów jest piękne, znowu snuję plany i mam marzenia. Życzę wszystkim aby spotkało ich takie szczęście jak mnie. Dziękuję bardzo serwisowi MyDwoje i trzymam kciuki za wszystkich,którzy poszukują swojej drugiej połówki. Pozdrawiam Monika."

pierwszy kontakt: 13.06.2017

K34EDCF1 36 lat Pracownik biurowy Olsztyn
M11CA38C 35 lat chemik Lublin

 
   
Otrzymano: 08.05.2017

 "Serwis MyDwoje

Szanowni Państwo

Gorąco chciałbym podziękować całemu zespołowi MyDwoje.
Brak w takich chwilach słów, które mogłyby wyrazić moją
i mojej przyszłej żony Marii wdzięczność dla Waszego serwisu
za pomoc i troskę, abyśmy w tłumie innych ludzi mogli odnaleźć siebie.
Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy z moją przyszłą żoną spotkać
się i móc iść już zawsze razem w przyszłość, która stała się dla nas
jak najlepsza z baśni.
W tym miesiącu odbędą się nasze zaręczyny.
Oboje chcielibyśmy napisać więcej i podzielić się swoim szczęściem
z Wami. Proszę wybaczyć, że w tej chwili jedynie tyle napisaliśmy.
Obiecujemy , że napiszemy duży i ciepły list do Was oraz załączymy zdjęcia naszej rodziny. Chcielibyśmy, aby inni, którzy szukają szczęścia wierzyli i nie poddawali się a szczęście uśmiechnie się również i do nich. Każdy z nas szuka miłości i rodziny, a dzięki Wam te marzenia spełniają się.
Życzę Wam w imieniu własnym oraz mojej przyszłej żony Marii
dużo radości i wytrwałości w realizowaniu tak pięknego celu, budowaniu przyszłych rodzin.
Pozostający z szacunkiem

Arkadiusz"

pierwszy kontakt: 10.04.2017

MA26317D własna dz.gosp. Poznań

 
   
Otrzymano: 18.04.2017

 "18-04-2017
Tak kasuje konto ponieważ poznałem cudowna kobietę i nie chce juz kontynuować dalszych poszukiwań.
Oleńkę poznałem na tym portalu oboje byliśmy z niego zadowoleni. To cudowna kobieta której w życiu bym nie poznał bowiem mieszka w innym województwie. O ile Ola będzie chciała opisać historie naszej znajomości chętnie ja opowiemy. Pozdrawiam Robert
"


M7117313 48 lat Oficer Warszawa

 
   
Otrzymano: 27.03.2017

 "Witam i serdecznie pozdrawiam redakcję portalu My Dwoje,dzięki państwu poznalam miłość swojego życia,Piotra.W związku z tym że mieszka on na drugim krańcu świata w realu nie mielibyśmy,szans się poznać.Założyłam konto na portalu 1,5 roku wcześniej,poznałam paru nieciekawych mężczyzn,którzy bardzo mnie rozczarowali,jeden okazał się ,,utajonym alkoholikiem,,a drugi po ponad półrocznym pisaniu i spotkaniu się w realu stwierdził że jednak to,, nie to ,,bardzo to przeżyłam.gdyż emocjonalnie zaangażowałam się w tą znajomość.Polały się łzy,i poddałam się,w poszukiwaniach miłości na pół roku,w okolicy świąt Bożego Narodzenia wysłał mi kartkę z zaproszeniem do kontaktu ,,On,,;).Ale tym razem postanowiłam być ostrożna i nie angażować się ,,na wyrost,,tym bardziej iż mój partner mieszka poza granicami kraju,znów było przede mną,półroczne oczekiwanie na spotkanie.Wymienialiśmy się wiadomościami,rozmawialiśmy telefonicznie,nadeszły wakacje,i coraz bliższa godzina zero ;)Piotrek jako,że nie mieszka na stałe w Polsce,postanowił zaprosić mnie na wycieczkę do Wenecji,na której mieliśmy okazję się wstępnie poznać,i zobaczyć jacy jesteśmy 24/7.Spotkaliśmy się w Warszawie na dworcu kolejowym,emocje,stres,nogi jak z waty ...i bach! serdeczne uśmiechy,romantyczna kolacja we dwoje,były pozytywnym zaskoczeniem,obu stron i polecieliśmy w stronę skąpanej słońcem Wenecji,a nasza miłość rozkwitała z każdym kolejnym dniem.Po powrocie minęło kolejnych kilka miesięcy,zanim wyjechałam do Piotra do Australi ;),od 13 stycznia 2017 jestem narzeczoną,szczęśliwą kochaną kobietą,a od 15 stycznia mieszkam w Australi i biegamy sobie po rozgrzanych słońcem plażach.Dla wszystkich użytkowników portalu mam radę poprzedzoną własnymi doświadczeniami,aby nie angażować się na ,,wyrost,,emocjonanie,przed spotkaniem w realu!!! i skracajcie ten czas do minimum!!! zaoszczędzicie sobie ewentualnych często bolesnych rozczarowań,a możecie szybciej pozytywnie się zaskoczyć,nie poddawajcie się mimo porażek,bo każdy z nas gdzieś tam w gwiazdach ma zapisaną swoją drugą połówkę! A PRAWDZIWA SZCZERA MIŁOŚĆ NIE ZNA ODLEGŁOŚCI!!! -Alicja K172347A, i Piotr MDFE7F18

30-03-2017
"Wspomnienie Piotrka -Zalogowałem sie na portalu nie długo przed samymi świętami i własnie Alicja była pierwszą dziewczyną ktora zaintrygowała mnie podczas przeglądania wizytówek,postanowiłem wysłac jej kartkę świąteczną z zaproszeniem do kontaktu,nie ukrywam iż miałem nadzieję zę odpisze ,i będzie chciała nawiązac znajomość ;)tak też się stało ku mojej uciesze,wymienialiśmy się wiadomosciami,rozmawialiśmy przez telefon,ze względu na moje zobowiązania w pracy nie moglem przyjechac do Polski wczesniej niz dopiero latem,pilęgnowalismy uczucie ktore zaczęło się rodzić miedzy nami online,nadszedł upragniony czas spotkania,emocje brały gorę,ale już w czesniej wiedzialem ze to moja jedyna;))spotkanie w realu tylko to potwierdzilo,pojechalismy do Wenecji spędziliśmy cudowny czas we dwoje,a dziś jesteśmy już razem na dobre i złe,w cieniu egzotycznych palm i blasku radosnego słonca;)))dziękuję portalowi My dwoje ,gdyby nie serwis na pewno nie mielibyśmy okazji spotkać się w realu .Piotrek."
"

pierwszy kontakt: 25.12.2015
pierwsze spotkanie: 01.09.2016
zaręczyny: 13.01.2017

K172347A 35 lat praca manualna Bielsko-Biała
MDFE7F18 35 lat Painter and Decorator , Sound Engineer. Geelong Australia

 


* autorzy wszystkich cytowanych listów wyrazili pisemną zgodę na ich publikację oraz podanie wybranych danych osobowych do publicznej wiadomości.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-93 |

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym dotyczących produktów lub usług MyDwoje lub jej Partnerów
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd,  Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl, 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu. 

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach Premium+


MyDwoje - krok po kroku


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


(więcej)

  Akceptuję
zamknij