Single zielonogórscy - kulturalna randka w Zielonej Górze

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w lubuskim, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Zielonej Góry

Dokąd wybrać się na randkę w lubuskim

Single z województwa lubuskiego muszą się naprawdę bardzo postarać, żeby się nudzić. Oferta kulturalna dla mieszkańców województwa lubuskiego jest naprawdę interesująca. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto znacznie ułatwiają zapoznanie osobom samotnym! Kulturalna randka w Zielonej Górze to istny strzał w dziesiątkę! Wystarczy przejrzeć ogłoszenia matrymonialne MyDwoje.pl z województwa lubuskiego i już można zacząć planować pierwsze spotkanie! Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym urokliwym mieście - tak, aby wszyscy single mogli znaleźć miłość w swoim mieście - w Zielonej Górze!

Interesujące miejsca dla singli i osób samotnych

Zielona Góra na szczęście nie ucierpiała bardzo podczas wojny, dlatego do dziś można tu oglądać dobrze zachowaną przedwojenną zabudowę miasta - pełną romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne miasto, aby się zakochać. Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! W Zielonej Górze wiele jest atrakcyjnych miejsc, w których ceniący aktywne życie towarzyskie single mają okazję spotkać i bliżej poznać innych singli.

Życie towarzyskie singli w województwie lubuskim - kulturalna Zielona Góra

Single zielonogórscy kochający sztukę chętnie spotkają się w muzeach i na licznych wystawach sztuki, zarówno dawnej, jak i współczesnej. Polecamy zwiedzić niezwykle interesujące  Muzeum Lubuskie, na które składają się: Muzeum Wina, Muzeum Miasta Zielona Góra oraz Muzeum Dawnych Tortur.

A jeśli planujecie spotkać się na randce jesienią, nie może zabraknąć Was na dorocznym, trwającym około 9 dni, winobraniu. Zielona Góra jest bowiem polską stolicą wina, a pierwsze święto winobrania odbyło się już w 1852 roku! W trakcie winobrania odbywają się liczne zabawy i przemarsz pochodu Bachusa przez miasto.

Spragnionych spotkania z historią singli z lubuskiego, Zielona Góra  kusi zabytkami jeszcze ze średniowiecza i czasów piastowskich. Całe centrum Zielonej Góry: jego średniowieczny układ ulic oraz zabudowa z XIX/XX wieku wpisane są do rejestru zabytków.
Dla osób samotnych tęskniących za kulturą wyższą, poszukujących bratniej duszy, która też rozumie muzykę klasyczną i sztukę dramatyczną wartą uwagi propozycją jest wyjście na koncert do Filharmonii lub do Teatru czy Amfiteatru na ciekawe spektakle teatralne oraz liczne imprezy festiwalowe.

Inne strony dla singli:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Gdańska
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy 
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego

 
Komentarze (0)

Single zielonogórscy - kulturalna randka w Zielonej Górze  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij