Single zielonogórscy - kulturalna randka w Zielonej Górze

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w lubuskim, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Zielonej Góry

Dokąd wybrać się na randkę w lubuskim

Single z województwa lubuskiego muszą się naprawdę bardzo postarać, żeby się nudzić. Oferta kulturalna dla mieszkańców województwa lubuskiego jest naprawdę interesująca. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto znacznie ułatwiają zapoznanie osobom samotnym! Kulturalna randka w Zielonej Górze to istny strzał w dziesiątkę! Wystarczy przejrzeć ogłoszenia matrymonialne MyDwoje.pl z województwa lubuskiego i już można zacząć planować pierwsze spotkanie! Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym urokliwym mieście - tak, aby wszyscy single mogli znaleźć miłość w swoim mieście - w Zielonej Górze!

Interesujące miejsca dla singli i osób samotnych

Zielona Góra na szczęście nie ucierpiała bardzo podczas wojny, dlatego do dziś można tu oglądać dobrze zachowaną przedwojenną zabudowę miasta - pełną romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne miasto, aby się zakochać. Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! W Zielonej Górze wiele jest atrakcyjnych miejsc, w których ceniący aktywne życie towarzyskie single mają okazję spotkać i bliżej poznać innych singli.

Życie towarzyskie singli w województwie lubuskim - kulturalna Zielona Góra

Single zielonogórscy kochający sztukę chętnie spotkają się w muzeach i na licznych wystawach sztuki, zarówno dawnej, jak i współczesnej. Polecamy zwiedzić niezwykle interesujące  Muzeum Lubuskie, na które składają się: Muzeum Wina, Muzeum Miasta Zielona Góra oraz Muzeum Dawnych Tortur.

A jeśli planujecie spotkać się na randce jesienią, nie może zabraknąć Was na dorocznym, trwającym około 9 dni, winobraniu. Zielona Góra jest bowiem polską stolicą wina, a pierwsze święto winobrania odbyło się już w 1852 roku! W trakcie winobrania odbywają się liczne zabawy i przemarsz pochodu Bachusa przez miasto.

Spragnionych spotkania z historią singli z lubuskiego, Zielona Góra  kusi zabytkami jeszcze ze średniowiecza i czasów piastowskich. Całe centrum Zielonej Góry: jego średniowieczny układ ulic oraz zabudowa z XIX/XX wieku wpisane są do rejestru zabytków.
Dla osób samotnych tęskniących za kulturą wyższą, poszukujących bratniej duszy, która też rozumie muzykę klasyczną i sztukę dramatyczną wartą uwagi propozycją jest wyjście na koncert do Filharmonii lub do Teatru czy Amfiteatru na ciekawe spektakle teatralne oraz liczne imprezy festiwalowe.

Inne strony dla singli:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Gdańska
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy 
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego

 
Komentarze (0)

Single zielonogórscy - kulturalna randka w Zielonej Górze  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij