Single łódzcy - randka z kulturą w Łodzi

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w łódzkim, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Łodzi

Gdzie pójść na randkę w łódzkim

Single z województwa łódzkiego musieliby się naprawdę bardzo postarać, żeby się nudzić. Łódź to trzecie pod względem wielkości miasto w Polsce, a oferta kulturalna dla mieszkańców jest naprawdę imponująca. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto tylko ułatwiają zapoznanie osobom samotnym! Wystarczy przejrzeć oferty i ogłoszenia matrymonialne MyDwoje.pl z Łodzi i już można zacząć planować pierwszą randkę w tym mieście. Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym ciekawym mieście - tak, aby wszyscy single mogli znaleźć miłość w swoim mieście - w Łodzi!

Fascynujące miejsca dla singli i osób samotnych


Łódź i województwo łódzkie pełne są  romantycznych historii i pięknych miejsc. Łódź to idealne miasto, aby się zakochać. Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! Randka z kulturą w Łodzi to trafny wybór! To tutaj po wojnie powstała Wytwórnia Filmów Fabularnych, dzięki czemu województwo łódzkie jest również idealnym miejscem spotkań kinomaniaków. To tutaj stara architektura fabryczna tworzy niezapomniane wrażenia i klimaty. To miejsce wielu spotkań singli ceniących aktywne życie towarzyskie, umożliwiające poznanie innych osób samotnych poszukujących swojej miłości.

Życie towarzyskie singli w województwie łódzkim - kulturalna Łódź

Single łódzcy kochający sztukę z przyjemnością spotkają się zapewne na rozmaitych, licznie organizowanych festiwalach, w różnorakich muzeach i na wielu wystawach. Spragnionych spotkania z historią singli z łódzkiego Łódź wabi architekturą rezydencjonalną. A na terenach dawnego imperium włókienniczego fabrykanta, w  starych budynkach z czerwonej cegły, można odwiedzić centrum handlu, usług, biznesu, nauki, mody, kultury i sztuki. Tęskniących za kulturą wyższą singli poszukujących bratniej duszy, którzy rozumieją muzykę klasyczną i sztukę kierujemy do filharmonii lub teatru.

Inne strony dla singli: 
Komentarze (1)

Single łódzcy - randka z kulturą w Łodzi  - dodaj komentarz
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 08:49:49 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij