Single łódzcy - randka z kulturą w Łodzi

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w łódzkim, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Łodzi

Gdzie pójść na randkę w łódzkim

Single z województwa łódzkiego musieliby się naprawdę bardzo postarać, żeby się nudzić. Łódź to trzecie pod względem wielkości miasto w Polsce, a oferta kulturalna dla mieszkańców jest naprawdę imponująca. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto tylko ułatwiają zapoznanie osobom samotnym! Wystarczy przejrzeć oferty i ogłoszenia matrymonialne MyDwoje.pl z Łodzi i już można zacząć planować pierwszą randkę w tym mieście. Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym ciekawym mieście - tak, aby wszyscy single mogli znaleźć miłość w swoim mieście - w Łodzi!

Fascynujące miejsca dla singli i osób samotnych


Łódź i województwo łódzkie pełne są  romantycznych historii i pięknych miejsc. Łódź to idealne miasto, aby się zakochać. Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! Randka z kulturą w Łodzi to trafny wybór! To tutaj po wojnie powstała Wytwórnia Filmów Fabularnych, dzięki czemu województwo łódzkie jest również idealnym miejscem spotkań kinomaniaków. To tutaj stara architektura fabryczna tworzy niezapomniane wrażenia i klimaty. To miejsce wielu spotkań singli ceniących aktywne życie towarzyskie, umożliwiające poznanie innych osób samotnych poszukujących swojej miłości.

Życie towarzyskie singli w województwie łódzkim - kulturalna Łódź

Single łódzcy kochający sztukę z przyjemnością spotkają się zapewne na rozmaitych, licznie organizowanych festiwalach, w różnorakich muzeach i na wielu wystawach. Spragnionych spotkania z historią singli z łódzkiego Łódź wabi architekturą rezydencjonalną. A na terenach dawnego imperium włókienniczego fabrykanta, w  starych budynkach z czerwonej cegły, można odwiedzić centrum handlu, usług, biznesu, nauki, mody, kultury i sztuki. Tęskniących za kulturą wyższą singli poszukujących bratniej duszy, którzy rozumieją muzykę klasyczną i sztukę kierujemy do filharmonii lub teatru.

Inne strony dla singli: 
Komentarze (1)

Single łódzcy - randka z kulturą w Łodzi  - dodaj komentarz
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 08:49:49 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij