Single krakowscy - kulturalna randka w Krakowie

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w Krakowie, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Krakowa

Single wybierają się na randkę w Krakowie

Single z województwa małopolskiego nigdy się nie nudzą! Oferta kulturalna dla Krakowian jest niesamowita! Bez wątpienia każdy singiel z województwa małopolskiego znajdzie tu coś dla siebie. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto tylko ułatwiają zapoznanie osobom samotnym!

Niezwykłe miejsca dla singli i osób samotnych

Kraków, stara stolica Polski i miasto Kraka do dziś zachwyca zakochanych urokiem starych kamieniczek, knajpek i zabytków. To jedno z najstarszych polskich miast - pełne romantycznych historii i pięknych miejsc na randki we dwoje. Idealne, by się zakochać. Naszym szczęśliwym parom to się udało. Spróbuj i Ty! Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym urokliwym mieście - tak, aby wszyscy single z województwa małopolskiego mogli znaleźć miłość w swoim pięknym mieście - w Krakowie!

Życie towarzyskie w Krakowie - kulturalny Kraków

Samotni i single z województwa małopolskiego kochający muzykę spotkają się zapewne na rozmaitych festiwalach: młodzi single z Krakowa oglądają Coke Live Music Festival, starszym singlom polecamy Cracow Screen Festival. Zagraniczni melomani i single krakowscy chętnie odwiedzają także Sacrum Profanum. Bogata oferta festiwalowa gwarantuje singlom ceniącym życie towarzyskie rozrywkę kulturalną na wysokim poziomie, interesujące tematy rozmów we dwoje. Wychodząc na miasto samemu można spotkać singli z innych miast i zawrzeć nowe ciekawe znajomości, a koncerty grane są przez cały rok. Ciekawa, kulturalna randka w Krakowie musi zaowocować równie interesującą znajomością!

Spragnionych spotkań z historią singli z Krakowa, stolica Małopolski oferuje niezwykłe miejsca i zaprasza na Wzgórze Kraka, na Drogę Królewską, Wawel i Stary Kazimierz lub do jednego z licznych muzeów: muzeum lotnictwa, historii fotografii, Muzeum Czartoryskich, Historycznego lub Narodowego. Tęskniących za kulturą wyższą singli poszukujących bratniej duszy, którzy rozumieją muzykę klasyczną i sztukę kierujemy do filharmonii, opery lub teatru - a wybór tych ostatnich jest ogromny!

Samotni single z regionu Małopolski mogą oczywiście wybrać się na spacer na planty lub do jednego z historycznych ogrodów Ogród klasztorny Ojców Cystersów w Mogile lub renesansowe Ogrody królewskie na Wawelu lub Ogrody barokowe Księży Misjonarzy. Być może czytając książkę na ławce lub siedząc w miłej kawiarence poznasz osobę, które tak jak Ty szuka ciszy i spokoju w zieleni i znajdziesz w niej pokrewną dusze, drugą połowę, a może nawet partnera na życie? Kraków bogaty jest w ciche romantyczne zakątki - idealne na zapoznanie i zawarcie nowej romantycznej znajomości.

Czytaj także:

Single w portalach randkowych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia

Samotni Kraków
Single z Olsztyna
Single z Wrocławia
Single z Gdańska
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego
Strona dla samotnych


 
Komentarze (2)

Single krakowscy - kulturalna randka w Krakowie  - dodaj komentarz
Anna; 2015-10-09 13:58:46 
komentarz usunięty przez moderatora
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 08:57:31 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij