Single lubelscy - randka historyczno-kulturalna w Lublinie

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w lubelskim, miejsca dla singli z Lublina

Single z Lublina

Single idą na randkę w lubelskim

Single z województwa lubelskiego muszą się naprawdę bardzo postarać, żeby się nudzić w wolnym czasie. Oferta kulturalna dla mieszkańców województwa lubelskiego jest spora i ciekawa. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto ułatwiają zapoznanie osobom samotnym! Wystarczy przejrzeć ogłoszenia matrymonialne MyDwoje.pl z województwa lubelskiego i już można zacząć planować pierwsze spotkanie! Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! Poniżej prezentujemy miniprzewodnik po tym urokliwym mieście - tak, aby wszyscy single mogli znaleźć miłość w swoim mieście, w Lublinie!

Atrakcyjne miejsca dla singli i osób samotnych

Lublin jest największym miastem po wschodniej stronie Wisły - pełnym romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne miasto, aby się zakochać. Na początek polecamy randkę w postaci spaceru do lubelskiego Ogrodu Botanicznego lub do Skansenu, funkcjonującego od 1970 roku jako Muzeum Ziemi Lubelskiej. Polecamy singlom oczywiście zwiedzenie całego skansenu, a spacer choćby po niezwykle malowniczym sektorze Powiśla zaowocuje z pewnością cudownymi chwilami we dwoje. To  idealne miejsca na pierwszą randkę w Lublinie.

Życie towarzyskie singli w województwie lubelskim - kulturalny Lublin

Spragnionych spotkania z historią singli z lubelskiego, nie trzeba na Lublin i okolice specjalnie namawiać. To jedno z najstarszych miast Polski, w którym zachowało się wiele pięknych zabytków i urokliwych miejsc. Taka historyczno-kulturalna randka w Lublinie to z pewnością strzał w dziesiątkę! Jeśli lubicie historię, celem Waszej romantycznej schadzki musi koniecznie stać się Zamek Lubelski, który obecnie jest główną siedzibą Muzeum Lubelskiego, założonego już w 1906 r. Górująca nad okolicą wieża zamkowa to cenny zabytek sztuki romańskiej. Zwiedzanie Zamku jest gwarancją miłych przeżyć we dwoje. Warto także wybrać się do lubelskiej Katedry i zwiedzić tamtejszy skarbiec i salę akustyczną. 

Miłośników sztuki teatralnej zapraszamy do lubelskich teatrów na ciekawe spektakle oraz liczne festiwale teatralne. Na wielbicieli sztuk wizualnych czekają liczne galerie sztuki, w których fascynująco i inspirująco można spędzić czas we dwoje. A jeśli lubicie po prostu spacerować, Lublin kusi parkiem ludowym i parkiem saskim w centrum miasta. W takich miejscach rozkwita życie towarzyskie i jest mnóstwo okazji do poznania innych singli. Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje proponujemy wybrać się  także do jednego z lubelskich klimatycznych miejsc, takich w sam raz dla osób samotnych: Cafe Teatralnej, Akwareli Cafe, Vanilla Cafe, czy do Hollywood Cafe. Single lubelscy chcący wyszaleć się w tańcu, mogą się zabawić do białego rana w kilku świetnych dyskotekach.

Czytaj także:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Gdańska
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego


 
Komentarze (0)

Single lubelscy - randka historyczno-kulturalna w Lublinie  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij