Single lubelscy - randka historyczno-kulturalna w Lublinie

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w lubelskim, miejsca dla singli z Lublina

Single idą na randkę w lubelskim

Single z województwa lubelskiego muszą się naprawdę bardzo postarać, żeby się nudzić w wolnym czasie. Oferta kulturalna dla mieszkańców województwa lubelskiego jest spora i ciekawa. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto ułatwiają zapoznanie osobom samotnym! Wystarczy przejrzeć ogłoszenia matrymonialne MyDwoje.pl z województwa lubelskiego i już można zacząć planować pierwsze spotkanie! Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! Poniżej prezentujemy miniprzewodnik po tym urokliwym mieście - tak, aby wszyscy single mogli znaleźć miłość w swoim mieście, w Lublinie!

Atrakcyjne miejsca dla singli i osób samotnych

Lublin jest największym miastem po wschodniej stronie Wisły - pełnym romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne miasto, aby się zakochać. Na początek polecamy randkę w postaci spaceru do lubelskiego Ogrodu Botanicznego lub do Skansenu, funkcjonującego od 1970 roku jako Muzeum Ziemi Lubelskiej. Polecamy singlom oczywiście zwiedzenie całego skansenu, a spacer choćby po niezwykle malowniczym sektorze Powiśla zaowocuje z pewnością cudownymi chwilami we dwoje. To  idealne miejsca na pierwszą randkę w Lublinie.

Życie towarzyskie singli w województwie lubelskim - kulturalny Lublin

Spragnionych spotkania z historią singli z lubelskiego, nie trzeba na Lublin i okolice specjalnie namawiać. To jedno z najstarszych miast Polski, w którym zachowało się wiele pięknych zabytków i urokliwych miejsc. Taka historyczno-kulturalna randka w Lublinie to z pewnością strzał w dziesiątkę! Jeśli lubicie historię, celem Waszej romantycznej schadzki musi koniecznie stać się Zamek Lubelski, który obecnie jest główną siedzibą Muzeum Lubelskiego, założonego już w 1906 r. Górująca nad okolicą wieża zamkowa to cenny zabytek sztuki romańskiej. Zwiedzanie Zamku jest gwarancją miłych przeżyć we dwoje. Warto także wybrać się do lubelskiej Katedry i zwiedzić tamtejszy skarbiec i salę akustyczną. 

Miłośników sztuki teatralnej zapraszamy do lubelskich teatrów na ciekawe spektakle oraz liczne festiwale teatralne. Na wielbicieli sztuk wizualnych czekają liczne galerie sztuki, w których fascynująco i inspirująco można spędzić czas we dwoje. A jeśli lubicie po prostu spacerować, Lublin kusi parkiem ludowym i parkiem saskim w centrum miasta. W takich miejscach rozkwita życie towarzyskie i jest mnóstwo okazji do poznania innych singli. Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje proponujemy wybrać się  także do jednego z lubelskich klimatycznych miejsc, takich w sam raz dla osób samotnych: Cafe Teatralnej, Akwareli Cafe, Vanilla Cafe, czy do Hollywood Cafe. Single lubelscy chcący wyszaleć się w tańcu, mogą się zabawić do białego rana w kilku świetnych dyskotekach.

Czytaj także:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Gdańska
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego


 
Komentarze (0)

Single lubelscy - randka historyczno-kulturalna w Lublinie  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij