Single opolscy - randka kulturalno-historyczna

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w opolskim, miejsca dla singli z Opola

Single z Opola

Gdzie umówić się na randkę w opolskim

Single z województwa opolskiego mają wiele sposobności, aby umówić się na spotkanie we dwoje w niezwykle ciekawym mieście. Opole pełne jest romantycznych historii i przepięknych miejsc, to idealne miasto, aby się zakochać. Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym urokliwym mieście - tak, aby wszyscy single mogli znaleźć miłość w swoim mieście - w Opolu!

Wymarzone miejsca dla singli i osób samotnych

Opole jest stolicą województwa opolskiego, ale także jednym z najstarszych miast w Polsce. Początki Opola, miasta nad Odrą, wiążą się z osobą księcia Kazimierza, prawnuka Bolesława Krzywoustego, za czasów którego Opole uzyskało prawa miejskie (pocz. XIII wieku) i w 1283 roku awans do rangi stolicy księstwa. Chociaż korzenie historyczne Opola są bardzo silne, to jest to niewątpliwie miasto na wskroś nowoczesne, stanowi z pewnością atrakcję dla wielu osób samotnych poszukujących miłości.

Życie towarzyskie singli w województwie opolskim - kulturalne Opole

Samotni i single opolscy kochający sztukę spotkają się chętnie na rozmaitych festiwalach i imprezach muzycznych organizowanych w opolskim Amfiteatrze, w którym rozkwita muzyczne życie towarzyskie, ale także pójdą na randkę w muzeach i na wystawach w galeriach sztuki. Będą spacerować po pięknych parkach, zwiedzać zabytki... Mogą powędrować szlakiem opolskiej Wenecji, by w romantycznej scenerii nad wodą szeptać sobie czułe słówka. Spragnionych spotkania z historią singli z województwa opolskiego zapraszamy do zwiedzenia wspaniałego dworu Komorno z romantycznym parkiem z 1800 roku, do średniowiecznego grodu pod Byczyną oraz do zamku w Namysłowie. Taka randka kulturalno-historyczna jest wielką przyjemnością, a także niezłą lekcją historii regionu i Polski. A tęskniących za kulturą wyższą singli z województwa opolskiego, poszukujących bratniej duszy, którzy rozumieją muzykę klasyczną i sztukę dramatyczną kierujemy do opolskiego Teatru im. Jana Kochanowskiego, Teatru Lalki i Aktora im. Smolki oraz Filharmonii opolskiej im. J. Elsnera.

Czytaj także:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Gdańska
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego


 
Komentarze (0)

Single opolscy - randka kulturalno-historyczna  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij