Single szczecińscy - spotkania z kulturą we dwoje

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w zachodniopomorskim, miejsca dla singli ze Szczecina

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety zachodniopomorskie 

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni zachodniopomorskie

Gdzie pójść na randkę w zachodniopomorskim?

Single szczecińscy uwaga - to dla Was! Pragniemy zaprezentować Wam miniprzewodnik po ciekawych zakątkach tego miasta, by wszyscy samotni z województwa zachodniopomorskiego mogli odnaleźć tu swoja miłość! Single ze Szczecina nie mogą narzekać na brak atrakcji, nie sposób się tu nudzić. Bogata oferta zarówno kulturalna, jak i turystyczna, wszystkim samotnym szczecinianom wychodzi naprzeciw. A wyjątkowe warunki geograficzne tego miasta możliwość zapoznania się osobom samotnym tylko ułatwiają!

Ciekawe miejsca dla singli i osób samotnych

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, niezmiennie urzeka zakochanych urokiem wielu starych budowli, knajpek i zabytków. To miasto, którego dzieje sięgają jeszcze dawnych czasów prasłowiańskich. Skrywa w sobie wiele romantycznych historii i przepięknych miejsc wymarzonych na spacer we dwoje. Tu łatwo się zakochać! Wiele par, które poznały się w MyDwoje.pl, rozwijały swoją znajomość właśnie w Szczecinie. To ciekawe miasto zachęca, by umawiać się na niejedną randkę właśnie tutaj. W Szczecinie można wieść bardzo interesujące życie towarzyskie, przekonajcie się sami.

Życie towarzyskie singli w województwie zachodniopomorskim - kulturalny Szczecin

Wszystkich samotnych i singli z województwa zachodniopomorskiego, spragnionych atrakcji kulturalnych pragniemy zaprosić do wspaniałych miejsc na mapie kulturalnej Szczecina. To właśnie tu samotni i single z zachodniopomorskiego będą mogli wybrać coś dla siebie spośród wielu propozycji z repertuaru takich ośrodków jak Teatr Macownia, Teatr Kana, Teatr Polski czy Teatr Współczesny. Dla amatorów wspomnień z dzieciństwa polecamy widowiska takiej klasy jak "Pippi Pończoszanka" bądź bajkę "Calineczka" w Teatrze Lalek Pleciuga.

Szeroki wachlarz propozycji kulturalnych znajdą też ci single ze Szczecina, którzy najchętniej odpoczywają w towarzystwie muzyki kameralnej albo symfonicznej. Jest wiele okazji, aby umawiać się na takie przyjemne spotkania z kulturą we dwoje. Swój sentyment do muzyki poważnej wszyscy single poszukujący bratniej duszy będą mogli dzielić ze sobą podczas wielu koncertów orkiestry symfonicznej w słynnej szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza lub muzycznych przedstawień w Operze na Zamku. Ta ostatnia skusi swoim repertuarem nawet przedstawicieli młodszego pokolenia singli z województwa zachodniopomorskiego.

Pisząc o kulturalnym Szczecinie, nie sposób nie wspomnieć o bogatej ofercie tutejszych kin, które codziennie przyciągają wielu singli rozwijających swoje romantyczne znajomości. Helios, Kino Zamek, Multikino czy Pionier, to miejsca, gdzie podczas projekcji ulubionego filmu zakochani single będą mogli obdarzyć swojego partnera, partnerkę pierwszym pocałunkiem, czułym objęciem, a może nawet wyszeptać  bardzo czułe wyznanie...

A dla wszystkich samotnych i  singli z Pomorza Zachodniego, którzy zechcą w spontanicznym zrywie zabawić się pod gołym niebem, swoje kurtyny odsłania Amfiteatr Letni w Parku Kasprowicza, gdzie udać się można bądź to na występ któregoś z polskich kabaretów, bądź to na koncert jednego z naszych współczesnych idoli. Niedalekie sąsiedztwo Międzyzdrojów może być z kolei pretekstem do romantycznej wyprawy we dwoje na Wakacyjny Festiwal Gwiazd i jednocześnie niepowtarzalną okazją do osobistego spotkania gwiazd polskiej rozrywki.


Inne strony dla singli:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia
Wyjazdy dla singli

 
Komentarze (0)

Single szczecińscy - spotkania z kulturą we dwoje  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij