Single szczecińscy - spotkania z kulturą we dwoje

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w zachodniopomorskim, miejsca dla singli ze Szczecina

Single ze Szczecina

Gdzie pójść na randkę w zachodniopomorskim?

Single szczecińscy uwaga - to dla Was! Pragniemy zaprezentować Wam miniprzewodnik po ciekawych zakątkach tego miasta, by wszyscy samotni z województwa zachodniopomorskiego mogli odnaleźć tu swoja miłość! Single ze Szczecina nie mogą narzekać na brak atrakcji, nie sposób się tu nudzić. Bogata oferta zarówno kulturalna, jak i turystyczna, wszystkim samotnym szczecinianom wychodzi naprzeciw. A wyjątkowe warunki geograficzne tego miasta możliwość zapoznania się osobom samotnym tylko ułatwiają!

Ciekawe miejsca dla singli i osób samotnych

Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego, niezmiennie urzeka zakochanych urokiem wielu starych budowli, knajpek i zabytków. To miasto, którego dzieje sięgają jeszcze dawnych czasów prasłowiańskich. Skrywa w sobie wiele romantycznych historii i przepięknych miejsc wymarzonych na spacer we dwoje. Tu łatwo się zakochać! Wiele par, które poznały się w MyDwoje.pl, rozwijały swoją znajomość właśnie w Szczecinie. To ciekawe miasto zachęca, by umawiać się na niejedną randkę właśnie tutaj. W Szczecinie można wieść bardzo interesujące życie towarzyskie, przekonajcie się sami.

Życie towarzyskie singli w województwie zachodniopomorskim - kulturalny Szczecin

Wszystkich samotnych i singli z województwa zachodniopomorskiego, spragnionych atrakcji kulturalnych pragniemy zaprosić do wspaniałych miejsc na mapie kulturalnej Szczecina. To właśnie tu samotni i single z zachodniopomorskiego będą mogli wybrać coś dla siebie spośród wielu propozycji z repertuaru takich ośrodków jak Teatr Macownia, Teatr Kana, Teatr Polski czy Teatr Współczesny. Dla amatorów wspomnień z dzieciństwa polecamy widowiska takiej klasy jak "Pippi Pończoszanka" bądź bajkę "Calineczka" w Teatrze Lalek Pleciuga.

Szeroki wachlarz propozycji kulturalnych znajdą też ci single ze Szczecina, którzy najchętniej odpoczywają w towarzystwie muzyki kameralnej albo symfonicznej. Jest wiele okazji, aby umawiać się na takie przyjemne spotkania z kulturą we dwoje. Swój sentyment do muzyki poważnej wszyscy single poszukujący bratniej duszy będą mogli dzielić ze sobą podczas wielu koncertów orkiestry symfonicznej w słynnej szczecińskiej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza lub muzycznych przedstawień w Operze na Zamku. Ta ostatnia skusi swoim repertuarem nawet przedstawicieli młodszego pokolenia singli z województwa zachodniopomorskiego.

Pisząc o kulturalnym Szczecinie, nie sposób nie wspomnieć o bogatej ofercie tutejszych kin, które codziennie przyciągają wielu singli rozwijających swoje romantyczne znajomości. Helios, Kino Zamek, Multikino czy Pionier, to miejsca, gdzie podczas projekcji ulubionego filmu zakochani single będą mogli obdarzyć swojego partnera, partnerkę pierwszym pocałunkiem, czułym objęciem, a może nawet wyszeptać  bardzo czułe wyznanie...

A dla wszystkich samotnych i  singli z Pomorza Zachodniego, którzy zechcą w spontanicznym zrywie zabawić się pod gołym niebem, swoje kurtyny odsłania Amfiteatr Letni w Parku Kasprowicza, gdzie udać się można bądź to na występ któregoś z polskich kabaretów, bądź to na koncert jednego z naszych współczesnych idoli. Niedalekie sąsiedztwo Międzyzdrojów może być z kolei pretekstem do romantycznej wyprawy we dwoje na Wakacyjny Festiwal Gwiazd i jednocześnie niepowtarzalną okazją do osobistego spotkania gwiazd polskiej rozrywki.


Inne strony dla singli:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia
Wyjazdy dla singli

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Wrocławia
Single z Białegostoku
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego

 
Komentarze (0)

Single szczecińscy - spotkania z kulturą we dwoje  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij