Single katowiccy - kulturalna randka w Katowicach

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Jesteś singlem z Katowic i okolic? Sprawdź, kto do Ciebie pasuje.

Single z Katowic

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety śląskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni śląskie

Dokąd na randkę w śląskim

Single z województwa śląskiego znajdą tu wiele przepięknych zakątków, by w swoim rodzinnym mieście miło spędzić czas na romantycznym spacerze we dwoje, aby znaleźć tu swoją miłość. Mogą skorzystać z wielu propozycji oferowanych przez animatorów kultury, jakich tu wcale nie brakuje. Chcemy Wam oto zaprezentować miniprzewodnik po Katowicach, abyście mogli z sympatią poznaną w MyDwoje.pl zaplanować tu swoją pierwszą randkę w województwie śląskim.

Miejsca dla singli i osób samotnych

Katowice to miasto, które jest stolicą województwa śląskiego. To miejsce ściśle powiązane z tradycjami dawnych dzielnic miasta, czyli dziejami Dąbu, Bogucic, Szopienic, Roździenia, Załęża, Ligoty czy Piotrowic. Pomimo, że  prawa miejskie Katowice nabyły stosunkowo niedawno, bo zaledwie w 1865 r., można śmiało powiedzieć, że to tu miały miejsce doniosłe fakty, o których dziś dzieci uczą się na lekcjach historii. Województwo śląskie to miejsce, które było świadkiem również wielu romantycznych historii. I dlatego pragniemy Was namówić, aby właśnie tutaj spróbować się zakochać!

Życie towarzyskie singli w Katowicach - kulturalne Katowice

Wszystkich samotnych ceniących życie towarzyskie oraz singli z województwa śląskiego, spragnionych kulturalnych atrakcji zapraszamy do wspaniałych miejsc na mapie kulturalnej Katowic. To właśnie tu samotni i single z Katowic i okolic będą mogli wybrać coś dla siebie z bogatego repertuaru teatrów i kin. Taka kulturalna randka w Katowicach będzie należała do niezapomnianych. Na początek polecamy spektakle wystawiane przez Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego i Teatr Cogitatur. W Śląskim Teatrze Lalki i Aktora “Ateneum” można podczas jednego z przedstawień powrócić wspomnieniami do beztroskiego dzieciństwa i we dwoje obejrzeć “Piekną i Bestę” czy “Pchłę Szachrajkę”. Teatr Rozrywki z kolei przyciągnie widownię musicali, ale i przedstawień dramatycznych.

Single katowiccy będący melomanami z pewnością odnajdą swoją bratnią duszę podczas koncertów Filharmonii Śląskiej, której wszechstronny repertuar obejmuje też muzykę współczesną, zwłaszcza kompozytorów śląskich. Tradycją też stały się comiesięczne koncerty symfoniczne z cyklu Młoda Filharmonia, co spodoba się szczególnie przedstawicielom singli młodszego pokolenia.

Można śmiało powiedzieć, że kulturalne Katowice, to Katowice muzyczne! Gdy nie będziecie wiedzieć co zrobić z wolnym czasem, bez względu na porę roku, miesiąc czy dzień, śmiało możecie udać się we dwoje do katowickiego Spodka. Tu zawsze coś się dzieje! Od Was tylko zależy, czy zdecydujecie się pójść na koncert artysty rockowego czy też na imprezę sportową. A wszyscy "skazani na bluesa" w czasie kolejnej edycji Rawa Blues Festiwalu w Spodku będą mogli posłuchać m.in. utworów kultowego już dziś artysty, jakim był Rysiek Riedel pochodzący właśnie ze Śląska.

A dla wszystkich samotnych i singli ze Śląska, którzy preferują wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu Letni Ogród Teatralny zaprasza letnią porą na wiele nietuzinkowych przedstawień w katowickim ogrodzie miejskim nieopodal Górnośląskiego Centrum Kultury. 

Czytaj także:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem? 
Single w Polsce: najnowsze doniesienia 

Single z Olsztyna 
Single z Krakowa 
Single z Gdańska 
Single z Poznania
Single z Białegostoku 
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy 
Single z Rzeszowa 
Single ze Szczecina 
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy  
Single z Gorzowa Wielkopolskiego


 
Komentarze (0)

Single katowiccy - kulturalna randka w Katowicach - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij