Single kieleccy - randka w Górach Świętokrzyskich

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w świętokrzyskim, miejsca dla singli z Kielc

Single z Kielc

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety świętokrzyskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni świętokrzyskie

Single ze świętokrzyskiego idą na randkę

Single z województwa świętokrzyskiego nie mogą narzekać na brak pięknych miejsc do romantycznych spacerów oraz wycieczek górskich i to zarówno tych pieszych, jak i np. rowerowych. Bez wątpienia każdy, kto lubi aktywny wypoczynek na łonie natury znajdzie tu coś dla siebie. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia tylko ułatwiają zapoznanie osobom samotnym!

Ciekawe miejsca dla singli i osób samotnych

Kielce pełne są romantycznych historii i pięknych miejsc. Góry Świętokrzyskie leżące w centralnej części województwa świętokrzyskiego, najstarsze obok Sudetów góry w Polsce zapraszają na wspaniałe piesze wędrówki. Kielce to idealne miejsce, by się zakochać. Naszym parom to się udało. Spróbuj i Ty! Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym uroczym mieście, aby wszyscy single z województwa świętokrzyskiego mogli znaleźć miłość w Kielcach!

Życie towarzyskie singli w Kielcach - kulturalne Kielce

Wspaniałe Góry Świętokrzyskie oraz ich najwyższe wzniesienie, Łysica mająca 612 m n.p.m. leżąca w paśmie Łysogór  zachwycą spragnionych natury singli. Trzon Gór Świętokrzyskich stanowi tzw. pasmo główne, składające się z Pasma Jeleniowskiego, Łysogór i Pasma Masłowskiego. Łysogóry, w całości objęte ochroną w postaci Świętokrzyskiego Parku Narodowego, są najczęściej odwiedzanym rejonem. Często organizowane są tu piesze rajdy i zloty miłośników turystyki, ceniących aktywne życie towarzyskie. Bywa, że są to imprezy organizowane specjalnie dla osób samotnych. Historyczne miejsce w postaci Świętego Krzyża, od którego powstała nazwa gór, Nowa Słupia słynąca z dymarek świętokrzyskich i najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich - Łysica, sprawiają, że od lat licznie przybywają tu turyści z kraju i zagranicy. Taka randka w Górach Świętokrzyskich może być nie lada wyzwaniem, ale i ogromną przyjemnością dla aktywnych singli.

Tęskniących za inną formą spędzania czasu - za kulturą wyższą - singli z województwa świętokrzyskiego, poszukujących bratniej duszy, kierujemy do Teatru Tańca, teatru im. Stefana Żeromskiego oraz Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga. Ciekawym źródłem tematów do rozmowy mogą być wystawy w Galerii Fotografii ZPAF, Galerii Lalki Teatralnej oraz w Galerii Sztuki Współczesnej "Winda".

Single kieleccy mogą także wybrać się na spacer jednym ze szlaków turystycznych. Szlaki piesze oraz rowerowe zachęcają do licznych wycieczek. Dla początkujących proponujemy Szlak zielony Bliżyn - Zagnańsk, natomiast dla wytrawnych piechurów Szlak czarny: Małogoszcz - rezerwat "Milechowy", 15 km. Być może na takiej wycieczce poznasz osobę, która tak jak Ty szuka swojej drugiej połowy i partnera na życie? A może nawet doświadczysz osobiście, jak znaleźć idealnego partnera? Kielce bogate są w ciche romantyczne zakątki - idealne na zapoznanie i zawarcie nowej romantycznej znajomości.

Inne strony dla singli:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia
Wyjazdy dla singli

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Wrocławia
Single z Białegostoku
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy 
Single z Gorzowa Wielkopolskiego 
Komentarze (1)

Single kieleccy - randka w Górach Świętokrzyskich  - dodaj komentarz
Ann 45; 2015-06-12 22:02:01 
Ja uważam, że w Kielcach strasznie trudno umówić się na normalną randkę. Panow po 45 roku zycia, sama mma 45 jest jak kot naplakal. To jeszcze nie wdowcy, zwykle żonaci lub jacyś nieudani kawalerowie. Szukam na MyDwoje bo to jedyne poważne miejsce w sieci chyba i jakies szanse chociaż daje i nadzieje na szczesliwe zakonczenie tej mojej odyseji randkowej.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij