Single z Warszawy - rendez vous z kulturą w tle

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkę w Warszawie, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Warszawy

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet woj. mazowieckie


Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn woj. mazowieckie

Gdzie udać się na randkę w Warszawie?

Single i samotni z województwa mazowieckiego na pierwszą randkę mogą wybrać dla siebie wiele propozycji spośród bogatej oferty kulturalnej, artystycznej, czy nawet turystycznej. Tutaj nie sposób się nudzić. To miejsce daje wiele możliwości do zapoznania się osobom samotnym. Tu trzeba się zakochać! Portal dla Singli MyDwoje.pl przedstawia mały przewodnik po tym przepięknym mieście, by wszystkim samotnym warszawiakom ułatwić to jeszcze bardziej. Proponujemy rendez vous z kulturą w tle.

Wybrane miejsca dla singli i osób samotnych

Warszawa jest dziś największym miastem w Polsce i wciąż dynamicznie się rozwija. Początki stolicy kraju i zarazem Mazowsza datowane są na czasy średniowiecza, a pierwsza pisemna wzmianka o tym miejscu pochodzi jeszcze z 1262 r. Wiąże się z nim wiele legend, jak choćby romantyczna opowieść o Warsie i Sawie, którym Warszawa zawdzięcza dziś swą nazwę. To miasto jest pełne miłosnych historii, które single z województwa mazowieckiego mogą poznać wybierając się we dwoje na romantyczny spacer po jego urokliwych zakątkach. Samotni warszawiacy z pewnością odnajdą tu swoją miłość

Życie towarzyskie singli w Warszawie - kulturalna Warszawa

Wielbiciele sztuki teatralnej z województwa mazowieckiego mogą udać się na jedną z premier, jakie są proponowane tutejszym singlom regularnie w wielu teatrach warszawskich. Deski takich scen jak Teatr Wielki, Teatr Dramatyczny, Powszechny czy Teatr Współczesny regularnie goszczą u siebie sztuki wielkich klasyków. W Teatrze Wielkim single mogli z kolei podziwiać m.in. takie sztuki baletowe, jak Kopciuszek, Anna Karenina czy Romeo i Julia. Warszawa to również centrum kulturalne dla wszystkich samotnych miłośników muzyki poważnej. Filharmonia Narodowa zaprasza osoby samotne z Warszawy na koncerty orkiestry symfonicznej i kameralnej, chóru a także solistów z całego świata.

Z kolei singli poszukujących bratniej duszy, którzy preferują repertuar bardziej współczesny, zapraszamy do Teatru Kwadrat, Teatru Komedia, Teatru Rozmaitości czy też Teatru Starej Prochoffni. Tutaj single z Warszawy podczas spektakli komediowych miło spędzą ze sobą czas. Wiele scen, spośród wymienionych, zaprasza również na przedstawienia kabaretowe, a te – jak wszyscy wiemy - są najlepszą receptą, by doceniając życie towarzyskie poskromić we dwoje swoją samotność.

Single i samotni z Mazowsza mogą również w miłym towarzystwie udać się na koncert któregoś z artystów muzyki rozrywkowej, jakie często odbywają się we wspaniałej akustyce Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki. Wiele osób samotnych lubi oglądać ciekawe filmy w atmosferze kinowej, a zatem na niezobowiązujące spotkanie we dwoje zapraszamy Was do kina! Hity filmowe możecie obejrzeć tutaj w wielu przybytkach X Muzy, jednak jeśli udacie się we dwoje do warszawskiego Fotoplastikonu, będzie to dla Was obojga wizyta na długo niezapomniana!

Czytaj także o singlach: 
Komentarze (0)

Single z Warszawy - rendez vous z kulturą w tle  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij