Biuro matrymonialne > Poradnik > Życie Singla > Single w Polsce > Single z Gdańska, Gdyni i Sopotu

Single z Gdańska, Gdyni i Sopotu - super kulturalna randka

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Dokąd na randkęw Trójmieście

Single z Gdańska, Gdyni i Sopotu

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiety pomorskie

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyźni pomorskie

Single wybierają się na randkę w pomorskim

Single z województwa pomorskiego nie muszą zbyt wiele robić, aby się nie nudzić. Oferta kulturalna dla mieszkańców województwa pomorskiego jest naprawdę bogata! Gdańsk jest największym centrum kulturalnym w północnej Polsce - bez wątpienia każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie. A przecież wspólne zainteresowania, wyjścia na miasto doskonale ułatwiają zapoznanie osobom samotnym! Wystarczy przejrzeć oferty i ogłoszenia matrymonialne MyDwoje.pl z Gdańska i już można zacząć planować pierwsze spotkanie i może to być naprawdę super kulturalna randka!

Idealne miejsca dla singli i osób samotnych

Gdańsk - razem z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. To jedno z najstarszych polskich miast: ma już ponad tysiącletnią tradycję - pełne romantycznych historii i pięknych miejsc. Idealne wręcz, żeby się zakochać. Naszym szczęśliwym parom to się powiodło. Spróbuj także i Ty! Poniżej przedstawimy Ci miniprzewodnik po tym arcyciekawym mieście - aby wszyscy single z województwa pomorskiego mogli znaleźć miłość w Gdańsku! Oto część bogatej oferty dla osób samotnych z okolic Trójmiasta.

Życie towarzyskie singli w Gdańsku - kulturalny Gdańsk

Samotni i single z Gdańska, Gdyni i Sopotu ceniący ciekawe życie towarzyskie i kochający sztukę spotkają się zapewne na rozmaitych festiwalach, m.in. na Festiwalu Szekspirowskim, na Jarmarku św. Dominika, czy na Gdańskim Festiwalu Dobrego Humoru. Spragnionych spotkania z historią singli z Gdańska, miasto kusi wieloma zabytkami i ciekawymi muzeami: m.in. Muzeum Westerplatte czy kartograficznym. Można się wybrać na spacer we dwoje pod historyczną Latarnię Morską, a także pod Pomnik Poległych Stoczniowców. Na Długim Targu można podziwiać perły architektury: Drogę Królewską, Dwór Artusa, Złotą Bramę czy Kościół Mariacki.

Oliwa, dzielnica Gdańska, zaprasza gdańskich singli m.in. do zoo i do muzeum etnograficznego, a także do Katedry na sławne koncerty organowe. A tęskniących za kulturą wyższą singli poszukujących drugiej połówki, którzy rozumieją muzykę klasyczną i sztukę teatralną kierujemy do filharmonii, opery lub teatru. Tam czekają Was niezapomniane chwile!

Czytaj także:

Portal randkowy szansą dla samotnych
Jesteś chronicznym Singlem?
Single w Polsce: najnowsze doniesienia
Wyjazdy dla singli

Single z Olsztyna
Single z Krakowa
Single z Wrocławia
Single z Poznania
Single z Białegostoku
Single z Kielc
Single z Torunia i Bydgoszczy
Single z Rzeszowa
Single ze Szczecina
Single z Katowic
Single z Opola
Single z Lublina
Single z Zielonej Góry
Single z Łodzi
Single z Warszawy
Single z Gorzowa Wielkopolskiego

 
Komentarze (0)

Single z Gdańska, Gdyni i Sopotu - super kulturalna randka  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij