strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Jesteś tutaj: MyDwoje.pl > Poradnik > Życie Singla > Single w Polsce > Single z Rzeszowa

Single z Rzeszowa - randki w Rzeszowie
Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest

Dokąd na randkę w Rzeszowie, miejsca dla singli i osób samotnych

Single z Rzeszowa
Podobne artykuły
 Sylwester 2014/2015 - oferty dla singli i nie tylko
 Single z Torunia - randki w Toruniu i Bydgoszczy
 Single z Kielc - randki w Kielcach
 Życie singla - badanie CBOS
 Pożegnaj swoją samotność

Jesteś singlem z Rzeszowa i okolic? Sprawdź, kto do Ciebie pasuje

> Oferty matrymonialne kobiet singli z Rzeszowa i województwa podkarpackiego

> Oferty matrymonialne mężczyzn singli z Rzeszowa i województwa podkarpackiego

Rzeszów to położona nad Wisłokiem stolica województwa podkarpackiego. Jest największym miastem południowo-wschodniej Polski, miejscem romantycznych spotkań wielu zakochanych. To jednocześnie ważny ośrodek handlowy, kulturowy i akademicki, co dodatkowo sprzyja temu, by właśnie tutaj odnaleźć prawdziwe uczucie. To tutaj single z Podkarpacia mogą zaplanować swoją pierwszą randkę, spacer we dwoje czy napisać swój własny scenariusz romantycznej historii. Specjalnie dla wszystkich singli z Rzeszowa przedstawiamy miniprzewodnik po tym swoistym mieście. Jesteśmy przekonani, że jego bliższe poznanie może być wspaniałą okazją, by miłość między dwojgiem samotnych osób mogła rozkwitnąć w pełni.

Życie towarzyskie singli w Rzeszowie - kulturalny Rzeszów

Swoją sentymentalną podróż po Rzeszowie samotni i single zazwyczaj rozpoczynają od Pomnika Czynu Rewolucyjnego, który, choć jego odsłonięcie miało miejsce wiele lat temu bo w 1974 r., ciągle budzi wiele kontrowersji. Warto spotkać się w tym miejscu, by samemu przekonać się o jego charakterze. Często właśnie w tym punkcie miasta single z Rzeszowa wyznaczają swoje pierwsze spotkania, które stają się początkiem ich romantycznej znajomości.

Stolica Podkarpacia przyciąga swoim specyficznym urokiem wielu amatorów wydarzeń kulturalnych. To tu na rzeszowskim Rynku single z Rzeszowa mogą obserwować na scenie występujących solistów scen polskich i zagranicznych. A Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie to już instytucja sama w sobie! Nie sposób nie wspomnieć też o Teatrze Maska, którego malownicze spektakle kukiełkowe zachwycają wszystkich widzów.

Wielu melomanów, singli poszukujących bratniej duszy, spotkać można w Filharmonii im. A. Malawskiego i w pobliskim Łańcucie, gdzie co roku odbywa się słynny Festiwal Muzyczny w Łańcucie. Single z regionu Podkarpacia maja niebywałą okazję na zapoznanie się i zawarcie nowej romantycznej znajomości przy akompaniamencie kameralnej muzyki. Atmosfera łańcuckiego zamku i jego otoczenie stanowi bezcenny walor tego wydarzenia, a słuchaczom pozwala przenieść się w inny, ukryty tylko w marzeniach samych singli, świat czaru i piękna.

oceń artykuł:
[ 0 / 6 z 0 oddanych głosów ]
 

Komentarze (1)


dodaj komentarz
 SpeedDates 2014-01-31 13:47:06 
komentarz usunięty przez moderatora

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Twarze MyDwoje
KA41248B, 54 lata
agent celny, Odense
M1C49FD1, 55 lat
emeryt, Białogard
 
 więcej Twarzy  więcej Twarzy
MA34C1D1, 39 lat
lawyer, Köln
M53583FD, 62 lata
Lehrer am Gymnasium, Kreuzau
 więcej ofert zagranicznych
| Praca | Pomoc | Polityka prywatności | Regulamin | Usługi i cennik | Kontakt | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu | Wersja mobilna |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij