Biuro matrymonialne > Usługi > Test Doboru Partnerskiego

Dopasowanie partnerów z Testem Doboru Partnerskiego

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
Test Doboru Partnerskiego

Test partnerski MyDwoje to sprawdzona metoda doboru partnerów

Zgodność osobowości partnerów jako główny filar doboru partnerskiego w MyDwoje

Dopasowanie partnerów z Testem Doboru Partnerskiego to skuteczna metoda kojarzenia szczęśliwych par w naszym internetowym biurze matrymonialnym. Opiera się ona o rzetelny i miarodajny test psychologiczny. Test Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl został przygotowany przez doświadczonego psychologa, wieloletniego terapeutę par małżeńskich Andrzeja Rutowskiego. Oparty jest na naukowej psychologicznej metodzie doboru partnerów, gdzie najważnijeszym kryterium jest zgodność osobowości Przykładowe wyniki Testu: wynik Testu dla Ciebie - Profil Partnerski oraz wynik dla partnerów - Zgodność Osobowości. Test Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl bada obszary osobowości, które mają duże znaczenie dla trwałości relacji partnerskiej. Tylko odpowiednia (i dla każdej pary inna!) najlepsza kombinacja cech osobowości zwiększa szanse danej pary, aby to właśnie ich związek był długotrwały i dawał obydwojgu partnerom zadowolenie i uczucie spełnienia w miłości.

Temperament łączy szczęśliwe pary

Zagadnieniem zerowym (podstawowym) wydaje się zgodność najprostszych rytmów fizjologicznych - czyli temperament, na który składają się spontaniczność, szybkość działania, towarzyskość i ekspresyjność. Zgodność w tym obszarze jest konieczna, aby mówić o udanym związku! Inne komponenty temperamentu są dużo mniej istotne dla doboru partnerów.
Czyataj więcej nt: Różnice temperamentu partnerów

Wzajemne uzupełnianie się partnerów

Z wielu komponentów charakteru najistotniejsze tu są: ugodowość, podejrzliwość, drobiazgowość, konserwatyzm. Uwieńczeniem jest dojrzałość psychiczna, cecha charakteru, na którą pracujesz całe życie, choć wielu ludzi nie osiąga jej nigdy. Z dwojga partnerów przynajmniej jedno musi być dojrzałe, inaczej związek będzie zabawą z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością!
Więcej na temat podobieństw i różnic przeczytasz tu: Podobieństwa i różnice

Zgodne cele i życiowe wartości partnerów

Test ujawnia także wyznawane wartości i życiowe priorytety. Są to obszary osobowości, które w każdym szczęśliwym związku muszą stanowić wspólny fundament (są to wartości życiowe i cele).
Czytaj więcej o wartościach, jako filarze szczęśliwego związku:
Najważniejsze wartości w związku

Podobne granice tolerancji w związku

Relacja partnerska powinna być symetryczna. Trudno oczekiwać od kogoś czegoś, czego sami nie potrafimy mu zapewnić. Test partnerski pozwala więc wyróżnić osoby o zupełnie różnych obszarach tolerancji, co wyklucza porozumienie się. Tak dobierają się szczęśliwe pary

Kryteria własne wobec partnera


Ponadto każdy Użytkownik także sam usawia zaawansowane kryteria wyszukiwania. Jest ich 11 a wśród nich znajdują się m.in.: stan cywilny, chęć posiadania dzieci, stosunek do palenia, religii, sylwetka). Jak ustalić wywarzone kryteria i które kryterium wyszukiwania jest najważniejsze.

Wzajemna zgodność kryteriów partnerów


Polecamy pary, które spełniają wzajemnie swoje indywidualne kryteria jak wiek, wzrost, wykształcenie, stan cywilny inne, więcej o wzajemnej zgodności kryteriów. Wzajemna zgodność kryteriów partnerów.
Warto skorzystać nowego, łatwego i inspirującego rozwiązanie ułatwiającego nawiązanie kontaktu samotnym singlom: FLIRT 2.0 to nowość na rynku portali randkowych.

podejście na serio

Andrzej Rutowski

Psycholog MyDwoje - terapeuta małżeński

Autor Testu Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl

Obszary osobowości istotne w związku:

 • komunikatywność
 • ekspresyjność
 • wrażliwość
 • ugodowość
 • systematyczność
 • dojrzałość psychiczna
 • granice tolerancji partnerów
 • oczekiwania wobec partnera

Test partnerki z internetu w praktyce

Jan poznał swoją partnerkę w MyDwoje.pl. (para Katarzyna i Jan) W programie TVP2 "Miłość po 50-tce" mówił, co myśli o teście dopasowania mydwoje.pl.

Test Doboru Partnerskiego w praktyce - jan poznał partnerkę w MyDwoje
Test partnerski z internetu - Pytanie na śniadanie - miłość po 50-tce

Więcej na temat:
Test psychologiczny w doborze partnerskim

Test psychologiczny

Nauka:
Dr Skowroński, psycholog i seksuolog MyDwoje.pl

Dr n.hum. Dariusz P. Skowroński
psycholog i seksuolog kliniczny
Filmowe porady psychologa i seksuologa


 
Komentarze (0)

Dopasowanie partnerów z Testem Doboru Partnerskiego - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij