Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Wywiad walentynkowy MyDwoje w Radio ZET

Wywiad walentynkowy MyDwoje w Radio ZET

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Walentynki z MyDwoje w Radio ZET

 Czy w Internecie można przeżyć miłość?

Radio Zet: W studiu z nami już specjalistka od dobierania par, przedstawicielka portalu MyDwoje.pl, pani Katarzyna Krawczyk, dzień dobry.

MyDwoje.pl: Dzień dobry, witam.

Czy w Internecie rzeczywiście można przeżyć miłość?

Radio Zet: Na początek, rozluźniająco. Czy w Internecie rzeczywiście można przeżyć miłość?

MyDwoje.pl: Oczywiście, że tak. To zależy od tego, czy tak naprawdę szukamy. Można logować się na różnych portalach internetowych i tej miłości tak w rzeczywistości nie szukać. Jeśli wejdziemy na portal konkretny i mamy już jakiś wybrany ideał partnera, wybrane cechy charakteru, to tę miłość możemy znaleźć. Trzeba zapytać najpierw siebie, kogo szukamy i po co kogoś szukamy.

Czy w Internecie można łatwiej ukryć wady? 

Radio Zet: Czy nie jest tak, że ludzie ukrywają na takich portalach swoje wady, nie mówią wielu rzeczy o sobie, nie mówią na przykład, jak reagują na stres? Takich rzeczy się tam nie wypełnia, a potem wychodzi szydło z worka i czar pryska?

MyDwoje.pl: Tak, to się zdarza. Natomiast patrząc przez pryzmat naszego portalu MyDwoje.pl, posiadamy narzędzie jakim jest Test Doboru Partnerskiego, w którym określamy pewne cechy, niezbędne do tego, żeby znaleźć idealnego partnera. Test jest tak skonstruowany, że nie jesteśmy w stanie ukryć niektórych cech. Istnieją pytania, których sami sobie zazwyczaj nie zadajemy - jak chociażby o ukrywaniu czegoś.

Radio Zet: Czyli maszyna jest sprytniejsza od nas i dowiaduje się o nas więcej, niż chcielibyśmy sami powiedzieć o sobie?

MyDwoje.pl: Stuprocentowo!

Jak zacząć rozmowę?

Radio Zet: Jak już nas połączy ta maszyna w pary z kimś,  to jak zacząć rozmowę?

MyDwoje.pl: To też mogę powiedzieć na postawie naszego portalu MyDwoje.pl, jak to się dzieje. Kiedy wypełniamy nasz Test Doboru Partnerskiego i wypełni go również druga osoba, testy w pewnym stopniu możemy na siebie nałożyć. Kiedy nałożymy na siebie te testy określą one (Zgodność Osobowości - przyp.red), że ktoś lubi na przykład... spędzać czas w parku (podpowie FLIRT 2.0  - przyp.red.). W tym momencie możemy się zapytać o jego ulubiony park w danej miejscowości czy ilość czasu, jaki  wykorzystuje na spacery w ciągu dnia.

Radio Zet: Albo możemy się od razu umówić w parku?

MyDwoje.pl: Można, oczywiście. Warto zawsze zaczynać rozmowę od swoich pasji, bo jeśli zaczynamy mówić o czymś, co nas interesuje, od razu nasza ekspresja wzrasta.

Ważne, by próbować, nie rezygnować po pierwszej wymianie zdań

Radio Zet: A często tak jest, że na przykład po jednym razie, jednej rozmowie wiemy, czy chcemy dalej z tą osobą rozmawiać, czy rezygnujemy po pierwszej wymianie zdań?

MyDwoje.pl: Myślę, że próbujemy. Jeśli ktoś jest zdecydowany na poszukiwanie miłości i rzeczywiście tą miłość chce odnaleźć, to z pewnością daje więcej szans. (Mamy szansę na miłość od drugiego wejrzenia.)

Zobacz całość: Popołudnie z Radiem ZET

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij