Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Wywiad walentynkowy MyDwoje w Radio ZET

Wywiad walentynkowy MyDwoje w Radio ZET

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Walentynki z MyDwoje w Radio ZET

 Czy w Internecie można przeżyć miłość?

Radio Zet: W studiu z nami już specjalistka od dobierania par, przedstawicielka portalu MyDwoje.pl, pani Katarzyna Krawczyk, dzień dobry.

MyDwoje.pl: Dzień dobry, witam.

Czy w Internecie rzeczywiście można przeżyć miłość?

Radio Zet: Na początek, rozluźniająco. Czy w Internecie rzeczywiście można przeżyć miłość?

MyDwoje.pl: Oczywiście, że tak. To zależy od tego, czy tak naprawdę szukamy. Można logować się na różnych portalach internetowych i tej miłości tak w rzeczywistości nie szukać. Jeśli wejdziemy na portal konkretny i mamy już jakiś wybrany ideał partnera, wybrane cechy charakteru, to tę miłość możemy znaleźć. Trzeba zapytać najpierw siebie, kogo szukamy i po co kogoś szukamy.

Czy w Internecie można łatwiej ukryć wady? 

Radio Zet: Czy nie jest tak, że ludzie ukrywają na takich portalach swoje wady, nie mówią wielu rzeczy o sobie, nie mówią na przykład, jak reagują na stres? Takich rzeczy się tam nie wypełnia, a potem wychodzi szydło z worka i czar pryska?

MyDwoje.pl: Tak, to się zdarza. Natomiast patrząc przez pryzmat naszego portalu MyDwoje.pl, posiadamy narzędzie jakim jest Test Doboru Partnerskiego, w którym określamy pewne cechy, niezbędne do tego, żeby znaleźć idealnego partnera. Test jest tak skonstruowany, że nie jesteśmy w stanie ukryć niektórych cech. Istnieją pytania, których sami sobie zazwyczaj nie zadajemy - jak chociażby o ukrywaniu czegoś.

Radio Zet: Czyli maszyna jest sprytniejsza od nas i dowiaduje się o nas więcej, niż chcielibyśmy sami powiedzieć o sobie?

MyDwoje.pl: Stuprocentowo!

Jak zacząć rozmowę?

Radio Zet: Jak już nas połączy ta maszyna w pary z kimś,  to jak zacząć rozmowę?

MyDwoje.pl: To też mogę powiedzieć na postawie naszego portalu MyDwoje.pl, jak to się dzieje. Kiedy wypełniamy nasz Test Doboru Partnerskiego i wypełni go również druga osoba, testy w pewnym stopniu możemy na siebie nałożyć. Kiedy nałożymy na siebie te testy określą one (Zgodność Osobowości - przyp.red), że ktoś lubi na przykład... spędzać czas w parku (podpowie FLIRT 2.0  - przyp.red.). W tym momencie możemy się zapytać o jego ulubiony park w danej miejscowości czy ilość czasu, jaki  wykorzystuje na spacery w ciągu dnia.

Radio Zet: Albo możemy się od razu umówić w parku?

MyDwoje.pl: Można, oczywiście. Warto zawsze zaczynać rozmowę od swoich pasji, bo jeśli zaczynamy mówić o czymś, co nas interesuje, od razu nasza ekspresja wzrasta.

Ważne, by próbować, nie rezygnować po pierwszej wymianie zdań

Radio Zet: A często tak jest, że na przykład po jednym razie, jednej rozmowie wiemy, czy chcemy dalej z tą osobą rozmawiać, czy rezygnujemy po pierwszej wymianie zdań?

MyDwoje.pl: Myślę, że próbujemy. Jeśli ktoś jest zdecydowany na poszukiwanie miłości i rzeczywiście tą miłość chce odnaleźć, to z pewnością daje więcej szans. (Mamy szansę na miłość od drugiego wejrzenia.)

Zobacz całość: Popołudnie z Radiem ZET

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij