Biuro matrymonialne > Poradnik > Randki w sieci > ABC randkowania > Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet?

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet?

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
Jak zacząć rozmowę

Świetne miejsce do poznawania dziewczyn


Randka z dziewczyną poznaną w internecie? Czemu nie! Portale randkowe to świetne miejsce, w którym można poznać  wiele fajnych dziewczyn i zacząć z nimi rozmowę. Zdecydowałeś się na darmowe randki i chcesz poznać miłą dziewczynę.Tylko jak to zrobić?

Pierwsza wiadomość: najważniejsza w rozmowie!

Zalogowałeś się na portalach randkowych, przejrzałeś setki profili dziewczyn, wybrałeś kilka lub kilkanaście z nich i zastanawiasz się, co dalej? Musisz zacząć rozmowę z dziewczyną, najlepiej w taki sposób, który wzbudzi w kobiecie bardzo duże zaciekawienie i chęć napisania automatycznej odpowiedzi. Musisz mieć na uwadze, że najbardziej atrakcyjne dziewczyny z portali randkowych mogą dostawać codziennie nawet po kilkadziesiąt wiadomości od różnych mężczyzn! W takim natłoku wiadomości łatwo przeoczyć którąś z nich, a część dziewczyn po prostu przegląda tylko niektóre wiadomości, resztę kasując lub pozostawiając nie otwartą.

Jak zatem można temu zaradzić?

Wyróżnij swoją wiadomość już na pierwszy rzut oka, dając jej wyjątkowy, oryginalny, może nawet zaskakujący tytuł. W tytule na pewno nie pisz tego, co piszą prawie wszyscy mężczyźni:

 • Nie praw dziewczynie banalnych komplementów, które ju na pierwszy rzut oka pokażą jej, że chcesz się najzwyczajniej podlizać, nie pisz też wiadomości w stylu: „Zapraszam do kontaktu”, „Poklikajmy razem”, "Hejka", "Co słychać" itd. To tylko pokazuje dziewczynie że nie wiesz jak do niej zagadać i liczysz na to, że to ona tak naprawdę sama rozpocznie i poprowadzi waszą rozmowę.
 • Jeżeli będziesz popełniał wspomniane powyżej błędy, to istnieje olbrzymia szansa na to, że Twoja wiadomość zginie w natłoku setek innych wiadomości, a Ty najzwyczajniej pozostaniesz bez żadnej odpowiedzi.
 • Jeżeli chodzi o sam tytuł wiadomości, to o wiele lepszym pomysłem jest tak zaskoczyć dziewczynę, aby ciekawość nie dawała jej spokoju i natychmiast chciała otworzyć Twoją wiadomość, aby zobaczyć co tam do niej napisałeś. Zobacz zresztą na tych kilka tytułów wiadomości, które oczywiście później muszą nawiązywać do treści danej wiadomości: „Zaskoczyło mnie to Twoje zdjęcie..”, „Wygląda na to, że jesteś MEGA odważna :)”, „Kto Cię tego nauczył?”, „Ty tak zawsze?”

Jak natomiast powinna wyglądać treść pierwszej wiadomości?


 • Na samym początku nie pisz kobiecie długiej wiadomości. Pierwsza wiadomość ma za zadanie tylko wzbudzić jej zainteresowanie Twoją osobą. Długiego wypracowania najzwyczajniej kobiecie nie będzie chciało się czytać. Pamiętaj o tym że bardzo atrakcyjne dziewczyny dostają codziennie nawet kilkadziesiąt wiadomości!
 • Poświęć trochę czasu, aby dokładnie przyjrzeć profil danej kobiety i zapoznać się z tym co tam zamieściła. Zwróć uwagę na takie elementy jak:    - zdjęcia,    - opis,    - zainteresowania,    - wymarzony partner,    - gdzie mieszka, gdzie pracuje itp.
 • W pierwszej wiadomości staraj się zamieścić nawet bardzo drobne spostrzeżenia na temat tego, co zauważyłeś na jednym z jej zdjęć, lub w jej opisie. Dzięki temu pokażesz kobiecie że nie wysyłasz masowo gotowych wiadomości do wszystkich kobiet. Mimo że nigdy wcześniej nie miałeś żadnego kontaktu z daną kobietą, to napisz do niej wiadomość jak do starej dobrej koleżanki. Bardzo ważną kwestią jest to, aby kobieta czuła się zupełnie swobodnie pisząc z Tobą wiadomości. Jeżeli w Twoich wiadomościach będzie widać niepewność i spory dystans do zawierania nowych znajomości, to kobieta szybko to zobaczy i zacznie odczuwać dokładnie to samo w stosunku do Ciebie.
 • Pamiętaj aby na samym końcu wiadomości zadać kobiecie jakieś pytanie! Musisz wiedzieć że kobiety przeważnie przyjmują pasywną postawę i bardzo rzadko się będzie zdarzać że którąś kobieta przejmie prowadzenie w rozmowie. Przynajmniej nie na samym początku. Jeżeli na końcu swojej wiadomości nie zadasz kobiecie żadnego pytania, to ona po jej przeczytaniu najzwyczajniej nie będzie wiedziała co ma Ci odpisać? Prowadź kobietę na początku waszej znajomości, a zobaczysz że ona fajnie za Tobą podąży.
 • Przed wysłaniem wiadomości, przeczytaj ją jeszcze raz dokładnie, aby sprawdzić czy to co napisałeś jest jasne i zrozumiałe. Posprawdzaj czy nie ma błędów ortograficznych, powstawiaj przecinki i twórz akapity. Mimo że wiele drobnych błędów może wynikać ze zwykłego pośpiechu, to jednak kobieta czytając taką wiadomość z miejsca może nabrać do Ciebie sporego dystansu.

Jeżeli chodzi o to jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet, to pole do popisu jest naprawdę duże i ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność. Jeżeli mimo wszystko nadal nie będziesz miał pomysłu, jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet, to więcej rożnych podpowiedzi i gotowych przykładów znajdziesz również na moim blogu.


Adam - Trener rozwoju osobistego i uwodzenia kobiet
Czytaj cały artykuł:

http://uwodzenieuk.com/jak-napisac-pierwsza-wiadomosc-do-dziewczyny-na-portalu-randkowym/


Czytaj również:
 
Komentarze (1)

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet? - dodaj komentarz
raven164; 2017-01-17 20:20:32 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij