tlptr
p
MyDwoje.pl w rankingach portali randkowych
p
blpbr
Dobór partnerski dla wymagającychDobór partnerski dla wymagających
Bezpieczne randkiBezpieczne randki
Pomoc / FAQPomoc / FAQ
PoradnikPoradnik
AktualnościAktualności
Wydarzenia dla SingliWydarzenia dla Singli
tlptr
p
p
Zarejestruj się bezpłatnie

Darmowe portale randkowe

Szukasz bezpłatnych portali randkowych?

Darmowe portale randkowe - jak je wyszukać? Czy są wśród nich naprawdę dobre? Czy warto, szukając partnera na poważnie, licząc na darmowe portale randkowe? Interesują Cię darmowe portale randkowe, bo dokucza Ci samotność i chcesz znaleźć portal randkowy, który sprosta zadaniu: szukam partnera w sieci, bo chcę chodzić na miłe randki? Nasz portal randkowy MyDwoje.pl jest inny niż zwyczajne darmowe portale randkowe. Chcesz iśc na udaną randkę? My przygotujemy dla Ciebie bezpieczne randki w sieci. Porzuć samotność z naszym skutecznym portalem randkowym, który posiada wiele darmowych opcji.  Sprawdzona metody kojarzenia dostępna bezpłatnieNasz Serwis nie jest to w pełni darmowy serwis randkowy. Większość oferowanych tu opcji otrzymasz w pakiecie bezpłatnym.

Sprawdź jak znaleźć dobry darmowy portal randkowy

Będziesz mógł bezpłatnie:
  •    wypełnić Profil i załadować zdjęcia
  •    wypełnić Test Doboru Partnerskiego i otrzymasz swój unikatowy Profil Partnerski
  •    ustawić własne kryteria wyszukiwania partnerów takie jak wiek, wzrost, miasto, wykształcenie
  •    obejrzeć proponowane Ci przez nas oferty partnerów
> Darmowe usługi na portalu MyDwoje.pl

Test osobowości i wynik gratis

W MyDwoje zarezerwowało się ponad 600  tysięcy singli, szukających udanej randki. Nasza oferta góruje nad innymi darmowymi portalami randkowymi pod względem jakości proponowanych usług. MyDwoje.pl, odmiennie niż popularne darmowe portale randkowe, skupia głównie osoby szukające swojej drugiej połówki z pełną świadomością własnych oczekiwań i jednocześnie otwartych na nowe znajomości. Dzięki sprawdzonej metodzie kojarzenia zaproponujemy Ci osoby najlepiej dopasowane do Ciebie pod względem osobowości, życiowych wartości czy zainteresowań. Nasze sukcesy na tym polu potwierdzają liczne szczęśliwe historie. Wypełnić Test Doboru Partnerskiego możesz bezpłatnie. Za darmo otrzymasz także swój Profil Partnerski oraz wgląd w Zgodność Osobowości z osobami, które Ci proponujemy.

Oferty wg indywidualnych kryteriów wyszukiwania - gratis

Bezpłatnie możesz skorzystać z wyszukiwarki partnerów na pierwszej stronie portalu oraz z kryteriów wyszukiwania po zalogowaniu. Możesz gratis wyszukiwać ofert zawężając je przez wybór 11 kryteriów wyszukiwania jak wiek, wzrost, sylwetka, stan cywilny, stosunek do dzieci, do palenia i inne. Nasze szerokie opcje wyszukiwania uczynią Twój pobyt w MyDwoje przyjemnym, gdyż osoby, z którymi rozpoczniesz korespondencję będą odpowiadały Twoim podstawowym wymaganiom i  prawdopodobnie już wkrótce umówisz się za naszym pośrednictwem na randkę. Nasz serwis oferuje wysoki komfort i skuteczność poszukiwań. Jest to wyższa jakość niż dają w większośći darmowe portale randkowe.

Trusted Shops opinie klientów: 4.31 / 5.00 na podstawie 620 opinii mydwoje.pl

p
blpbr
tlptr
p
twarzeTwarze MyDwoje
p
p
ekonomista, Warszawa, 58 lat, K71E2143
ekonomista, Warszawa
58 lat, K71E2143
p p
Grafik, Opole, 35 lat, MB16825A
Grafik, Opole
35 lat, MB16825A
p
p
blpbr
tlptr
p
paraSzczęśliwe Pary
p


małżeństwaz dziećmina odległość
pary 20+pary 30+pary 40+
p
blpbr
tlptr
p
mediaMedia o nas
p
media

strzalka więcej

p
blpbr
tlptr
p
opinieListy od szczęśliwych Par
p
avatar1
dymek

17.05.2015
Witam Chciałabym podzielić się z Wami dobrą i radosną nowiną :) Jakiś czas temu napisałam,że chcę skasować swój profil...

dymek
K65AA615
51 lat

avatar1
dymek

15.05.2015
Zdecydowałam się na usunięcie mojego konta z Serwisu MyDwoje.pl gdyż poznałam na nim Pana, który może stać się dla mnie ...

dymek
K727CB63
49 lat
socjolog, urzędnik
Łódź

avatar1
dymek

19.04.2015
Witam:) ,,Cierpliwość jest codzienną formą miłości". To cytat jednej ze znanych osób. I rzeczywiście się z tą myślą z...

dymek
K3B241EA
27 lat
Pielęgniarka
Jaworzno

strzalka więcej historii

p
blpbl
tlptr
p
spolecznosciSpołeczności
p
p
p
Mydwoje na InstagramMydwoje na Pinterest
p
blpbr
tlptr
pInteresują Cię darmowe portale randkowe, bo dokucza Ci samotność? Nasz portal randkowy oferuje swoim Użytkownikom wiele bezpłatnych możliwości korzystania z MyDwoje. Bądź aktywny: bierz udział z konkursach, korzystaj z Promocji. Sprawdź gratisy i darmowe usługi naszego portalu randkowego.

Darmowe usługi i promocje w naszym portalu randkowym

Mimo wysokich standardów prowadzenia internetowego biura matrymonialnego, mydwoje.pl oferuje swoim Użytkownikom wiele bezpłatnych możliwości korzystania z MyDwoje. Na drodze miłości nie powinna bowiem stanąć zasobność kieszeni. Wyznajemy zasadę, że jeżeli komuś bardzo na czymś zależy - a tu mowa o poszukiwaniu prawdziwej miłości - to potrafi się tak zaangażować, że jego udział w biurze matrymonialnym będzie chlubą samego portalu randkowego. Dlatego z przyjemnością nagradzamy gratisami:
Zatem, nie czekaj aż miłość sama Cie znajdzie. Weź sprawy w swoje ręce i rozpocznij poszukiwania z portalem randkowym MyDwoje, korzystając z darmowych usług. Bądź aktywny: bierz udział z konkursach, korzystaj z Promocji, a zobaczysz, że niebawem poznasz tu mnóstwo  wartościowych osób, nawiążesz ciekawe i wartościowe przyjaźnie, a w końcu zakochasz się z wzajemnością. Gratisy i darmowe usługi naszego portalu randkowego nie tylko dają Ci taką możliwość, ale również motywuje Cię do aktywności, odpowiednio ją nagradzając. Zobacz sam > Dlaczego warto korzystać szukać miłości przez Internet? Zakochaj się z MyDwoje już dziś!

Opinie o portalu randkowym MyDwoje.pl
Portale randkowe ranking
Portale randkowe opinie

Ciekawe dla Ciebie:

Poradnik/ Blog:

p
blpbr
i
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij