Biuro matrymonialne > Dopasowani partnerzy to siła związku

Dopasowani partnerzy to siła związku

Dopasowani partnerzy to siła związku
Dopasowani partnerzy to podstawa szczęśliwego związku. Czym jest dopasowanie partnerów? Czy Ci, którzy dobrze się znają są do siebie idealnie dopasowani? Czy to, że mają swoje sposoby na poprawianie humoru wystarczy?

Dopasowani partnerzy to podstawa szczęśliwego związku

Ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem

Zarejestruj się w MyDwoje

Czym jest dopasowanie partnerów? Czy Ci, którzy dobrze się znają są wręcz do siebie idealnie dopasowani, przeznaczeni sobie? Czy to, że mają swoje sposoby na poprawianie humoru, nadawanie barw szarej rzeczywistości wystarczy? Czy oznacza to, że ci, którzy znają się krótko, nie mają szansy sprawić drugiej osobie przyjemności, nie są stworzeni dla siebie? Czym jest zgodność charakterów w praktyce? Jeśli chcesz to sprawdzić, zarejestruj się w naszym Serwisie Doboru Partnerskiego i znajdź miłość: osobę z którą będziecie dobrze dopasowani.

Metody dopasowania i doboru partnerów

Czy bywają skuteczne metody doboru partnerów? W Internecie znajdziemy mnóstwo testów i zabaw sprawdzających "kto do Ciebie pasuje",jednak większość z nich trzeba traktować wyłącznie w formie rozrywki. Możemy również znaleźć serwisy, które pretendują do miana matrymonialnych i piszą o poważnym kojarzeniu zainteresowanych, a oferują jedyni dobór na zasadzie podobieństw lub przeciwieństw albo wspólnych zainteresowań i przyciągają głównie promowaniem atrakcyjnych profili. Zaufać możesz jedynie metodom kojarzenia proponowanym przez wiarygodne serwisy. Podobieństwa i różnice powinny być harmonijne rozłożone. Nasz psychologiczny Test Doboru Partnerskiego sprawdza Waszą zgodność osobowości i daje Ci szanse na trwały związek.
A jeśli już jesteśmy w związku, czy dopasowanie zapewnia nam pełen sukces bez wysiłku z naszej strony? Warto pielęgnować wspólne chwile, dbać o drobne gesty i znaleźć czas w ciągu napiętego tygodnia tylko dla siebie, aby Wasz związek rozkwitał, nawet jeśli nie ma szczególnej okazji do celebrowania – jeśli potrzeba, na pewno takowa się znajdzie.

Dopasowanie charakterów w praktyce, czyli wyjścia, karteczki, wierszyki

Chcecie sprawdzić jak jesteście dopasowani? Niech każdy napisze na karteczce co chciałby zrobić, gdzie pojechać i sprawdźcie czy coś się pokrywa – jeśli tak, nawet się nie zastanawiajcie nad realizacją. Aby przeżyć przygodę, czasem wcale nie trzeba wychodzić z domu – można zagrać w jakąś intelektualną grę i trochę porywalizować, można też przygotować przyjęcie dla dwojga (tylko z tego, co jest w domu) lub wspaniałą odprężającą kąpiel, można przeprowadzić ze sobą wywiad albo przejrzeć stare zdjęcia, by na nowo poczuć minione wakacje i naładować akumulator przed kolejnym urlopem. Można też wziąć samochód i pojechać przed siebie – tam, gdzie nigdy jeszcze nie byliście i przypomnieć sobie, jak to było jechać gdzieś bez celu i bez pośpiechu. Istotne jest również dopasowanie seksualne partnerów. Ważne, by także w sypialni podniecać żar uczucia, a dzięki rozmowom i zaangażowaniu  zadbać o potrzeby partnera.

Niedopasowanie charakterów przyczyną kłótni?

Często, gdy analizujemy przyczynę kłótni w związku, dochodzimy do wniosku, że poszło o drobną rzecz, która urosła do ogromnej wskutek nieporozumienia czy zadawnionej urazy, a ta przy danej okazji miała szansę ujrzeć światło dzienne. Czy winne jest temu niedopasowanie charakterów? A gdyby tak spojrzeć inaczej na kwestię małych rzeczy – skoro potrafią zrobić burzę w szklance wody, to z pewnością są w stanie także wiele dobrego zdziałać, pod warunkiem, że mają na celu umilenie komuś dnia, poprawę samopoczucia, czy pocieszenie. Nie zawsze potrzeba wielkich czynów i zorganizowanych akcji, by sprawić komuś przyjemność, czasem wystarczą drobne gesty, które wyrażają nasze uczucie do drugiej osoby. Oczywiście, jeśli wiemy, jakie są ulubione słodycze, utwór, czy tekst piosenki ukochanej osoby, będzie nam łatwiej, ale zrobienie czegoś zupełnie oryginalnego bez tej wiedzy, może również bardzo pozytywnie wpłynąć na partnera. Wystarczy chcieć i wcielić swój mały plan w życie. Jeśli wiemy, że ukochana osoba ma ostatnio trudny czas albo czujemy, że codzienność nas przytłacza – zróbmy sobie święto w środku tygodnia i zafundujmy coś innego, niż zwykle.

Idealnie dopasowani

Chcesz powiedzieć: jesteśmy idealnie dopasowani? Dopasowani partnerzy to podstawa szczęśliwego związku. Piszesz: szukam przyjaźni, szukam miłości? Jeśli szukasz na poważnie, wiesz, że to bardzo ważne, abyście byli dopasowani. Dopasowani nie tylko "wizualnie", ale i pod względem charakterów i życiowych wartości i celów. Podobieństwa i różnice powinny być harmonijne rozłożone. MyDwoje.pl to nowoczesny serwis matrymonialny, który oferuje najwyższy standard usług i dba o bezpieczeństwo Użytkowników. U nas nie musisz się zastanawiać, czy jesteście dopasowani. Test Doboru Partnerskiego sprawdza zgodność osobowości i daje możliwość  wyszukania ofert kandydatów, z którymi masz największą zgodność osobowości i szanse na trwały związek. Wystarczy, że napiszesz: szukam miłości lub szukam przyjaźni. Nasz nowoczesny serwis matrymonialny to Twoja szansa na miłość!


 
Komentarze (1)

Dopasowani partnerzy to siła związku - dodaj komentarz
Janek; 2015-07-08 16:25:37 
W MyDwoje faktycznie oferty dobierane są fajnie, ja jestem zadowolony. Moim zdaniem nie chodzi o to, żeby we wszystkim się zgadzać, tylko, żeby umieć dojść do kompromisu, do porozumienia - tak, by 2 strony były zadowolone.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij