Biuro matrymonialne > Stworzeni dla siebie

Stworzeni dla siebie, czyli para na życie

Stworzeni dla siebie, czyli para na życie
Stworzeni dla siebie to nie podobni lub tacy sami, lecz dopasowani, uzupełniający się, to para, która razem może przejść przez życie. Chcesz poznać partnera, z którym masz wysokie dopasowanie charakterów? Dołącz do MyDwoje.

Szukasz partnera, z którym jesteście dla siebie stworzeni?

Ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem

Stworzeni dla siebie powinni patrzeć w tym samym kierunku

Gdy mówimy oni są stworzeni dla siebie, czyli sobie przeznaczeni myślimy zwykle o parze, która posiada wysoką zgodność charakterów w praktyce. To para, która potrafi razem przejść przez życie. Zarejestruj się w naszym Serwisie Doboru Partnerskiegol i znajdź miłość: osobę z którą będzicie dobrze dopasowani zupełnie, jak byście byli stworzeni dla siebie. Wypełnij Profil i psychologiczny Test Doboru Partnerskiego i obejrzyj oferty dopasowane pod względem zgodności osobowości, zainteresowań i życiowych celów z Tobą. Chcesz, byście byli dopasowani, stworzeni dla siebie, jeszcze zanim nastąpi prawdziwa pierwsza randka? Uwierz, że alchemia miłości możliwa jest również w Internecie.

Stworzeni dla siebie to znaczy podobni jak dwie krople wody?

Czy przeznaczeni, stworzeni dla siebie to ona i on, którzy jak para gołąbków wszystko robi razem, wszędzie chodzi razem, o wszystkim decyduje razem i nawet myślą ciągle o tym samym, oczywiście o sobie nawzajem.  Otóż nie. Stworzeni dla siebie to znaczy potrafiący się uzupełniać i pasujący, jeśli chodzi o życiowe cele i wartości. Nie musicie być identyczni we wszystkim. Podobieństwa i różnice powinny być harmonijnie rozłożone. Nasz psychologiczny Test Doboru Partnerskiego sprawdza Waszą zgodność osobowości i daje Wam szanse na trwały związek. Dopasowani partnerzy to siła związku.

Czasem różnica zdań, inne spojrzenie na daną sytuację i w ogóle mówienie innym głosem niż partner, może być dla związku zbawienne i w żadnym wypadku nie powinno rodzić kłótni, niepokoju i negatywnych emocji. Oczywiście trudno mówić o zakochanych, że są stworzeni dla siebie, jeśli na każdym kroku nie mogą dojść do porozumienia, wszystko robiliby inaczej i na każdy temat mają inne zdanie, ale chodzi tu o pewne, dodające świeżości związkowi, sytuacje, które należałoby od czasu do czasu przeżywać, aby iskrzyło między partnerami.

Choćbyśmy byli bardzo podobni do siebie, jak dwie krople wody, mówili niemal jednym głosem, zawsze znajdzie się taka sytuacja, w której będziemy mieli odmienne zdanie lub coś, z czym się nie zgodzimy, gdy usłyszymy z ust partnera. Jeśli umiejętnie przeprowadzimy wymianę zdań, możliwe, że spojrzymy na naszą drugą połówkę świeżym okiem – partner wyda się bardziej elokwentny, błyskotliwy, stanowczy, co akurat będzie się nam podobało. Nie zawsze warto przytakiwać, zwłaszcza jeśli myślimy inaczej. Takie doświadczenie pozwoli nam też dowiedzieć się czegoś o sobie, o drugiej osobie i naszym związku. Dobry jest związek burzliwy, lecz trwały.

Odrobina chłodu lub różne zainteresowania dodają pikanterii każdej parze

Mówi się, że z miłością jest jak z masłem - czasami trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości, nawet nierozłączni, stworzeni dla siebie, mający idealną zgodność osobowości i gruchający jak gołąbki partnerzy czasem potrzebują takich sytuacji, które sprawią, że odświeżą swoje uczucie i podsyci się ten płomień, który kiedyś rozpalili. Oczywiście ów chłód w powiedzeniu może oznaczać wiele, nie chodzi tu o celowe ochładzanie relacji w imię jej poprawienia, ale o sytuację, która się nadarza i pozwala na pokazanie lwiego pazura, postawienie się, zanegowanie zdania partnera bez uszczerbku dla związku, po to, aby doszło do interesującej dyskusji, przekomarzania się, czy sprawdzenia swoich zdolności argumentacyjnych. Ci, którzy od czasu do czasu stosują taką grę, mówią, że nie jest nudno, a wręcz przeciwnie – odkrywają na nowo partnera, jego prawdziwe zdanie na dany temat i jeszcze bardziej się do siebie zbliżają jako kochankowie czy przyjaciele.

Warto więc czasami pozwolić sobie na odrobinę kontrolowanego chłodu, by pokazać swój charakter, mocne strony i aby zaintrygować partnera, który zostanie wybity ze spokojnego i przewidywalnego stanu rzeczy w relacji z nami. Takie podsycające uczucie eksperymenty zaleca się osobom będącym w związkach z dłuższym stażem, chociaż ci, którzy dopiero zaczynają też dobrze, aby raz na jakiś czas znaleźli się w nowej sytuacji i poprowadzili ze sobą intrygującą grę – żeby na co dzień było bardziej kolorowo i nie tak przewidywalnie.


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij