Biuro matrymonialne > Przeznaczeni

Przeznaczeni sobie w każdym calu

Przeznaczeni sobie w każdym calu
Uważasz, że skoro jesteście przeznaczeni sobie, to oznacza, że musicie dzielić wspólnie czas, upodobania, pasje, poglądy, a nawet wyznanie. A co, jeśli nie?

Jak ty rozumiesz, że jesteście sobie przeznaczeni? Czy to wspólnota dusz i czasu?

Wiele osób, które dopiero wchodzą w związek jest przekonanych, że przeznaczeni w każdym calu sobie,  stworzeni dla siebie, to taka para, która ma takie same zainteresowania, bo dzięki temu mają wspólne tematy, podobny sposób patrzenia na świat, podobną wrażliwość, a nawet religie - przy takim podejsciu  odmienne wyznanie religijne czy poglądy polityczne nie wchodzą w grę. Ważna dla nich jest "wspólnota dusz" i ilość spędzanego razem czasu. Ci z kolei, którzy lubią inaczej spędzać swój wolny czas, a układa im się w związku, nie uważają bynajmniej, że są sobie mniej przeznaczeni, dopasowani, niż gdyby mieli cały czas spędzać razem, każdą chwilę przeżywać wspólnie i dzielić się wszystkim.

Daj się poznać i stwórz szczęśliwy związek

Może się okazać, że ktoś polubi czy pokocha nas dokładnie takimi, jakimi jesteśmy, z naszym podejściem do życia i spojrzeniem na świat, ale jest jeden warunek – musimy się otworzyć i dać się poznać. Nie jest to łatwe, zwłaszcza, jeśli jesteśmy na etapie poszukiwania partnera i mamy świadomość, że pewne nasze cechy mogą nas dyskwalifikować. Udawanie kogoś, kim nie jesteśmy szybko wyjdzie na jaw, ale w akcie desperacji, za cenę choć jednej udanej randki, wiele osób jest w stanie zapłacić wiele. Pamiętaj jednak, ze  szczęśliwy związek mimo różnic jest możliwy. Są też tacy, którym z pomocą przychodzi internetowe biuro matrymonialne – to nie relikt dawnych czasów, ale wciąż popularna forma zawierania nowych znajomości. Często korzystamy z takiej pomocy i nie musimy działać sami – wertując portale z ogłoszeniami matrymonialnymi lub próbując nawiązać znajomości face to face.

Przeznaczeni sobie, to znaczy nic na siłę

Warto na początku zadać sobie pytanie, co tak naprawdę jest dla nas ważne w drugiej osobie, niech nie będzie to niekończąca się lista, a zbiór pewnych cech i zachowań dla nas na tyle istotnych, że mogących zaważyć na powodzeniu danej znajomości. Następnie sprawdźmy, czy sami żyjemy zgodnie z zasadami, których szukamy u drugiej połówki i jeśli tak, możemy stawić pierwsze kroki w poszukiwaniach. Najważniejsze w tym wszystkim jednak, to wiedzieć czego się chce i czego oczekuje od siebie i drugiej osoby, a także – dopracować swój profil, jako kandydata na partnera (bez względu na to, czy chodzi o profil na portalu randkowym, czy profil nas jako osoby poszukującej drugiej połówki).

Pokaż kim jesteś i pomóż przeznaczeniu

Warto na pewno nie ograniczać się do jednej formy poszukiwania – zarówno samodzielne poszukiwanie, jak i portal matrymonialny mogą okazać się dobrym pomysłem dla kogoś, kto jest otwarty i nastawiony na owocne poszukiwania. Dobrze jest też nabrać pewności siebie – gdy byliśmy dziećmi, każdy miał ją niejako automatycznie, ale liczne sytuacje w dorosłym życiu wprawiły nas nieco w kompleksy i poczucie, że możemy być gorsi od innych. Być może komuś właśnie tacy się spodobamy, dlatego też warto uczynić ze swoich mocnych stron atuty i ani nie dodawać sobie zasług, ani też nie tuszować tego, co w nas typowe. Jeśli mamy problem z dostrzeżeniem w sobie czegoś pozytywnego czy interesującego, poprośmy bliskich lub profesjonalistów, którzy się na tym znają, aby pomogli nam spojrzeć na siebie z perspektywy innej osoby – potencjalnego partnera. W wówczas na pewno znajdziemy coś, co pozytywnie odróżnia nas od innych i będzie tym, co zechcemy pokazywać, a nie ukrywać w relacji z inną osobą.

Niezależnie od tego, jaki pogląd podzielasz w tej sprawie, możesz się przekonać poprzez Katolickie biuro matrymonialne MyDwoje.pl, że tutaj znajdziesz osobę przeznaczoną Tobie.

Ogłoszenia matrymonialne kobiet ze zdjęciem

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem


Zarejestruj się w MyDwoje i zobacz, że jesteście przeznaczeni sobie!

 
Komentarze (1)

Przeznaczeni sobie w każdym calu - dodaj komentarz
Aniuta; 2015-06-29 11:57:34 
Zapisałam się jakiś czas temu do MyDwoje i widzę sama, że mam duże szanse poznania własciwej osoby, takiej o której powiem: jesteśmy sobie przeznaczeni, jestesmy stworzeni dla siebie :)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij