Czy dopasowani partnerzy kochają mocniej?

Zgodność charakterów w praktyce
Cechy charakteru wpływają na związek partnerski, kształtują go i sprawiają, że jest wyjątkowy. Podobieństwa i różnice w związku, są jak ogień i woda – nie można bez nich żyć. Dowiedz się dlaczego podobieństwa przyciągają się, a różnice fascynują.
2016-06-22
Mieszkanie razem przed ślubem
Zamieszkanie razem przed ślubem tylko pozornie ma na celu poznawanie niedociągnięć w związku i wad partnera. Prawdziwy cel jest inny.
2016-02-25
Miłość bez dzieci - opcja dla pokrewnych dusz
Miłość bez dzieci? Jeśli kochająca się para wykazuje niebywałą zgodność charakterów i poglądów w kwestii swojej bezdzietności - to jest pragmatyzm czy życiowy błąd?
2016-10-10
Czy można wychować sobie partnera
Czy można wychować partnera? Czy wychowywanie mężczyzny ma sens? A może lepiej postawić na najlepsze dopasowanie, budowanie relacji partnerskich i szczęśliwego związku.
2016-05-12
Związek z osobą niepełnosprawną
Każdy człowiek ma prawo do miłości. Udowadniamy, że przysługuje ono również niewidomemu partnerowi. Związek z niepełnosprawnym partnerem może być cudowny. Miłość bez barier jest możliwa!
2015-09-30
Gdy zegar biologiczny tyka
Co zrobić gdy Twój partner nie chce dziecka, a Ty czujesz, że nieubłaganie zegar biologiczny tyka? Rozmawiajcie, a może wszystko ułoży się i osiągniecie kompromis.
2015-09-30
Silna kobieta w związku
Drodzy mężczyźni, kim jest kobieta w związku? Czy jest silna, czy dominująca? Radzimy jak zdjąć maskę silnej kobiety i zbliżyć się do niej. Tak naprawdę, ta niedostępna, silna i twarda jak skała kobieta jest bardzo samotna.
2015-09-30
Uległość i dominacja w związku
Czy uległość w związku jest dobra? Co zrobić jeżeli uważasz, że to właśnie Ty jesteś uległym partnerem i chciałbyś to zmienić? Przecież nie chcesz, by w Waszym związku samotność zagościła na stałe.
2016-10-10
Kobieta z przeszłością, meżczyzna po przejściach
Czy umawiając się na randki we dwoje, bierzesz pod uwagę związek z „mężczyzną po przejściach”? Czy może jesteś „kobietą z przeszłością” i obawiasz się, że idealny partner nie zwróci na Ciebie uwagi? Radzimy jak przełamać te obawy.
2016-10-10
Kobieta jako głowa rodziny
Jeśli poszukujesz przez portal matrymonialny mężczyzny, który zostanie w domu z dzieckiem, a Ty będziesz zarabiać pieniądze, przeczytaj ten artykuł. Małżeństwo wcale nie musi ucierpieć na tym, kiedy to kobieta jest głową rodziny.
2015-09-30
Związek z pracoholikiem
Czy związek z pracoholikiem oznacza samotność? Czy można zrozumieć partnera, który mówi, że kocha, a bez reszty poświęca się pracy? Uświadamiamy, że pracoholizm to uzależnienie od pracy, a partner potrzebuje fachowej pomocy.
2016-10-10
 
Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij