Czy dopasowani partnerzy kochają mocniej?

szukaj
Zgodność charakterów w praktyce
Cechy charakteru wpływają na związek partnerski, kształtują go i sprawiają, że jest wyjątkowy. Podobieństwa i różnice w związku, są jak ogień i woda – nie można bez nich żyć. Dowiedz się dlaczego podobieństwa przyciągają się, a różnice fascynują.
2017-06-19
Mieszkanie razem przed ślubem
Zamieszkanie razem przed ślubem tylko pozornie ma na celu poznawanie niedociągnięć w związku i wad partnera. Prawdziwy cel jest inny.
2016-02-25
Miłość bez dzieci - opcja dla pokrewnych dusz
Miłość bez dzieci? Jeśli kochająca się para wykazuje niebywałą zgodność charakterów i poglądów w kwestii swojej bezdzietności - to jest pragmatyzm czy życiowy błąd?
2016-10-10
Czy można wychować sobie partnera
Czy można wychować partnera? Czy wychowywanie mężczyzny ma sens? A może lepiej postawić na najlepsze dopasowanie, budowanie relacji partnerskich i szczęśliwego związku.
2016-05-12
Związek z osobą niepełnosprawną
Każdy człowiek ma prawo do miłości. Udowadniamy, że przysługuje ono również niewidomemu partnerowi. Związek z niepełnosprawnym partnerem może być cudowny. Miłość bez barier jest możliwa!
2015-09-30
Gdy zegar biologiczny tyka
Co zrobić gdy Twój partner nie chce dziecka, a Ty czujesz, że nieubłaganie zegar biologiczny tyka? Rozmawiajcie, a może wszystko ułoży się i osiągniecie kompromis.
2015-09-30
Silna kobieta w związku, czyli rzecz o równouprawnieniu
Drodzy mężczyźni, kim jest kobieta w związku? Czy jest silna, czy dominująca? Radzimy jak zdjąć maskę silnej kobiety i zbliżyć się do niej. Tak naprawdę, ta niedostępna, silna i twarda jak skała kobieta jest bardzo samotna.
2017-03-16
Uległość i dominacja w związku
Czy uległość w związku jest dobra? Co zrobić jeżeli uważasz, że to właśnie Ty jesteś uległym partnerem i chciałbyś to zmienić? Przecież nie chcesz, by w Waszym związku samotność zagościła na stałe.
2017-06-19
Kobieta z przeszłością, meżczyzna po przejściach
Czy umawiając się na randki we dwoje, bierzesz pod uwagę związek z „mężczyzną po przejściach”? Czy może jesteś „kobietą z przeszłością” i obawiasz się, że idealny partner nie zwróci na Ciebie uwagi? Radzimy jak przełamać te obawy.
2016-10-10
Kobieta jako głowa rodziny
Jeśli poszukujesz przez portal matrymonialny mężczyzny, który zostanie w domu z dzieckiem, a Ty będziesz zarabiać pieniądze, przeczytaj ten artykuł. Małżeństwo wcale nie musi ucierpieć na tym, kiedy to kobieta jest głową rodziny.
2015-09-30
Związek z pracoholikiem - workoholikiem
Czy związek z pracoholikiem oznacza samotność? Czy można zrozumieć partnera, który mówi, że kocha, a bez reszty poświęca się pracy? Uświadamiamy, że pracoholizm to uzależnienie od pracy, a partner potrzebuje fachowej pomocy.
2017-03-16
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij