Czy dopasowani partnerzy kochają mocniej?

szukaj
Zgodność charakterów w praktyce
Cechy charakteru wpływają na związek partnerski, kształtują go i sprawiają, że jest wyjątkowy. Podobieństwa i różnice w związku, są jak ogień i woda – nie można bez nich żyć. Dowiedz się dlaczego podobieństwa przyciągają się, a różnice fascynują.
2017-06-19
Mieszkanie razem przed ślubem
Zamieszkanie razem przed ślubem tylko pozornie ma na celu poznawanie niedociągnięć w związku i wad partnera. Prawdziwy cel jest inny.
2016-02-25
Miłość bez dzieci - opcja dla pokrewnych dusz
Miłość bez dzieci? Jeśli kochająca się para wykazuje niebywałą zgodność charakterów i poglądów w kwestii swojej bezdzietności - to jest pragmatyzm czy życiowy błąd?
2016-10-10
Czy można wychować sobie partnera
Czy można wychować partnera? Czy wychowywanie mężczyzny ma sens? A może lepiej postawić na najlepsze dopasowanie, budowanie relacji partnerskich i szczęśliwego związku.
2016-05-12
Związek z osobą niepełnosprawną
Każdy człowiek ma prawo do miłości. Udowadniamy, że przysługuje ono również niewidomemu partnerowi. Związek z niepełnosprawnym partnerem może być cudowny. Miłość bez barier jest możliwa!
2015-09-30
Gdy zegar biologiczny tyka
Co zrobić gdy Twój partner nie chce dziecka, a Ty czujesz, że nieubłaganie zegar biologiczny tyka? Rozmawiajcie, a może wszystko ułoży się i osiągniecie kompromis.
2015-09-30
Silna kobieta w związku, czyli rzecz o równouprawnieniu
Drodzy mężczyźni, kim jest kobieta w związku? Czy jest silna, czy dominująca? Radzimy jak zdjąć maskę silnej kobiety i zbliżyć się do niej. Tak naprawdę, ta niedostępna, silna i twarda jak skała kobieta jest bardzo samotna.
2017-03-16
Uległość i dominacja w związku
Czy uległość w związku jest dobra? Co zrobić jeżeli uważasz, że to właśnie Ty jesteś uległym partnerem i chciałbyś to zmienić? Przecież nie chcesz, by w Waszym związku samotność zagościła na stałe.
2017-06-19
Kobieta z przeszłością, meżczyzna po przejściach
Czy umawiając się na randki we dwoje, bierzesz pod uwagę związek z „mężczyzną po przejściach”? Czy może jesteś „kobietą z przeszłością” i obawiasz się, że idealny partner nie zwróci na Ciebie uwagi? Radzimy jak przełamać te obawy.
2016-10-10
Kobieta jako głowa rodziny
Jeśli poszukujesz przez portal matrymonialny mężczyzny, który zostanie w domu z dzieckiem, a Ty będziesz zarabiać pieniądze, przeczytaj ten artykuł. Małżeństwo wcale nie musi ucierpieć na tym, kiedy to kobieta jest głową rodziny.
2015-09-30
Związek z pracoholikiem - workoholikiem
Czy związek z pracoholikiem oznacza samotność? Czy można zrozumieć partnera, który mówi, że kocha, a bez reszty poświęca się pracy? Uświadamiamy, że pracoholizm to uzależnienie od pracy, a partner potrzebuje fachowej pomocy.
2017-03-16
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij