Biuro matrymonialne > Usługi > Ranking portali randkowych

Portale randkowe ranking - MyDwoje w czołówce

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
Ranking portali randkowych
Rankingi portali randkowych

W testach branżowych zajmujemy najwyższe pozycje

MyDwoje prowadzi jako poważne biuro matrymonialne w wielu aktualnych rankingach serwisów randkowych i matrymonialnych. Także zdobyło najwyższą pozycję w ocenie testów partnerskich stosowanych w portalach dla singli.

Ranking PC World: "Najciekawszy Test" - oceniając portale matrymonialne

"Test Doboru Partnerskiego MyDwoje.pl najciekawszym testem wśród polskich stron matrymonialnych!
Serwis MyDwoje.pl opiera się na teście osobowości przygotowanym przez znanego terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Jest to chyba najciekawszy test wśród polskich stron matrymonialnych. Badanie obejmuje wiele obszarów osobowości... "

Zobacz ranking PC World portale matrymonialne

Ranking Komputer Świat: "2. miejsce dla MyDwoje" -  serwisy randkowe

Magazyn KOMPUTER ŚWIAT zamieścił ranking portali dla singli planujących randki we dwoje. Przyjrzano się 6 popularnym portalom randkowym, porównując ich ofertę i funkcjonalność. Serwis MyDwoje.pl znalazł się w ścisłej czołówce, zajmując zaszczytne drugie miejsce.

Zobacz ranking serwisów randkowych Komputer Świat

Ranking Raport Kupidyna: "1. miejsce dla MyDwoje" -  serwisy matrymonialne

Raport Kupidyna to pierwsza w Polsce porównywarka portali dla singli szukających przez Internet miłości. Zestawienie serwisów gromadzi najlepsze serwisy randkowe, portale matrymonialne, płatne i darmowe. Portale porównywane są w wielu kategoriach.W rankingu serwisów matrymonialnych MyDwoje.pl zajęło pierwsze miejsce.

Dostaliśmy najwyższe oceny za:
 • test partnerski autorstwa polskiego terapeuty
 • bardzo dużo ofert i kryteriów wyszukiwania
 • szczegółową weryfikację ofert
 • szybką obsługę klienta
 • możliwość logowania się przez facebook

Zobacz ranking serwisów matrymonialnych Raport Kupidyna (06.2014)


Komputer Świat ranking portali randkowych Znak jakości Trusted Shops dla MyDwoje.pl

Magazyn KOMPUTER ŚWIAT zamieścił ranking portali dla singli pt. "Serwisy randkowe: który najlepszy?"

MyDwoje zajęło zaszczytną drugą pozycję zestawienia!

Przyjrzano się 6 popularnym portalom randkowym, porównując ich ofertę i funkcjonalność Serwis MyDwoje.pl znalazł się w ścisłej czołówce, zajmując zaszczytne drugie miejsce. Portal MyDwoje.pl został najlepiej oceniony za m.in. szczegółowy test partnerski, dział porad, wiarygodność profili naszych użytkowników oraz wewnętrzny czat. Redakcja Komputer Świat przyznała nam najwyższą notę za brak reklam na stronie. Serwis MyDwoje.pl znalazł się w ścisłej czołówce, zajmując drugie miejsce za portalem sympatia.pl. W ocenie redakcji jakość tylko tych dwóch portali zasłużyła na ocenę bardzo dobrą. 

PDF Ranking Komputer Świat 

PLUSY mydwoje.pl:

+ szczegółowy test partnerski

+ wiarygodne profile

jakość MyDwoje wg Komputer Świat


Wybrane opinie z artykułu:

 • "Serwis, reklamujący się hasłem „Dobór partnerski wymagających”, stawia na idealne dobranie partnera do naszych oczekiwań. Rejestrując się, musimy poświęcić dość dużo czasu na wypełnienie szczegółowego testu składającego się z ponad 100 pytań! Oprócz profili osób szukających szczęścia na stronie znajdziemy mnóstwo porad dotyczących zawierania związków." sprostowanie MyDwoje.pl - Test Doboru Partnerskiego zawiera dokładnie 100 pytań.

 • "W serwisie mydwoje.pl za darmo do dyspozycji mamy tylko jeden kontakt, a wśród płatnych funkcji jest możliwość wyróżnienia swojego profilu na stronie. Za opłatą można też skorzystać z porady psychologa."

 • "Rekord w edukowaniu i podpowiadaniu singlom, jak skutecznie odmienić swoje życie, bije serwis mydwoje.pl. Przeczytanie wszystkich wskazówek pod wspólnym tytułem: Jak szukać, aby znaleźć miłość? może nam zająć kilka dni."

 • "Liderem zestawienia jest portal Sympatia.pl. Drugie miejsce w rankingu zajęła strona mydwoje.pl. Kolejni docenieni przez redakcję to serwisy eDarling.pl i Przeznaczeni.pl"
  Raport Komputer Świat - Serwisy randkowe: który najlepszy?

 Komputer Świat ranking portali randkowych tabela

źródło: Komputer Świat nr 22 / 2011


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij