Biuro matrymonialne > Portale dla samotnych po 50

Portale dla samotnych po 50

Portale dla samotnych po 50
Szukasz portalu dla samotnych 50+? Mówisz o sobie: samotna wdowa, samotny wdowiec? Nie wiesz jak pokonać ból samotności? Sprawdź nasz portal dla samotnych po 50-tce z bogatą ofertą zweryfikowanych ogłoszeń matrymonialnych. Miłość wydłuża życie!

Szukasz portalu dla samotnych po 50-tce?

Portal dla samotnych po 50-tce? Mówisz pani szuka pana lub poznam panią i chciałbyś, chciałbyś poznać bliską duszy osobę? My wiemy czym jest urok dojrzałych mężczyzn oraz starą prawdę, że dojrzałe kobiety jak dobre wino. Masz pewne obawy dotyczące szukania miłości po pięćdziesiątce? Z MyDwoje masz szansę poznać partnera w Twoim wieku, który idealnie do Ciebie pasuje:

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 46 - 55 lat
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 56 - 66 lat
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 66+ lat

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56 - 66 lat
Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+ lat

Listy Użytkowników: Portal matrymonialny dla dojrzałych

Biuro MyDwoje.pl otrzymuje wiele listów od samotnych po 50-tce,  po 60 - tce którzy szukają portali dla samotnych 50+:

Witam, jestem dojrzałą kobietą, wdową. Szukam mężczyzny, z którym mogłabym spędzić jesień życia, no może też późne lato... Przeżyłam bardzo szczęśliwe lata z moim ukochanym mężem. Dochowaliśmy się trójki dzieci, które w chwili obecnej mają swoje szczęśliwe rodziny. Niestety, nie wszystko ułożyło się po naszej myśli... Kilka ostatnich lat zmagaliśmy się z ciężką chorobą nowotworową. Starałam się być przy nim dzielna, wspierałam go i pomagałam mu, ale widziałam jego cierpienie i, kiedy nie widział, płakałam po cichu.. Mimo to, doceniam każdą chwilę, którą spędziliśmy we dwoje. Dziś zostałam sama w całkiem sporym mieszkaniu. Oczywiście, moje dzieci często mnie odwiedzają. Czasem podrzucają wnuki, ale wieczory w samotności ciągną się w nieskończoność. Nie jestem fanką seriali, a lektury nie zastąpią mi relacji z drugim człowiekiem. Długo zastanawiałam się, czy do Państwa napisać. Ale właśnie ta wieczorna samotność przeważyła. Chyba jestem gotowa na nowy związek. Czuję się jeszcze na całkiem młodo i myślę, że mogę dać komuś trochę ciepła... Ale jeśli mi Państwo nie pomożecie, to już chyba stracę nadzieję. Co Państwo na to?
Pozdrawiam, Teresa

Żałoba po śmierci partnera

Pani Tereso, bardzo dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że rozpocznie Pani poszukiwania z nami - portalem dla samotnych po 50-tce. Wiemy, jak trudne chwile Pani przeżyła. Ciężka choroba nowotworowa partnera, to niesamowity cios. Strata partnera, a zwłaszcza śmierć współmałżonka są niesamowicie bolesnymi doświadczeniami. Często osoby, które utraciły kogoś, kto był im najbliższy, nie wyobrażają sobie, ze mogłyby się jeszcze w kimś zakochać, z kimś związać na stałe. Niektórzy, związek z nową osobą, uważają nawet za zdradę nieżyjącego małżonka. Należy pozwolić sobie na ten ważny czas, jakim jest żałoba po śmierci partnera. Te emocje jednak mijają. U jednych wolniej, u drugich szybciej. Nie ma sensu tego przyspieszać, ani szukać partnera na siłę. Warto jednak otworzyć się na nowe przyjaźnie. Ważne, by nie zamykać się na innych oraz pielęgnować znajomości dawne i nowe. Z czasem przychodzi również otwartość na nowe związki. Pojawią się w Pani życiu panowie, którzy odszukają Panią na hasło: Samotny wdowiec pozna wdowę. Jeżeli czuje się Pani na to gotowa, to najwyższy czas, żeby zacząć szukać . Pani również ma prawo do szczęścia.  Może Pani znów kochać i być kochaną. Prosimy nie tracić nadziei i wybrać nasz portal dla Singli. Pomożemy :)

Portale dla samotnych po 50-tce?

MyDwoje.pl - portal dla samotnych 50+, to dla Pani właściwy wybór wśród portali dla samotnych, osób dojrzałych, na emeryturze. U nas poznało się wiele osób, zobacz pary 50+ po pięćdziesiątce. Łączy ich zgodność osobowości, wspólne wartości, a często już także małżeństwo. Nasz Test Doboru Partnerskiego określi zgodność osobowości pomiędzy Panią a osobami, których oferty matrymonialne ze zdjęciem  od nas Pani otrzyma. Tylko dzięki odpowiedniej, i dla każdej pary innej, najlepszej kombinacji cech osobowości zwiększają się szanse na udany i długotrwały związek, dający obydwojgu partnerom poczucie zadowolenia i spełnienia w miłości. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich oraz na pracach naukowych. Niewykluczone, że z jedną z poznanych na MyDwoje osób połączy Panią jeszcze udane, dojrzałe małżeństwo. Oto nasze małżeństwa z Internetu. Serdecznie życzymy Pani takiej historii.

Rejestrując się na MyDwoje.pl zyskujesz szansę na:

  • nową miłość
  • poważne oferty
  • stabilne uczucie
  • przyjaciela i partnera na całe życie
Zarejestruj się i poznaj innych samotnych 50+

Samotni w sieci
Sam wśród par
Wiecznie samotny mężczyzna
Samotny wdowiec pozna panią
Samotni w Święta, na Boże Narodzenie, w Sylwestra
Samotny mężczyzna - jak mężczyzna odczuwa samotność
Portal z czatem dla samotnych
Forum dla samotnych
Strona dla samotnych
Bank samotnych serc
Imprezy dla samotnych

oceń artykuł:
[ 4.4 / 6 z 12 oddanych głosów ]
 

Komentarze (1)


dodaj komentarz
dodaj komentarz
 Jolanta 2015-07-08 16:34:44 
MyDwoje to moj ulubiony portal. Uwazam, że jest tu sporo osób starszych, lubie mówić na moich rówieśników starsza młodzież lub po prostu dojrzali single. Zwykle udzielam się na forach tu przy artykułach w poradniku, sa bardzo merytoryczne i ludzie piszą kulturalnie i bardzo szczerze, można komuś poradzić lub nawet poprosić o poradę lub pomoc w swojej samtonośći. Miałam przez 3 miesiące abonament i spotkałam kilku miłych panów, nie jakiś oszołomów czy oszustów z sieci. Normalnych mężćzyzn po pięćdziesiatce, którzy szukali jeszcze raz swojej drugiej połowy. Nie tak łatwo jest zakochać się w dojrzałym wieku. A ja bez uczucia to tak nie potrafię. Mam dużo własnych zaitnersowań, pasji i dużo generalnie robię, więc tak bardzo mi nie jest smutno w tej mojej samotności, mąż umarl na raka krtani 6 lat temu, dzieci na studiach w Krakowie. Ja sie nie poddaję. Uważam, że trzeba mieć dużo przyjaciół i fanjnych znajomych. Na intymność przyjdzie może jeszcze czas, ale nic na siłe. Pewnie na jesieni znów aktywuje tu swoje konto o poznam może tym razem kogoś, że moje serce zacznie znów mocniej bic. Haha, jak w mama mia!

Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij