Portale dla samotnych po 50

Szukasz portalu dla dojrzałych samotnych?

Portal dla samotnych po 50-tce to miejsce w sieci dla ciebie, jeśli czujesz się sam wśród par i szukasz forum dla samotnych. Mówisz pani szuka pana  i chciałbyś poznać bliską duszy osobę.  Z MyDwoje masz szansę poznać partnera w Twoim wieku, który idealnie do Ciebie pasuje:


Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 46 - 55 lat


Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 56 - 66 lat

Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne kobiet 66+ lat


Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46 - 55 lat


Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56 - 66 lat


Zdjęcia i ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+ lat


Nasz portale dla samotnych po pięćdziesiątce zna potrzeby starszej młodzieży

Masz pewne obawy dotyczące szukania miłości po pięćdziesiątce? MyDwoje.pl - portal dla samotnych 50+. Samotni w sieci znają ten dobry adres skierowany także do starszej młodzieży, do osób dojrzałych, na emeryturze i samotnych, gdzie można znaleźć partnera na poważnie, szukać na serio w miłej kulturalnej atmosferze pod okiem Administratora, który dba o bezpieczeństwo uczestników tego banku samotnych serc. W naszym portalu spotykają się osoby samotne, aktywni starsi single, którzy pragną przeżyć swoje nową miłość, poznać nową bliską osobę, przyjaciela, przyjaciółkę i razem iść dalej przez życie. U nas poznało się wiele par 50+ po pięćdziesiątce. Partnerów tych łączy zgodność osobowości, wspólne wartości, a niejedna z naszych par zdecydowała się na małżeństwo. Nasz Test Doboru Partnerskiego określa zgodność osobowości pomiędzy partnerami, których proponujemy. Tylko dzięki odpowiedniej, i dla każdej pary innej, najlepszej kombinacji cech osobowości zwiększają się szanse na udany i długotrwały związek, dający obydwojgu partnerom poczucie zadowolenia i spełnienia w miłości. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich oraz na pracach naukowych. Jeżeli czujesz się wiecznie samotnym mężczyzną lub poszukujesz strony dla samotnych to ten portal pasuje do Ciebie. Niewykluczone, że z jedną z poznanych na MyDwoje osób połączy Państwa udane i dojrzałe małżeństwo. Oto nasze małżeństwa z Internetu. Serdecznie życzymy Państwu przeżycia podobnej fascynującej historii.

Rejestrując się na MyDwoje.pl zyskujesz szansę na:

  • nową miłość
  • poważne oferty
  • stabilne uczucie
  • przyjaciela i partnera na całe życie
Zarejestruj się i poznaj innych samotnych 50+


Listy Użytkowników: Portal matrymonialny dla dojrzałych

Biuro MyDwoje.pl otrzymuje wiele listów od samotnych po 50-tce,  po 60 - tce którzy szukają portali dla samotnych 50+:

Witam, jestem dojrzałą kobietą, wdową i chciałabym dać ogłoszenie w ogłoszenia kobiet. Szukam mężczyzny, z którym mogłabym spędzić jesień życia, no może też późne lato... Przeżyłam bardzo szczęśliwe lata z moim ukochanym mężem. Dochowaliśmy się trójki dzieci, które w chwili obecnej mają swoje szczęśliwe rodziny. Niestety, nie wszystko ułożyło się po naszej myśli... Kilka ostatnich lat zmagaliśmy się z ciężką chorobą nowotworową. Starałam się być przy nim dzielna, wspierałam go i pomagałam mu, ale widziałam jego cierpienie i, kiedy nie widział, płakałam po cichu.. Mąż wygrał z chorobą, ale nasze drogi się rozeszły. Mimo to, doceniam każdą chwilę, którą spędziliśmy we dwoje. Mieszkam sama w całkiem sporym mieszkaniu. Oczywiście, moje dzieci często mnie odwiedzają. Czasem podrzucają wnuki, ale wieczory w samotności ciągną się w nieskończoność. Nie jestem fanką seriali, a lektury nie zastąpią mi relacji z drugim człowiekiem. Długo zastanawiałam się, czy do Państwa napisać. Ale właśnie ta wieczorna samotność przeważyła. Chyba jestem gotowa na nowy związek. Czuję się jeszcze na całkiem młodo i myślę, że mogę dać komuś trochę ciepła... Ale jeśli mi Państwo nie pomożecie, to już chyba stracę nadzieję. Co Państwo na to?
Pozdrawiam, Teresa

Poszukiwanie partnera po bolesnych przeżyciach

Pani Tereso, bardzo dziękujemy za zaufanie. Cieszymy się, że rozpocznie Pani poszukiwania z nami - portalem dla samotnych po 50-tce. Wiemy, jak trudne chwile Pani przeżyła. Ciężka choroba nowotworowa partnera, a potem rozwód, to niesamowite ciosy. Strata partnera to bolesne doświadczenie. Gratulujemy Pani pozytywnego nastawienia. Często osoby, które utraciły kogoś, kto był im najbliższy, nie wyobrażają sobie, ze mogłyby się jeszcze w kimś zakochać, z kimś związać na stałe. Niektórzy, związek z nową osobą, uważają nawet za zdradę małżonka. Te emocje jednak mijają. U jednych wolniej, u drugich szybciej. Nie ma sensu tego przyspieszać, ani szukać partnera na siłę. Warto jednak otworzyć się na nowe przyjaźnie. Ważne, by nie zamykać się na innych oraz pielęgnować znajomości dawne i nowe. Z czasem przychodzi również otwartość na nowe związki. Pojawią się w Pani życiu panowie, którzy odszukają Panią na hasło: Samotny wdowiec pozna wdowę. Jeżeli czuje się Pani na to gotowa, to najwyższy czas, żeby zacząć szukać . Pani również ma prawo do szczęścia.  Może Pani znów kochać i być kochaną. My wiemy czym jest urok dojrzałych mężczyzn oraz starą prawdę, że dojrzałe kobiety jak dobre wino. Prosimy nie tracić nadziei i wybrać nasz portal dla Singli. Pomożemy :)

Samotny wdowiec pozna panią

Samotny mężczyzna - jak mężczyzna odczuwa samotność

Portal z czatem dla samotnychImprezy dla samotnych

 
Komentarze (4)

Portale dla samotnych po 50 - dodaj komentarz
Zenon; 2021-03-09 13:56:10 
Przez blisko 15 lat byłem samotnym wdowcem. Dzięki pomocy dzieci, trafiłem na myDwoje.pl. Po miesiącu znalazłem miłość, po raz kolejny w życiu. Ktoś powie: niemożliwe, a ja na to: jak najbardziej! Takie historie nie zdarzają się tylko w filmach. Trzeba dać sobie szansę na ułożenie życia na nowo. Nikt nie jest skazany na bycie samemu po bolesnych przeżyciach, stracie męża czy żony. Czas goi rany. Życie biegnie do przodu. Pozdrawiam całą redakcję portalu i dziękuję za stworzenie tego miejsca.
Samotna Hanna; 2021-01-12 16:20:24 
Ja szukałam klubu samotnych serc dla osób po 50 i znalazłam go właśnie tutaj na portalu mydwoje. Czytałam wiele opinii i widzę, że dzięki temu miejscu, bardzo wiele osób znalazło swoją drugą połówkę lub dobrego przyjaciela w podobnym wieku. Sama długo zastanawiałam się czy portal randkowy to dobre miejsce dla kogoś takiego jak ja, już w kwiecie wieku i po przejściach. Jednak kilkuletnia samotność po nagłej stracie męża dała mi tak we znaki, że postanowiłam coś zrobić dla siebie. Długo szukałam odpowiedniego miejsca i w końcu trafiłam tutaj. Dziś ze Stanisławem tworzymy świetną parę. Mimo starszego wieku nadal obydwoje jesteśmy młodzi sercem i duchem. Bardzo pomógł nam Test Doboru Partnerskiego. Z serca polecam wszystkim wahającym się i samotnym pragnącym położyć kres swojej samotności.
Krysia_P-Jaworzno; 2021-01-12 12:56:37 
Bardzo przyjemny i kulturalny portal dla wszystkich samotnych osób 50+. Oprócz wielu ciekawych ofert jest tutaj mnóstwo interesujących artykułów. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ja moje konto założyłam już ponad miesiąc temu. Od tamtej pory, prowadzę kilka ciekawych konwersacji z nowopoznanymi Panami. Kto wie, czy za jakiś czas któryś z nich będzie moim bliższym przyjacielem na długie samotne wieczory? Osobiście bardzo na to liczę
Jolanta; 2015-07-08 16:34:44 
MyDwoje to moj ulubiony portal. Uwazam, że jest tu sporo osób starszych, lubie mówić na moich rówieśników starsza młodzież lub po prostu dojrzali single. Zwykle udzielam się na forach tu przy artykułach w poradniku, sa bardzo merytoryczne i ludzie piszą kulturalnie i bardzo szczerze, można komuś poradzić lub nawet poprosić o poradę lub pomoc w swojej samtonośći. Miałam przez 3 miesiące abonament i spotkałam kilku miłych panów, nie jakiś oszołomów czy oszustów z sieci. Normalnych mężćzyzn po pięćdziesiatce, którzy szukali jeszcze raz swojej drugiej połowy. Nie tak łatwo jest zakochać się w dojrzałym wieku. A ja bez uczucia to tak nie potrafię. Mam dużo własnych zaitnersowań, pasji i dużo generalnie robię, więc tak bardzo mi nie jest smutno w tej mojej samotności, mąż umarl na raka krtani 6 lat temu, dzieci na studiach w Krakowie. Ja sie nie poddaję. Uważam, że trzeba mieć dużo przyjaciół i fanjnych znajomych. Na intymność przyjdzie może jeszcze czas, ale nic na siłe. Pewnie na jesieni znów aktywuje tu swoje konto o poznam może tym razem kogoś, że moje serce zacznie znów mocniej bic. Haha, jak w mama mia!

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij