Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Zdaniem singli - badania > FLIRT 2.0 to nowość na rynku portali randkowych

FLIRT 2.0 to nowość na rynku portali randkowych

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Kontakt online szybko, łatwo ale indywidualnie! - IP 24.10.2017

19. października 2017 portal randkowy MyDwoje zaproponował nowe, łatwe i inspirujące rozwiązanie ułatwiające nawiązanie kontaktu samotnym singlom za pomocą opcji: FLIRT 2.0 MyDwoje. Przy użyciu kart do elektronicznego flirtu na portalu single mają okazję bez wczytywania się w profil partnera, szukania wspólnych zainteresowań, bez studiowania wyniku Zgodności Osobowości i zgodności wzajemnych kryteriów, zaproponować konwersację, która podkreśla, co łączy daną parę oraz kwestie, które para ta powinna negocjować jeśli chodzi o dopasowanie osobowości czy wzajemne oczekiwania. Nie naruszając strefy komfortu przełamujemy „pierwsze lody”, a flirty, które otrzymujemy są trafne i zachęcają do bliższego poznania.


Flirt 2.0 w portalu randkowym - szybko i łatwo, ale indywidualnie_

Flirt to preludium do związku


Kilkanaście lat temu gry typu „flirt towarzyski” były hitem wszystkich domówek, imprez urodzinowych i Sylwestrów ludzi dorosłych w każdym wieku. Każdy, kto miał ochotę poflirtować, a nie czuł się w tym najlepszy lub nie miał na co dzień ku temu okazji, miał dzięki grze świetny pretekst i pomoc w nawiązywaniu nowych znajomości. Do dziś żywe są emocje, a niejedna para, która swój romans rozpoczęła właśnie takim niewinnym flirtem, obchodzi już kolejną rocznicę ślubu. A co wspólnego ma to z portalem randkowym? Serwis MyDwoje wprowadza flirt w nowej odsłonie jak przystało na internetowe narzędzie do swatania w XXI wieku. Tu każdy samotny singiel może już dziś poznać osoby do niego pasujące wg dopasowania osobowości, stylu życia i życiowych wartości, celów i oczekiwań.

Zalety flirtowania Flirtem 2.0 MyDwoje


 • jest on dostępny online – mamy do wyboru osoby, które tak, jak my poszukują drugiej połówki, wykonały Test Doboru Partnerskiego, określiły swoje kryteria wobec przyszłego partnera/ partnerki i są do nas w dużym stopniu pasujące właśnie pod względem osobowości, życiowych wartości i spełniają nasze kryteria (możemy sprawdzić profil takiej osoby, oraz ją poznać)

 • skraca drogę do zapoznania – korzystamy z gotowych tekstów, które w zabawny i lekki sposób pozwalają na rozpoczęcie znajomości,

 • jest dostępny za darmo – wystarczy się zarejestrować i wypełnić profil online,

 • jest spersonalizowany – akcentuje w tekstach wyniki z Testu Doboru Partnerskiego, podkreśla mocne strony każdej pary, bada granice tolerancji własnych kryteriów wyszukiwania, zainteresowań, stylu życia i daje gotowe propozycje dostosowane do danej pary flirtujących, by nic co ważne nie umknęło uwadze,

 • ośmiela nieśmiałych i pozwala uwierzyć w siebie - dodaje wiary zrezygnowanym, nie ma obawy, że coś co napiszemy zostanie wyśmiane; gotowe teksty dopasowane do każdej pary mają za zadanie zbliżać i ukazywać to co dla nas wspólne, co łączy i podoba się obu stronom. Flirt jest świetnym treningiem dla osób, które mają problem z zapoznaniem; dzięki niemu nawiązanie rozmowy stanie się łatwiejsze.

 • eliminuje rozczarowania - w przypadku odpowiedzi, która nie podejmuje flirtu mamy jasność, zanim zaangażujemy się emocjonalnie w nową znajomość, flirty skasowane są także widoczne jako brak zainteresowania, flirt usunięty w szarej ramce

Flirt jak podryw, lecz delikatniejszy, a sprawa staje się jasna


Flirt jest wyjątkową intelektualną grą między dwojgiem ludzi, która w sposób subtelny wprowadza w świat damsko-męskich relacji i reakcji. To właśnie flirt ułatwia dwóm osobom wzajemne „wyczucie” nastawienia, ewentualnej przychylności drugiej strony. Wymienianie pytań i odpowiedzi pozwala na podgrzanie atmosfery i jest zachętą do bliższego poznania przez listy, które po nim następują, a potem przeniesienie znajomości na grunt realny. Każdy z flirtujących może wybierać spośród dostępnych opcji te, które są dla niego na tym etapie znajomości komfortowe i nie naruszają jego granic tolerancji. Przykłady dostępnych tekstów flirtu dla tych mniej i bardziej odważnych: „Jesteś wrażliwa, czujesz i widzisz więcej niż inni?” „Kochasz emocje, ekspresję i ruch?”, „Nie mam dyplomu, ale kocham książki!”, „Ja także w czasie wolnym: gram na instrumencie”, „Schudnąć mogę później, teraz muszę Ciebie zatrzymać!”, „Moje myśli są coraz mniej uczesane ;)” - prawda, że każdy bez problemu znajdzie tu coś dla siebie? Tylko przez pierwszy weekend działania, flirt został entuzjastycznie wykorzystany przez singli do pierwszego kontaktu aż 600 razy.

Czytaj również:


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij