Netykieta w komunikacji internetowej

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Netykieta MyDwoje.pl

Uprzejmość na randkach internetowych jest zawsze mile widziana

Nawet darmowe randki należy traktować z odpowiednią powagą. W trosce o dobre imię użytkowników i biura matrymonialnego MyDwoje.pl prosimy o przestrzeganie zasad Netykiety w komunikacji internetowej w korespondencji przez Serwis. Uprzejmość w sieci jest bardzo ważna, aby móc się zaprezentować z jak najlepszej strony. W przypadku skargi na Ciebie, jeżeli wyrażasz się wulgarnie, ranisz uczucia innych lub godzisz w dobre imię naszego Serwisu, Twoje konto zostanie natychmiast zablokowane, nawet, gdy masz aktywny abonament.

Zespół moderatorów sprawdza indywidualnie każdą wizytówkę oraz wszystkie zdjęcia, aby usługa, którą Państwu proponujemy, była utrzymana na najwyższym poziomie. Dlatego też prosimy, aby zasady kulturalnej korespondencji, kindersztuby, savoir vivre'u, czy też po prostu wzajemnego szacunku obowiązywały w Waszych e-mailach.

Kulturalna wymiana wiadomości to zasada: odpisuj na listy e-mail!

Pamiętaj - ktoś, wysyłając Ci propozycję kontaktu, poświęcił swój czas i okazał Ci zainteresowanie. Nie lekceważ go zatem. Nawet, jeśli nie jesteś zainteresowany podjęciem kontaktu z tą osobą, znajdź chwilkę i odpisz na e-mail. Propozycja kontaktu to miły gest. Osoba, która czeka na e-mail od Ciebie, widzi, kiedy się ostatnio logowałeś i może mylnie zinterpretować Twoje milczenie. Jeśli w tej chwili nie masz czasu lub właśnie z kimś ciekawym korespondujesz, wyślij krótką wiadomość, że napiszesz później. To buduje dobre relacje!

Jeśli w ogóle nie jesteś zainteresowany kontaktem wyślij e-mail wyjaśniający pożegnanie. W przypadku gdy już wcześniej kontaktowałeś się z daną osobą, żegnając się, koniecznie dopisz kilka słów od siebie. Naucz się odmawiać, odmawiaj grzecznie lecz asertywnie, nie używaj automatycznego pożegnania ani blokady, gdy ktoś uprzejmie i miło z Tobą korespondował, a Twoje zainteresowanie w trakcie korespondencji jednak zmalało. Nie rań uczuć innych, abyś nie był przez kogoś w ten sam sposób potraktowany, okaż poważne podejście w serwisie matrymonialnym.

Zawieś profil, gdy zależy Ci na znajomości

Zawieś profil, gdy akurat z kimś korespondujesz i znajomość ta dobrze się zapowiada. Gdy zawiesisz profil, nie będzie on widoczny dla innych osób w opcji wynik kojarzenia. Jest to uczciwe postawienie sprawy, a takie jest doceniane przez naszych Użytkowników. Nie narazisz się też na niezręczne sytuacje, gdy  odmówisz komuś na propozycję kontaktu, bo właśnie jesteś zajęty nową fascynującą znajomością. Oszczędzisz sobie i innym przykrości, a osobie, z którą korespondujesz, dasz dowód, że na tej znajomości bardzo Ci zależy!

Czytaj również:


 

 
Komentarze (1)

Netykieta w komunikacji internetowej  - dodaj komentarz
Misia; 2015-08-04 18:37:53 
Zauważyłam, że w mydwoje ludzie są na ogół kulturalni, może dlatego, że jest to biuro matrymonialne i większość użytkowników poważnie jednak podchodzi to szukania swojej drugiej połówki. Owszem zdarzają się wyjątki. Grzecznie komuś odmawiam, a on w tym momencie mnie blokuje. Tylko, że taką zagrywką, pokazuje mi, z kim miałam do czynienia ;) Niestety co niektórzy panowie mają też tendencje do pisania z kilkoma kobietami. A szkoda, mogliby zawiesić profil i skupić się na tej jednej ;)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij