Poważne podejście w serwisie matrymonialnym

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Weryfikacja uczciwości Użytkowników

psycholog MyDwoje, Andrzej Rutowski

W sieci roi się od serwisów towarzyskich nastawionych na krótkotrwałe i niezobowiązujące znajomości, flirt, przygodę. Jeżeli szukasz partnera życiowego, a nie jedno- lub kilkukrotnych spotkań nie prowadzących do niczego poważniejszego, zwrócić uwagę, w jaki sposób serwis, który rozważasz weryfikuje oferty.

Indywidualna weryfikacja ofert

Jeżeli chcesz stworzyć stały związek, a w przyszłości - być może - założyć rodzinę wybierz internetowe biuro matrymonialne. Zwróć jednak uwagę, czy serwis indywidualnie weryfikuje oferty. Weryfikacja ofert przez moderatorów pozwala oszczędzić czas innych Użytkowników. Sprawdzanie profili randkowych gwarantuje, iż będą to tylko wartościowe oferty ciekawych ludzi. Nie zostaną Ci przedstawione profile osób szukających niezobowiązujących znajomości, przygodnego seksu i luźnych relacji. O tym, czy portal ma liberalne podejście do celu znajomości zawieranych za jego pośrednictwem świadczy dowolność w wyborze takiego celu w formularzu rejestracyjnym portalu. Czasem świadczy o tej dowolności możliwość wyboru takich opcji jak przygoda i seks. Serwisy matrymonialne nastawione są na pomoc osobom samotnym w znalezieniu prawdziwej miłości, nie na zabawę. Dlatego w MyDwoje.pl nie ma możliwości wyboru różnych opcji celu znajomości. Wszyscy zarejestrowani deklarują chęć trwałego partnerskiego związku!

Etykieta wiarygodności profilu

Sprawdzanie danych i uczciwego podejścia Użytkowników to domena tylko nielicznych Serwisów. Sprawdzanie danych odbywa się poprzez weryfikację danych z Wizytówki z dokumentem tożsamości. Często zdarza się, że biura matrymonialne przyjmują do bazy kopię dowodu osobistego, ale nie weryfikują poszczególnych danych. W profesjonalnych serwisach dane z Wizytówki, jak m.in. wzrost i wiek są porównywane z kopią dowodu osobistego nadesłaną przez Użytkownika i dopiero po ich sprawdzeniu przyznawana jest etykieta wiarygodności profilu, ucinając samowolę żartownisiów i oszustów. Ty zaś masz pewność, że osoba posiadająca Certyfikat Wiarygodnego Profilu MyDwoje.pl podała prawdziwe dane i nie interesują jej przygodne znajomości!

Duże znaczenie ma także obecność wyłącznie osób pełnoletnich w Serwisie. Minimalny wiek wchodzenia w formalne związki został w Polsce wyrównany do 18 lat, obecność osób młodszych na portalu matrymonialnym byłaby więc niezgodna z przepisami. Tak ostra weryfikacja wiekowa w portalu, który zajmuje się kojarzeniem ludzi, ma znaczenie dla Ochrony Praw Dziecka, Użytkownikom natomiast gwarantuje, że szukając miłości nie popadną w konflikt z prawem.

Nie udaję kogoś, kim nie jestem, tego samego oczekuję od innych – deklaruje Beata – jednak nie mam możliwości sprawdzenia wiarygodności osób, z którymi koresponduję.


Wiarygodność Portalu

Poważne podejście

 • Indywidualna weryfikacja Wizytówek oraz zdjęć
 • Jasno określony cel znajomości zawieranych w MyDwoje.pl - trwały związek oparty na miłości, przyjaźni, partnerstwie i dopasowaniu osobowości.
 • Sprawdzanie prawdziwości danych - Certyfikat Wiarygodnego Profilu, poważne oferty matrymonialne

Metody doboru partnerów

Wartościowe oferty

Opinie i szczęśliwe historie

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Twojego wizerunku


 
Komentarze (2)

Poważne podejście w serwisie matrymonialnym - dodaj komentarz
Agata; 2015-08-17 13:36:20 
Zarejestrowałam się na MyDwoje, gdyż wychodzę z założenia, że jeśli ktoś korzysta z tego typu serwisu to poważnie podchodzi do stworzenia trwałego związku. Podoba mi się indywidualna weryfikacja ofert. Jeśli uczciwie podchodzimy do tematu to nie mamy czego się obawiać. Taka weryfikacja może jedynie zniechęcić oszustów. Oczywiście ostrożność nie zaszkodzi, ale uważam, że w porównaniu do innych portali, jest tu bezpiecznie.
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:13:39 
komentarz usunięty przez moderatora

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij