Opinie i szczęśliwe historie Użytkowników

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Sprawdź, co myślą o Portalu inni

Opinie i szczęśliwe historie

Zaufaj pozytywnym opiniom


Zastanawiasz się jaki serwis randkowy wybrać? Chciałbyś obcować z ludźmi, którzy uczciwie podchodzą do sprawy poszukiwania partnera? Wiarygodność Portalu ma dla Ciebie duże znaczenie, dlatego szukasz takiego, który może się pochwalić sukcesami w kojarzeniu par?


- Kiedy wybierałam portal randkowy, długo wahałam się, czy poznanie partnera na życie w Internecie jest w ogóle możliwe – opowiada Beata.

Po pierwsze, sprawdź ilu Użytkowników przed Tobą zaufało portalowi! Pamiętaj jednak, że nie tylko ilość jest ważna. Istotniejszą kwestią jest, czy Użytkownicy ci logują się regularnie, a może są to tzw. "martwe dusze". Zwykle na pierwszej stronie portalu znajdziesz wyszukiwarkę, które pomoże Ci się zorientować ile serwis ma dla Ciebie ofert i czy są to wartościowe oferty, spełniające Twoje podstawowe kryteria. W przypadku serwisów zagranicznych upewnij się, że liczba aktualnych ofert to polskie oferty osób, które ostatnio się logowały.

Poczytaj opinie na temat serwisu. Jeżeli zadowoleni Użytkownicy chętnie dzielą się opiniami dotyczącymi funkcjonowania strony, a portal umieszcza je w ogólnodostępnym miejscu, świadczy o to o wiarygodności serwisu i życzliwości pracowników. Równie ważny jest dobry kontakt z pracownikami, którzy dokładają starań, by korzystanie z portalu było przyjemnością!


Sprawdź, czy serwis może poszczycić się wieloma skojarzonymi parami. Dla portali łączących ludzi w pary są one miarą ich profesjonalnego podejścia. Jeśli Użytkownicy chętnie dzielą się z innymi historiami swoich znajomości na łamach portalu - to znak, że Ty także masz szansę znaleźć tu miłość, a serwis jest godny zaufania!

Wiarygodność Portalu

Poważne podejście

Metody doboru partnerów

Wartościowe oferty

Opinie i szczęśliwe historie

 • Gromadzimy i udostępniamy Szczęśliwe historie par, które poznały się w naszym Serwisie
 • Opinie Użytkowników naszego Portalu oraz ich sugestie są dla nas niezwykle cenne
 • Liczba osób, które zaufały MyDwoje.pl to ponad 600 tysięcy Użytkowników!

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Twojego wizerunku


 


 
Komentarze (1)

Opinie i szczęśliwe historie Użytkowników - dodaj komentarz
pia; 2015-08-18 12:28:36 
Zanim się tu zarejestrowałam poczytałam na kilku forach opinie na temat tego serwisu, były dość pozytywne, więc postanowiłam skorzystać z jego usług. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Odezwało się kilku mężczyzn, zobaczymy co z tego wyjdzie. A skoro serwis może się pochwalić szczęśliwymi historiami użytkowników to zawsze jest jakaś szansa na spotkanie tego jedynego. Pozdrawiam wszystkich randkujących :)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij