Bezpieczeństwo transakcji w serwisie internetowym

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Zależy nam na Twoim zaufaniu

Bezpieczeństwo transakcji

Uczciwe podejście do Użytkowników

Wybrałeś internetowe biuro matrymonialne, chciałbyś aktywnie korzystać z jego pełnej oferty. Musisz, zatem liczyć się z wniesieniem opłaty abonamentowej. Tutaj bezpieczeństwo transakcji powinno być dla Ciebie priorytetem; udostępniasz przecież swoje dane konta, w związku z czym dajesz instytucji pośredniczącej w transakcji dostęp do swoich pieniędzy! Wiarygodność Portalu powinna być w tej kwestii niepodważalna.

W zagranicznych Serwisach zdarzają się automatyczne przedłużenia abonamentu i blokowanie kart kredytowych. Najlepiej więc przed rejestracją zorientuj się w temacie metod płatności sposobem internetowym i w praktykach automatycznego przedłużania abonamentu. Informacje takie znajdziesz w Regulaminie i FAQ na stronach Serwisu. Informacjami posłużą Ci także pracownicy serwisu!

W MyDwoje.pl przedłużenie abonamentu zależy wyłącznie od Ciebie i Twojej satysfakcji z naszych usług. Informacje potwierdzającą znajdziesz na stronie Moje płatności.

Dbając o Twój komfort proponujemy, poza przelewami elektronicznymi, także przelewy tradycyjne. Serwis jest zorientowany również na klientów zagranicznych i przyjmuje wpłaty w Euro, co stanowi z pewnością wielkie udogodnienie. Oferujemy – celem zwiększenia bezpieczeństwa transakcji finansowych – korzystanie z metody PayPal.  W przypadku płatności tym sposobem Twoje pieniądze wysyłane są z Twojego konta PayPal do MyDwoje.pl. Numer karty kredytowej podajesz tylko raz przy rejestracji w serwisie PayPal. Więcej na temat sposobów płatności w MyDwoje.pl znajdziesz w zakładce: Usługi i cennik 


Wiarygodność Portalu

Poważne podejście

Metody doboru partnerów

Wartościowe oferty

Opinie i szczęśliwe historie

Bezpieczeństwo transakcji


 • Dane osobowe zabezpieczamy stosując protokół szyfrowania Rapid SSL.
 • Transakcje finansowe przez Przelewy24 zabezpieczamy certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Informacje dotyczące dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych - firm PolCard lub Moneybookers.
 • Nie przedłużamy abonamentu automatycznie! Sam decydujesz, kiedy i na jak długo opłacisz abonament!
 • Możesz opłacić abonament bezpośrednio na konto, nie musisz korzystać z transakcji w Internecie Płatność na konto
 • Bezpieczeństwo Twojego wizerunku


   
  Komentarze (1)

  Bezpieczeństwo transakcji w serwisie internetowym - dodaj komentarz
  Renia; 2015-08-18 14:07:41 
  Brak automatycznego przedłużania abonamentu jest dużym plusem tego serwisu. Jest to uczciwe podejście. Tam gdzie przedłużają go automatycznie świadczy o nastawieniu wyłącznie na zyski i raczej nie zależy portalowi na satysfakcji swoich użytkowników. Inną sprawą jest, że jak już się płaci abonament to wymaga się usług na najwyższym poziomie. Wiadomo, nie można mieć pewności czy na takim serwisie znajdziemy odpowiedniego dla nas partnera, ale spróbować nie zaszkodzi.

  Dołącz do nas!
  * POLA OBOWIĄZKOWE
  e-mail:*
  hasło (min. 6 znaków):*
  powtórz hasło:*
  jestem:*
    kobietą piksel
    mężczyzną
  data urodzenia:*
  skąd znasz mydwoje.pl:
  *Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
  *Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
  Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

  lub zarejestruj się przez Facebooka
  facebook register

  Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

  Zadzwoń lub napisz do nas
  tel: (22) 201 25 89
  fax: (22) 201 25 87


  codziennie 11.00 - 23.00
  MyDwoje - krok po kroku

  powered by WEB interface
  Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
  Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
  zamknij