Wartościowe oferty ciekawych ludzi

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Weryfikacja ofert Użytkowników

Wartościowe oferty

Zalety biura matrymonialnego

Dlaczego warto szukać partnera w Internecie? Poszukiwanie partnera w sieci jest często idealnym rozwiązaniem dla osób narzekających na brak czasu. Internet umożliwia randkowanie o każdej porze dnia i nocy. Dobre internetowe biuro matrymonialne dysponuje wartościowymi, kompletnymi oraz ciekawymi ofertami. Rejestrując się w portalu matrymonialnym, należy jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu w poszukiwaniach partnera jest umiejętność autoprezentacji. Nierzadko ciekawy profil randkowy decyduje o sukcesie - możliwości poznania ciekawych ludzi.


Beata bardzo trafnie zauważa: – To śmieszne, kiedy ludzie chcą wiedzieć o kimś wszystko, a sami nie wypełniają nawet minimum w rubryce, w której powinni siebie opisać. Jak mam wiedzieć, czy jestem w stanie porozumieć się z kimś, chociażby na poziomie wirtualnej korespondencji, kiedy czytam: „jestem jaki jestem”? – pyta.


Od tego, jak zbudujesz profil w portalu matrymonialnym zależy zainteresowanie potencjalnego partnera Twoją osobą i kontakt. Rolą profesjonalnego portalu jest zatem dokładne sprawdzenie ofert i ewentualnie nakłonienie Użytkowników do pełnej i ciekawej prezentacji swojej osoby. Jeśli Użytkownik ma poważne podejście do poszukiwań partnera to wypełnienie Wizytówki nie powinno stanowić dla niego żadnego problemu.


Należy także pamiętać, iż treści nieprzyzwoite i obraźliwe w Wizytówce uniemożliwiają jej publikację. Wszystkie te działania mają na celu zwiększenie  bezpieczeństwa i komfortu Użytkowników. Czy Serwis, któremu się przyglądasz, prezentuje Ci ciekawe i kompletne oferty?

Wiarygodność Portalu

Poważne podejście

Metody doboru partnerów

Wartościowe oferty

 • Indywidualna i ciągła weryfikacja Wizytówek pod względem kompletności informacji
 • Weryfikacja zdjęć Użytkowników - akceptujemy tylko wyraźne zdjecia właściela profilu
 • Sprawdzamy prawdziwość danych w Wizytówce - Certyfikat Wiarygodnego Profilu,
 • Sprawdzamy oferty pod kątem poważnego podejścia do poszukiwnia partnera i związku opartego na miłości, zaufaniu i partnerstwie.
 • Nieaktualne oferty usuwamy z listy dostępnych ofert! Nie zależy nam na tworzeniu fikcji i "sztucznego tłoku". Wiarygodność jest jednym z naszych priorytetów!

Opinie i szczęśliwe historie

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Twojego wizerunku


 

 

 
Komentarze (1)

Wartościowe oferty ciekawych ludzi - dodaj komentarz
halszka; 2015-08-18 00:00:17 
Mając do wyboru serwis randkowy, a biuro matrymonialne, wybrałam biuro – właśnie ze względu na weryfikację profilów. Wydaje mi się, że zamieszczone tu oferty są wiarygodne, a dobór partnerów jest trafny. Poza tym ludzie zgłaszający się do takiego miejsca traktują poszukiwanie partnera raczej poważnie. W MyDwoje podoba mi się, że należy w wizytówce jakoś się opisać, dzięki czemu nie ma teksów w stylu - „Napisz, a przekonasz się jaki jestem”.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij