Wartościowe oferty ciekawych ludzi

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Weryfikacja ofert Użytkowników

Wartościowe oferty

Zalety biura matrymonialnego

Dlaczego warto szukać partnera w Internecie? Poszukiwanie partnera w sieci jest często idealnym rozwiązaniem dla osób narzekających na brak czasu. Internet umożliwia randkowanie o każdej porze dnia i nocy. Dobre internetowe biuro matrymonialne dysponuje wartościowymi, kompletnymi oraz ciekawymi ofertami. Rejestrując się w portalu matrymonialnym, należy jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu w poszukiwaniach partnera jest umiejętność autoprezentacji. Nierzadko ciekawy profil randkowy decyduje o sukcesie - możliwości poznania ciekawych ludzi.


Beata bardzo trafnie zauważa: – To śmieszne, kiedy ludzie chcą wiedzieć o kimś wszystko, a sami nie wypełniają nawet minimum w rubryce, w której powinni siebie opisać. Jak mam wiedzieć, czy jestem w stanie porozumieć się z kimś, chociażby na poziomie wirtualnej korespondencji, kiedy czytam: „jestem jaki jestem”? – pyta.


Od tego, jak zbudujesz profil w portalu matrymonialnym zależy zainteresowanie potencjalnego partnera Twoją osobą i kontakt. Rolą profesjonalnego portalu jest zatem dokładne sprawdzenie ofert i ewentualnie nakłonienie Użytkowników do pełnej i ciekawej prezentacji swojej osoby. Jeśli Użytkownik ma poważne podejście do poszukiwań partnera to wypełnienie Wizytówki nie powinno stanowić dla niego żadnego problemu.


Należy także pamiętać, iż treści nieprzyzwoite i obraźliwe w Wizytówce uniemożliwiają jej publikację. Wszystkie te działania mają na celu zwiększenie  bezpieczeństwa i komfortu Użytkowników. Czy Serwis, któremu się przyglądasz, prezentuje Ci ciekawe i kompletne oferty?

Wiarygodność Portalu

Poważne podejście

Metody doboru partnerów

Wartościowe oferty

 • Indywidualna i ciągła weryfikacja Wizytówek pod względem kompletności informacji
 • Weryfikacja zdjęć Użytkowników - akceptujemy tylko wyraźne zdjecia właściela profilu
 • Sprawdzamy prawdziwość danych w Wizytówce - Certyfikat Wiarygodnego Profilu,
 • Sprawdzamy oferty pod kątem poważnego podejścia do poszukiwnia partnera i związku opartego na miłości, zaufaniu i partnerstwie.
 • Nieaktualne oferty usuwamy z listy dostępnych ofert! Nie zależy nam na tworzeniu fikcji i "sztucznego tłoku". Wiarygodność jest jednym z naszych priorytetów!

Opinie i szczęśliwe historie

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo Twojego wizerunku


 

 

 
Komentarze (1)

Wartościowe oferty ciekawych ludzi - dodaj komentarz
halszka; 2015-08-18 00:00:17 
Mając do wyboru serwis randkowy, a biuro matrymonialne, wybrałam biuro – właśnie ze względu na weryfikację profilów. Wydaje mi się, że zamieszczone tu oferty są wiarygodne, a dobór partnerów jest trafny. Poza tym ludzie zgłaszający się do takiego miejsca traktują poszukiwanie partnera raczej poważnie. W MyDwoje podoba mi się, że należy w wizytówce jakoś się opisać, dzięki czemu nie ma teksów w stylu - „Napisz, a przekonasz się jaki jestem”.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij